پاناما سیتی, Fla. – کارتر هس دوستان به نظر می رسد هرگز به دست یک فرصت برای بچه او را در مورد پای مصنوعی با ارسال او داستان آنلاین یافت و پروتز.

“من گشت و گذار زیادی است و بنابراین هر بار که یک پا داشت آنها یک ضربه از آن” هس گفت.

سپس در دوشنبه اچ برچسب گذاشته شده توسط او حاضر با یک داستان از پاناما سیتی اخبار هرالد در مورد یک پا داشت و در سنت اندروز پارک ایالتی.

این بار داستان در واقع در مورد او.

هس, که در اصل از Panama City, Florida, پیوست شد با پای مصنوعی خود را در روز سه شنبه پس از از دست دادن آن در ماه گذشته در حالی که گشت و گذار.

سباستین موریس 13 ساله که به تازگی پا در حالی که غواصی و شکار گنج با پدرش بابی موریس که پس از آغاز یک کمپین آنلاین برای پیدا کردن صاحب و بازگشت از آن. سباستین Morris مصمم به پیدا کردن مالک و بیشتر در مورد پای او حفر در اسکله پارک پدرش گفته بود.

پس از تماس با آنها را آنلاین هس ملاقات با سباستین و مادر او به پا خود را و آنها را به شام.

“من شده است بسیار چشمگیر است که این یک بزرگ مرد جوان” هس گفت: از سباستین. “بسیاری از بچه ها به خصوص شکارچیان گنج را فقط با قرار دادن آن در یک مورد جایزه — اما او متوجه آن می تواند مهم باشد و کسی می تواند به آن نیاز دارید.”

آنها به خوردن هر چیزی که آنها می خواهند’: مقامات گرجستان در تلاش برای جلوگیری از بزرگ تهاجمی مارمولک

“من فکر نمی کنم من می خواهم که همیشه در آن یافت’

حس اول رو $3,000, تیتانیوم پا در مرکز پزشکی والتر رید در مریلند است. این پروتز به طور خاص اقتباس هس به استفاده از در حالی که گشت و گذار.

حس خود را از دست داده اصلی پا زمانی که او پا بر روی یک دستگاه منفجره دست ساز در سال 2012 در حالی که خدمت در افغانستان است. هس که surfed سال قبل از آسیب خود را واقعا دوست داشتم مصنوعی پا و استفاده از آن برای گشت و گذار در سراسر جهان از بالی به آمریکای مرکزی و هاوایی.

“ما در واقع رفتن به ایجاد یک کپی از آن را” هس گفت: از او و تیم مراقبت در والتر رید.

اما پس از آن در ماه گذشته او تبدیل به یک موج و آن را بر روی او سقوط کرد.

“من می دانستم که بلافاصله آن را از من بود” هس گفت: پا. “من surfed در اندازه بزرگتر امواج و هرگز از آن آمد مانند آن.”

حس بازگشت به منطقه روز بعد سعی کنید و پیدا کردن پا اما آب تیره است. او بازگشت و روز بعد از آن سعی کنید دوباره اما بدون هر دنده غواصی جستجو بی ثمر ثابت.

سباستین موریس به پایان رسید تا پیدا کردن آن عمدتا به خاک سپرده شد حدود 30 فوت دور در اسکله.

“من فکر نمی کنم من می خواهم که همیشه آن را در بر داشت” هس گفت.

هس گفت که او قصد دارد به گشت و گذار با پا بعدا دوباره این هفته بسته به امواج. او گفت: او همچنین قصد دارد به نگه داشتن در تماس با سباستین و شاید او را غواصی یک روز اگر پدر خود را اجازه می دهد.

“او خوب خوب بچه” هس گفت.

فلوریدا آتش سوزی: آتش سوزی بسته کشش بین ایالتی 75 در جنوب غربی فلوریدا

جف بزوس می تواند تبدیل به اولین trillionaire: بسیاری از مردم خوشحال نیست در مورد آن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im