فلوریدا COVID-19 داده ها پرسش باقی بماند به عنوان مخالفان تمرکز بر اخراج DOH مدیر

در دو هفته پس از اخراج, وزارت بهداشت, مدیر, Rebekah جونز برای اولین بار افزایش نگرانی عمومی در مورد یکپارچگی فلوریدا COVID-19 داده های یک ابر آویزان بیش از او در میان اتهامات در مورد خود صداقت و اعتبار است. در همان زمان نگرانی در مورد قابلیت اطمینان از دولت coronavirus اطلاعات در ادامه به سگ DOH.

در روز پنج شنبه, دولت, کشاورزی, کمیسیون نیکی سرخ شده, تنها حزب دموکرات در رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ کابینه گفت که او تا به حال می خواستم جراح عمومی اسکات Rivkees و دیگر DOH مقامات در اخیر جلسه کابینه تماس “به بحث در مورد تصمیم گیری در مورد COVID-19 داده که دولت دوباره باز متکی هستند.” که درخواست, در میان دیگران نادیده گرفته شد و سرخ شده گفت: او این موضوع را با DeSantis و دیگران در تماس است.

سرخ شده گفت: برخی از نگرانی های حاصل از مکالمه او با جونز.

“من سوال اضافی من می خواهم پاسخ به مطمئن شوید که ما به عنوان شفاف که ممکن است با اطلاعات اگر ما درخواست مردم به این زندگی تغییر تصمیمات از بیرون رفتن در ملاء عام و بخشی از اقتصاد ما” سرخ شده به رسانه ها گفت که پس از این نشست است.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: فلوریدا دانشمند اخراج شد برای ‘امتناع دستکاری’ COVID-19 داده او گفت:

بیشتر: اخراج دانشمند دفاع COVID-19 اطلاعات نقش به تصویر می کشد فلوریدا. از سلامت به عنوان فاسد

جونز حذف شد از راس فلوریدا COVID-19 داده و نظارت داشبورد در مارس 5, توسعه عمومی ساخته شده توسط یک مارس 15 ایمیل جونز فرستاده شده به کاربران داده که در آن او ابراز نگرانی کرد که “شفافیت و دسترسی” از تحسین داده ها پورتال.

ساعت پس از آن ایمیل گزارش شد در فلوریدا امروز جونز ادعا کرده بود از کار اخراج شده از کار خود را به عنوان سیستم اطلاعات جغرافیایی manager برای امتناع به صورت دستی تغییر داده و به حمایت از دولت را بازگشایی برنامه ریزی — هزینه DOH را تکذیب کرد. DOH به او گزینه به استعفا توسط پنجشنبه گذشته اما او کاهش یافته است و از کار اخراج شد.

پس از او اخراج جونز شروع به ارائه جزئیات بیشتر به فلوریدا امروز و ظاهر شدن در سی ان ان از جمله اتهامات او بود که به طور خاص خواسته شده توسط معاون وزیر بهداشت و درمان. Shamarial رابرتسون برای تغییر اطلاعات پس از آن به نظر می رسد که روستایی شهرستان آماده بازگشایی شده است. رابرتسون این اتهام را رد کرده است .

جونز تا کنون قادر به ارائه شواهدی وجود دارد که هر doctoring رخ داده است و گفته است که او نمی داند که اگر هر یک در واقع از آنجا که او حاضر به انجام این کار. اما او تا به تاریخ ارائه شده و جزئیات در یک جلسه و هنگامی که او گفته بود برای اولین بار می خواست به تغییر شهرستان در سطح داده ها در حمایت از فرماندار برنامه ریزی برای بازگشایی دولت است. او همچنین ارائه ایمیل که در آن از او خواسته شده بود را داده پایین.

در این میان مقامات دولت و منتقدان جمهوری خواه از Jones شده اند متهم او را از نافرمانی و ارجاع اجرا فهم با قانون است. رژیم صهیونیستی. DeSantis آورده جونز’ سابقه کیفری و ذکر خود را در رشته جغرافیا و گفت او فاقد تخصص به درک داده چرا که او “است و نه یک دانشمند داده.”

بیشتر: DeSantis می گوید اخراج COVID-19 دیتا رئیس یک مسئله غیر ” هر چند ایمیل می گویند در غیر این صورت

بیشتر: Coronavirus: به عنوان فلوریدا دوباره باز COVID-19 داده می شود رئیس طرد و محققان گریه ناپاک

این حملات در جونز’ اعتبار را به خود جلب کرد خشم از دانشمندان و متخصصان از جمله انجمن آمریکایی از جغرافی دانان.

“مسئله که یک جغرافی به طور خودکار ‘نه یک دانشمند داده است هر دو پرهیاهو و نادرست و توهین به هزاران نفر از جغرافی دانان و (اطلاعات جغرافیایی) دانشمندان در حال کار خستگی ناپذیر برای اطلاع رسانی فوری تصمیم گیری های سیاست در طول این زمان از بحران ملی” این گروه نوشت: در مارس 21, نامه به DeSantis.

این تصور که جغرافیا علم نیست نشان می دهد باریک درک از نظم و انضباط” گروه نوشت. “بدتر” از آن افزود: “این نشان دهنده عمیقا نگران کننده چشم انداز از یک مقام دولتی از جغرافیا — به طور خاص چگونه مکان ها و مردم متصل هستند و ارتباط برقرار کردن با یکدیگر — ذاتی در تهیه استراتژی است که بازگرداندن زندگی روزمره است.”

سخت تر برای جونز به لرزش از شک و تردید در مورد اعتبار بوده است زنجیره ای از اتهامات جنایی ناشی از یک acrimonious فروپاشی با معشوق سابق.

دادستانی برای Leon County این هفته گفت که در حالی که جونز’ دستگیر شده بود در چندین اتهام دادستان باید فقط ثبت یک اتهام تخطی از قانون از تعقیب است. این مورد هنوز به آن را به پیش از محاکمه.

زودتر به اتهام cyberstalking و cybersexual آزار در پرونده علیه جونز بودند کاهش یافته است برای عدم اطلاعات و بسته شد دادستانی را تایید کرد. اسناد جونز ارائه شده و اسناد ثبت شده به دادگاه همچنین لینک سرقت شارژ که در آن پیگرد قانونی کاهش یافته بود برای عدم اطلاعات است.

این موارد همه ناشی از چه جونز با عنوان “کثیف” رابطه با یک دانش آموز در مقطع کارشناسی در دانشگاه ایالتی فلوریدا زمانی که یک دانشجوی کارشناسی ارشد وجود دارد بین سال 2016 و 2018 در کار او مدرک دکترای خود را.

اسناد و مدارک ارائه شده توسط جونز از دانشگاه دادرسی اداری پشتیبانی خود را ادعا می کنند که رابطه آغاز شد و پس از او دیگر در یک نقش نظارتی بیش از دانش آموز.

در حالی که جونز اذعان او حذف از FSU قبل از او به پایان رسید او مدرک دکترای خود را اسناد و مدارک ارائه شده توسط جونز نشان می دهد او واجد شرایط برای ثبت نام مجدد در دانشگاه. یک سخنگوی دانشگاه قبلا کاهش یافته است به نظر جونز’ ایستاده با دانشگاه با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی.

آن را در مدت کوتاهی پس از جونز خروج از FSU در سال 2018 که او شروع به کار برای وزارت بهداشت. جونز را حفظ کرده است که DOH شد آگاه از مسائل حقوقی در طول اشتغال خود را.

با توجه به رزومه کاری او استخدام شد و به عنوان یک geospatial تحلیلگر و سپس ارتقا به سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) مدیر. علاوه بر بهداشت عمومی نقشه برداری, او همچنین در پاسخ به طوفان مایکل و دوریان, او گفت:.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار فلوریدا جونز می گوید او در زمان رهبری بر ایجاد دولت COVID-19 داشبورد ارائه شده است که شهرستان و سپس کد پستی سطح خرابی تست موارد و مرگ و میر همراه با معیارهای دیگر. نقش رهبری خود را به نظر می رسد با پشتیبانی شده توسط منابع مختلف اما DOH و رژیم صهیونیستی است. DeSantis ادعای او کمی بیشتر از وارد کردن داده ها.

فلوریدا COVID-19 داشبورد دریافت کرده بود ستایش از دکتر دبورا Birx یک دانشمند در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار و همچنین فلوریدا جراح عمومی Rivkees.

اما این ستایش به نظر می رسد که می خام پس از جونز حذف شد از نقش خود به عنوان مدیر و متهم ارشد DOH مقامات درخواست او در مارس 26 جلسه به صورت دستی تغییر داده و سپس بعد از لغو دسترسی به swathes از اطلاعات است که تا آن زمان بود و به آسانی در دسترس است.

جونز ارائه شده روی صفحه نمایش قطاری از ایمیل و پیام به دوستان و خانواده در روزها و هفته های پس از این دیدار و پریشانی ناشی از آن را خود از جمله تمایل به ترک شغل خود.

او همچنین مجموعه ای از ایمیل های با مافوق است که حاکی از وجود تنش در این بخش بیش از این دامنه از اطلاعات بر روی داشبورد بود که در دسترس عموم است.

“کل این سایت نیاز به پایین می آیند” اسکات پریچارد نوشت: در مارس 4 ایمیل که جونز ارائه شده به فلوریدا امروز. “آن را به معنای واقعی کلمه تمام فایل های داده.”

پریچارد است که مدیر موقت از بیماری های عفونی پیشگیری و تحقیقات بخش در اداره اپیدمیولوژی را در بخش کنترل بیماری و حفاظت از سلامت در وزارت بهداشت. وزارت بهداشت تاکنون هیچ اظهار نظر در ایمیل.

در زمان جونز به او نوشت مافوق گفت: گرفتن اطلاعات از سایت “اشتباه تماس بگیرید” اما در نهایت او پیروی گرفت و داده ها نیست.

جونز’ فشار علیه پریچارد و دیگران خواسته های به نظر می رسد در قلب رژیم صهیونیستی است. DeSantis و DOH این اتهامات که جونز بارها و بارها “سرکش” و این دلیلی برای فسخ است. جونز نیست مخالفم اما می گوید او را دیدم به عنوان مطالبات غیر اخلاقی.

در همان زمان DOH برای آن ارائه کرده است اندک شواهد فراتر از پتو انکار جونز’ اتهامات که هر تلاش ساخته شده بود برای پنهان کردن و یا دستکاری داده ها و ارائه آن به تقویت فرماندار بازگشایی طرح است.

فلوریدا امروز در انتظار وعده داده شده پاسخ از DOH به سوالات مطرح شده توسط جونز و برای جزئیات بیشتر در مورد اینکه چرا برخی از داده ها بر روی داشبورد است و دیگر در دسترس است.

بهداشت عمومی محققان و اپیدیولوژی تماس فلوریدا امروز ابراز قبر نگرانی در مورد داده ها را به صداقت و امتناع از وزارت بهداشت برای ارائه دسترسی به خام اساسی داده است.

“ما هنوز هم لازم نیست که دسترسی به این اطلاعات” گفت: Jay Wolfson ارشد کاردانی دین برای سیاست های بهداشتی و تمرین در Morsani دانشکده پزشکی در دانشگاه فلوریدای جنوبی.

که فلوریدا وزارت بهداشت تلاش کرده است به حفظ داده ها از چشم های عمومی است نه جدید و نه یک راز است. COVID-19 اطلاعات مربوط به خانه های سالمندان و زندان نگه داشته شد و تنها شده بسیار زیاد عمومی فشار و تهدید از دادخواهی.

در یک جداگانه حرکت DOH نیز مشغول به کار برای جلوگیری از انتشار یک صفحه گسترده از COVID-19 مرگ و میر ردیابی توسط بازرسان پزشکی کمیسیون است که اجرایی مستقر در فلوریدا بخش از اجرای قانون است. که گسترده شد redacted برای نزدیک به یک ماه تا زمانی که آن را عمومی ساخته شده بود دوباره در هفته گذشته نیز تحت حقوقی فشار است.

سیاستمدارانی که خواهان رسیدگی به جونز’ شلیک و اتهامات او را باید ذکر کرد این “الگو” را به عنوان توجیه نگرانی خود را از دولت شفافیت. محققان در عین حال امیدوار هستند که آنها را از دسترسی به اطلاعات دقیق و توضیح در مورد چگونه دولت در حال انجام محاسبات است که حمایت دولت را بازگشایی.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de