ردپای مربوط به دایناسور باستانی موجود در استرالیا

غول ردپای موجود در یک متروکه معدن زغال سنگ متعلق به استرالیا بزرگترین دایناسور درنده با توجه به تحقیقات جدید.

تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه کوئینزلند برآورد این گوشت-خوردن درنده بود که حدود 10 متر طول و تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان یک تیرانوسور رکس. آهنگ داشت و در سقف از معادن زغال سنگ در 1950s اما تنها به تازگی به صورت علمی مورد بررسی قرار گرفت.

ما را دنبال کنید Facebook برای به روز رسانی هیجان انگیز تر!

برای آنها دراز دست نخورده در یک موزه کرده اند اما در حال حاضر بررسی شده توسط شناس آنتونی Romilio. او گفت: آنها به احتمال زیاد برای طراحی و ساخته شده اند مهیب ماقبل تاریخ موجود است. مطالعه منتشر شده در مجله زیست شناسی تاریخی.

Romilio می گوید در حالی که به هیچ استخوان یافت شده است, آهنگ با ارائه یک بازی جذاب پنجره ای به گذشته های دور.

“ما در پیدا کردن بسیاری از ردپای از آنچه ما انجام اسکلت و ما می توانیم به این شکل است که این حیوان خاص بود گوشت-غذا خوردن دایناسور,” او گفت:. “ما می تواند به اندازه تقریبا 80 سانتی متر در طول و که حیوان ساخته شده است که آنها تا به حال پاها در حدود 3 متر طول و احتمالا یک بدن تا 10 متر است. ما می توانید بگویید محیط های که در آن زندگی می کردند و همچنین جامعه از دایناسورها.”

استخوان دایناسور و فسیل های یافت شده در اکثر نقاط استرالیا اما قاره, تخت, سکس در معرض چشم انداز در نظر گرفته شده است مناسب برای حفظ باقی مانده از موجودات باستانی.

Australia Dinosaur
آنها دراز دست نخورده در یک موزه کرده اند اما در حال حاضر بررسی شده توسط شناس آنتونی Romilio استرالیا دایناسور. Pixabay

اما ایالت کوئینزلند ارائه شده است برخی از اکتشافات قابل توجهی.

فسیل نشان می دهد آن را به یک Ankylosaurus که تحت پوشش استخوانی و زره پوش برای محافظت از آن را از گوشتخواران.

همچنین به عنوان خوانده شده استفاده از زبان در سیاست

این Muttaburrasaurus نامگذاری شهر کوچک Muttaburra در کوئینزلند و یک گیاهخوار تا 8 متر ارتفاع با منقار و دندان های تیز برای خوردن گیاهان. دانشمندان بر این باورند این امر برای زندگی در جنگل در نزدیکی لبه یک غول دریای داخلی که تحت پوشش مناطق وسیع مرکزی استرالیا 110 میلیون سال پیش.

بسیاری از گونه های دایناسور منقرض شد حدود 66 میلیون سال پیش اما فرزندان خود را هنوز هم به وفور وجود دارد امروز: پرندگان. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de