از تمام چیزهایی که فرماندار فلوریدا ران DeSantis فکر کردم او ممکن است در نهایت صحبت کردن در مورد در طول یک بیماری همه گیر به یک تصور است که کشتی سرگرمی جهانی بود و نه یک موضوع در نزدیکی بالای لیست. “جنجال” نیست کلمه حق است اما بسیاری از ابرو مطرح شد که به تازگی اعلام شد که این شرکت در نظر گرفته شد “ضروری خدمات” توسط دولت, معنی, آنها می توانند کارگران خود را سر زنده تلویزیونی تولید. به عنوان طرفدار کشتی شامل تماس فیزیکی و برگزاری مسابقات در طول یک بیماری همه گیر به نظر می رسد برخی به بی پروا در بهترین و خطرناک در بدترین حالت به خصوص با توجه به خبری که حداقل یکی در هوا استعداد تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

مطمئنا فرماندار می خواهم که جواب خوبی برای این; با بسیاری از کسب و کارهای کوچک بسته می خواهم وجود دارد باید یک دلیل قانع کننده برای اجازه یک شرکت از خارج از دولت (WWE است که مقر آن در کانکتیکات) به کار گیرند در حالی که کسب و کارهای محلی باقی ماند و توقیف. شما می توانید گوش دادن به استدلال خود را برای خودتان تصمیم می گیرید اگر خود کلمه سالاد درباره “محتوا” باعث می شود او را صدا مانند هر چیز دیگر از رسانه های اجتماعی زن و مرد در یک سوم رای Buzzfeed کشیدن.

بسیاری از پیشنهاد کرده اند از آنجا که اخبار مربوط به بازگشت آنها به زندگی می کنند تلویزیون را شکست که WWE بازگشت به امواج رادیو و تلویزیون کمتر به انجام با مردم خوب و بیشتر برای انجام با این واقعیت است که شرکت مالک وینس مک ماهون و همسر لیندا مک ماهون سر از SuperPac که در حال رفتن به صرف میلیون ها دلار در فلوریدا به نمایندگی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اعلام کرد که او SuperPac صرف خواهد شد 18.5 میلیون دلار در این دولت اتفاق افتاده است همان روز فرماندار تصمیم گرفت که کشتی یک چیز مجاز در دولت به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد بدون مخاطبان در حال حاضر.

حقیقت این است که هر چند که “چگونه ؟” WWE بازگشت به زنده تلویزیونی است که کمتر جالب تر از “چرا ؟” از بازگشت خود به تلویزیون زندگی می کنند. WWE قرار دادن در معرض خطر نه تنها سلامتی خود را اجرا اما حسن نیت این شرکت تا به حال ساخته شده است تا در طول چند هفته گذشته. تصمیم خود را به اجرا رسلمنیا بزرگترین نشان می دهد از سال خالی ورزشگاه آمد و با هیچ مقدار کمی از بحث میان طرفداران کشتی اما در برابر همه شانس آنها موفق به ارائه یکی از بهترین Wrestlemanias از همه زمان در حالی که مدیریت به پیروی از فلوریدا مقررات اجتماعی فاصله که در آن زمان. قرار دادن در مسابقات سخت است برای انجام حتی با بهترین بهداشت و شرایط اقتصادی پس آنچه را که آنها کشیده احساس مانند یک معجزه کوچک از انواع.

بنابراین آنچه که برای به دست آوردن توسط کشیدن از کارگران خود را از خانه و قرار دادن آنها را در تلویزیون به پانچ و فریاد زدن و عرق? جواب واضح است که این یک محاسبه و تصمیم گیری کسب و کار; آنها تلویزیون زمان آنها موظف به پر محتوای زنده و شکست برای دیدار با تعهد است که هزینه این شرکت میلیون ها دلار. وینس مک ماهون در حال حاضر از دست داده XFL به این بیماری همه گیر – لیگ تازگی اعلام ورشکستگی – پس نگه داشتن خود را در تلویزیون همکاران مبارک به چیزی که بيشترین در ذهن خود. اما اگر شما نوع فرد است که به پیروی از پشت صحنه های اکشن است که واقعا باعث می شود کشتی سرگرمی ارزش زیر وینس مک ماهون تصمیم به شروع به قرار دادن کارگران خود را در حلقه در جهانی همه گیر به نظر می رسد مانند بسیاری وینس مک ماهون چیزی که او می تواند انجام دهد به یک دلیل ساده.

وینس مک ماهون متنفر عطسه.

هر کس چیزی عجیب و غریب است که همواره آنها را دیوانه و وینس مک ماهون از آن عطسه. در حالی که برخی از خود را استخدام کرده اند chalked دوست نداشتن خود را از عملکرد بدن به سادگی به فکر آن است که یک ناخالص چیزی که برای انجام دخترش در ثبت به عنوان بیان کرد که مک ماهون می بیند عطسه به عنوان یک چیز بد به دلیل آن چیزی است که او نمی تواند کنترل چیزی نزدیک به یک ضعف شخصی به جای یک چیز غیر ارادی بدن ما به طور منظم. آن را گفت که اگر شما عطسه در اطراف مک ماهون زحمت گفتن او هر چیزی را برای حداقل 20 دقیقه چرا که او به احتمال زیاد به شما به طور جدی.

جهانی و همه گیر باید رتبه بسیار بالا در لیست بدترین سناریو برای مک ماهون. برای کسی که آرزوی کنترل کامل بر بدن خود و کسب و کار, یک بیماری است که باعث غیر ارادی بدن پاسخ در حالی که همچنین با در نظر گرفتن توانایی های خود را به انجام کسب و کار راه او مناسب می داند نهایی بدن ، مک ماهون می تواند تنها پاسخ تنها راه او می داند که چگونه: مانند یک کشتی گیر حرفه ای. قرار دادن کارگران خود را در حلقه انگشت شست به چشم یک حریف قدرتمند, یک راه برای به دست گرفتن کنترل از یک وضعیت است که او را کمتر احساس قدرتمند است. آن را بدون خطر است اما اگر زمان ثابت کرده هر چیزی را که وینس مک ماهون می داند که چگونه به حرکت تراژدی و آمده تا حد زیادی صدمه ندیده است.

همان روز فرماندار فلوریدا بود پاسخ دادن به سوالات در مورد WWE وینس مک ماهون آمد تا در طول های مختلف سیاسی در کنفرانس مطبوعاتی. او بخشی از یک گروه صحبت کردن به رئیس جمهور تهمت در مورد چگونه به ورزش بازگشت به آمریکا است. تهمت و حتی تا آنجا رفت که برچسب مک ماهون به عنوان “بزرگ” که ذکر او را با نام. یک بیماری همه گیر ممکن است آهسته او را پایین اما وینس مک ماهون حاضر به اجازه دهید هر چیزی او را متوقف کند. نه یک بیماری همه گیر. نه ماندن در خانه سفارش دهید. قطعا عطسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو