فلوریدا اعلام آن متوقف خواهد شد ‘Gator طعمه’ تشویق به دلیل ‘وحشتناک تاریخی نژادپرستانه تصاویر’

دانشگاه فلوریدا خواهد کرد دیگر با استفاده از “Gator طعمه” تشویق در رویدادهای ورزشی رئیس جمهور کنت Fuchs پنج شنبه اعلام کرد با استناد به آپارتاید تصاویر مرتبط با این عبارت به عنوان دلیل اصلی این تصمیم است.

“در حالی که من می دانم هیچ شواهدی از نژادپرستی در ارتباط با ما “Gator طعمه” تشویق در فلوریدا, رویدادهای ورزشی وجود دارد وحشتناک تاریخی نژادپرستانه تصاویر همراه با عبارت” Fuchs نوشت: در یک UF بیانیه ای با عنوان “گام دیگری به سوی تغییر مثبت در برابر نژادپرستی است.” “بر این اساس دو و میدانی دانشگاه و Gator گروه را قطع استفاده از تشویق.”

بعلاوه فوکس گفت: فلوریدا را “از بین بردن هر گونه آثار یا namings که فلوریدا می توانید کنترل که جشن کنفدراسیون و یا رهبران آن است.”

تشویق به طور معمول به شرح زیر معرفی مختصر از UF, باند, به دنبال طرفداران chomping دو بار با دست چپ بر دست راست خود را به دنبال یک “Gator طعمه” تشویق. معلوم نیست اگر طرفداران هنوز هم مجاز به انجام chomp که محبوب شد پس از انتشار فیلم “آرواره ها” قبل از تبدیل شدن به یک مقام رسمی سنت در طول سال 1981 فصل زیر فلوریدا تصمیم گیری است.

با این کشور در میان کشور اعتراض با توجه به در هم پیچیده از نژادپرستی و وحشیگری پلیس فلوریدا فقط آخرین به استقرار دوباره ارزیابی و تأمل در رفتار قبلا داده منتقل می کند.

به نمایندگی از کودکان به عنوان “تمساح طعمه” بود و تداوم در حرکت تصاویر و آهنگ محبوب از جمله نه چندان شیرین لالایی “لله کمی تمساح طعمه” تشکیل شده توسط هنری حکیم و سیدنی پرین در سال 1899 با توجه به کتابخانه کنگره.

شواهد تاریخی در مورد این موضوع اما مخلوط شده است تا زمانی که به تازگی; 2014, مقاله در میامی جدید تایمز به این نتیجه رسیدند “دوران برده داری و به قرن 20 سیاه و نوزادان استفاده می شد به عنوان تمساح طعمه در شمال و مرکزی فلوریدا است.” مجله تایم در سال 1923 گزارش تمرین با استفاده از سیاه و سفید از کودکان به عنوان “تمساح طعمه” قرار گرفته بود در Chipley فلوریدا; شهر رد این ادعا خواستار آن را “احمقانه دروغ و غلط و پوچ است.”

برای طرفداران فلوریدا برنامه های ورزشی این شعار به خود گرفته زندگی خود را. از نشریات متعدد به Gator بزرگ لارنس رایت منجر به تشویق “اگر شما ain’t a Gator شما باید Gator طعمه!” در یک جشن بزرگ در فلوریدا زمینه های زیر فلوریدا 1996 قهرمانی ملی را تشویق به تبدیل شدن به فلوریدا نسخه از “رول جزر و مد.”

“من قصد ندارم به آن” رایت گفت: گینسویل خورشید. “من چیزی برای ما. این یک کالج فوتبال چیزی. این یک نژادپرست چیزی که آن را در مورد ما Gator ملت است. و من سیاه و سفید.

“آنچه در مورد تاریخ ما به عنوان Gator ملت ؟ ما در زمان یک برنامه را از پنج به شماره 1 در کشور است. من فکر می کنم من انجام داده ام به اندازه کافی قرار داده و در عرق و اشک برای رسیدن به ارائه نظر من در مورد چیزی شبیه به این.”

سابق فلوریدا بازیکن و مربی استیو Spurrier درک فوچس’ تصمیم گیری است.

“این نوع از تعجب من, اما من نمی دانم که وجود دارد هر چیزی نژادی در مورد آن” Spurrier گفت. “اما هنگامی که (مدیر ورزشی) اسکات Stricklin به من گفت در مورد برخی از تاریخ از آن به من گفت:” بیایید از شر آن.'”

همانطور که برای انتشار آن هنوز هم وجود دارد و امروز خود را به تازگی جشن سالگرد 40.

دیوید Stirt تاسیس Gator طعمه مجله در سال 1980 دو سال پس از حرکت به گینسویل از Stowe, ورمونت برای تحصیلات تکمیلی. یک گینسویل بومی به این روز Stirt با حضور در فلوریدا 22-21 دست دادن به میامی در دسامبر. 1, 1978, جایی که او شاهد UF طرفداران شعار “Gator طعمه!” بارها و بارها در جهت به ‘نی حاشیه.

“به من معنای کاملا روشن که من دیدم کسانی که بازیکنان در حال اجرا خارج از تونل و طرفداران فقط رفتن آجیل با این Gator طعمه, شعار که “هی این Gator بازیکنان فقط به پاره از هم جدا این تیم دیگر امروز'” Stirt گفت: گینسویل خورشید. “آن را به حال هیچ مفهوم آنچه که بود و تنها مفهوم من تا به حال برای آن گفت.”

در حالی که کار به عنوان یک خبرنگار سال بعد Stirt شروع به برنامه ریزی از ایجاد جدید خود را انتشار. با کمک یک Ocala مبتنی بر چاپ کارلسون رنگ گرافیک Stirt قادر به تولید 25,000 نمونه کپی شده و در نهایت منجر به 500 منشور مشترکین در زمان اولین مسئله آماده به رول از در اوت 1980.

تا روز پنجشنبه در اطلاعیه ای Stirt بود غافل از این جنجال ،

“من فقط می دانم که چرا من با استفاده از نام و اگر شما از من می پرسی حال من شناخته شده چیزهایی که 40 سال پیش که من می دانم که امروز از آن شده اند متفاوت است ؟ احتمالا. من هیچ راهی برای دانستن” Stirt گفت. “اما بدون بافت تاریخی در سال 1980 من فقط آن را در نظر گرفته فوق العاده تشویق و به همین دلیل من آن را برداشت و با استفاده از آن به عنوان یک نام است.”

پس فلوریدا اعلام, طرفداران و رسانه ها شروع به واکنش divisively در رسانه های اجتماعی.

دادخواست به نگه داشتن تشویق به حال نزدیک به هدف خود رسیده ساعت پس از فوچس’ تصمیم گیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de