پنج چیز برای یادگیری از صدای در جامعه فروم در جورج فلوید

فورت مایرز رئیس پلیس جرثقیل Diggs و محلی سیاه وکلای آمد و با هم به بحث در مورد مرگ جورج فلوید در ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم شب جمعه است.

بحث و گفتگو در بازه زمانی از چه فورت مایرز اداره پلیس انجام شده است به چه افراد تجربه کرده اند که در آینده در سراسر پلیس. این فروم حضور داشتند الکترونیکی با بیش از 100 نفر از جمله محلی قضات اعضای هیئت مدیره مدرسه و سیاستمداران محلی در سراسر Lee County است.

در اینجا پنج امتیاز از افرادی که بخشی از بحث است.

رئیس جرثقیل Diggs گفت: او بوده است اصلاح فورت مایرز اداره پلیس پس از او آن را بیش از در سال 2016.

“همه می دانستند این شهرستان تا به حال یک مشکل خشونت و جرم و جنایت مشکل است که ما تا به حال به آدرس,” او گفت:, اما این شهر همچنین دارای یک مشکل با آن اداره پلیس.

“ما تا به حال یک مشکل با روابط در جامعه است.”

بیشتر: تجمع ده ها تن به ارمغان می آورد به گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک در فورت مایرز به افتخار جورج فلوید

در سال گذشته اداره پلیس استخدام بازرس کل. دونالد اسوالد به عنوان مستقل و منتقد به امور داخلی تحقیقات که در حال بررسی توسط Diggs.

Diggs محکوم اقدامات ماموران در مینیاپولیس که پس از کار اخراج شده و بازداشت در ارتباط به مرگ فلوید.

“من می خواهم برای شروع با گفتن این که اقداماتی که منجر به برخی از اعتراضات در سراسر این کشور بسیار بسیار تکان دهنده و بسیار بسیار غم انگیز” Diggs گفت. “من شخصا نمی دانم چه کسانی افسران در مینیاپولیس فکر شد.”

Diggs گفت: او همدلانه.

“من هم برای تاکید بر این واقعیت است که در اینجا در شهرستان فورت مایرز ما عمل نمی کند اقدامات یا inactions نمایش داده می شود توسط کسانی دیگر ادارات پلیس.”

Kinfay Moroti, روزنامه نگار مستقل و صاحب کسب و کار امیدوار تصاویر را پوشش داده است بیشتر از هر اعتراض پس از آنها شروع سراسر لی و ذغال سنگ بوده است.

او گفت: شرکت کنندگان در این تظاهرات تمایل به انحراف جوان با اکثر شرکت کنندگان کمتر از 30. او تخمین زده است که حدود 60 درصد از معترضان شده اند غیر اقلیت.

یک تصور غلط او گفته است: “من فکر می کنم آنچه من می شنوم بسیاری است که این معترضان در حال اقدام از خشم.”

آنها ممکن است در ابتدا رانده خشم, اما از طریق گفتمان در اعتراض به آنچه که معمولا بستهای است که سال ها و سال ها از سرخوردگی او گفت:.

“زمانی که آنها وجود دارد و شما آنها را می شنوید بحث آنها شروع به باز کردن سرخوردگی و این سوال که چرا شما این کار را برای جامعه ما می آید” گفت: Moroti که سیاه و سفید است. “چرا دنیا از نا امیدی است.”

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا اجرای قانون محکوم کردن اقدامات در جورج فلوید مرگ

Malcam Godwin, دادستان با 20 قضایی مدار صحبت در مورد تجربیات شخصی او با اجرای قانون هنگامی که او جوان تر بود.

گادوین گفت: او بوده است دادستان برای حدود پنج سال اما آن را در زمان او برخی از زمان را به احساس راحتی در اطراف مأموران اجرای قانون.

“من بزرگ سیاه و سفید شخص با dreads,” Godwin گفت.

به عنوان یک قانون, دانشجو, گادوین گفت: او را صرف در اواخر شب در کتابخانه مطالعه و خواهد سهوا به اجرا پلیس در راه خانه خود را که او را متهم کرد که یک جنایتکار است.

“من نشسته در پیاده رو یا من قرار داده شده است بر روی زمین” Godwin گفت. “این یک ساعت یک ساعت و نیم از من نشسته وجود دارد در واقع به دنبال در یک تفنگ.”

حدود 10 سال در کار خود به عنوان یک دادستان او زمان بود.

“من خیلی خسته شده بود از اینکه زمان برای مدتی طولانی” Godwin گفت.

او شروع به احساس راحتی و تنها پس از تعداد مثبت و برخورد با ماموران پلیس با او کار کرده ام.

Peter Dennis یک وکیل مدافع جنایی است که سیاه و صحبت در مورد ضربه ای که مردم سیاه را با خود حمل پس از تعامل با پلیس.

“هنگامی که آن اتفاق می افتد آن است که تروما” دنیس گفت. “وجود درد واقعی در داخل از مردم که آنها احساس.”

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که لی شهرستان است که هنوز هم فوق العاده تفکیک شده — و آن زمان حکم دادگاه به desegregate مدارس.

“من bused تحت دادگاه دستور لغو تبعیض نژادی مشخص,” دنیس گفت. “ما عمیقا تفکیک جامعه است. وجود ندارد بسیاری از ادغام در اینجا. ما باید همه از آن به حساب آورد. تا همین اواخر در اینجا تغییر اتفاق نمی افتد. شما لازم نیست برای رفتن به عقب بیش از حد. شما به کسی که 50 و 60 سال سن و آنها با تجربه کاری. آنها تجربه چیزی است که شما حتی نمی تواند تصور کنید امروز.”

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا, سیاه, صاحبان کسب و کار دیدن فوران پشتیبانی پس از جورج فلوید تظاهرات

Adriannette ویلیامز یک وکیل با درگیری منطقه ای مشاور رهبری بحث بود که میزبانی شده توسط Lee County کانون تنوع و شمول کمیته.

ویلیامز که سیاه است گفت: بدرفتاری از مردم متوقف نمی شود با پلیس است.

اصلاح اجرای قانون است نه پایان همه همه, او گفت:.

“تا زمانی که ما تغییر قلب مردم تا زمانی که ما به صورت جمعی تصمیم می گیرید که این نوع از میراث ما می خواهیم به ترک پشت …. سپس ما را به ادامه این گفتگو بارها و بارها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im