Artist
هنرمندان متحد را به یک رویداد مجازی به audince میان COVID. Pixabay

مصرف ادراک از COVID-19 تاثیر بر هنر زنده, فضا, چند بر اساس هند-هنر و رسانه سازمان ها ideated, بحث و ایجاد یک هنرمند حمایت از پلت فرم stayIN aLIVE است که همه را به راه اندازی 24 ساعته رویداد در روز شنبه با بیش از 60 هنرمندان.

اجرای هنرمندان از رشته های مختلف را پوشش طیف وسیعی از موضوعات مانند, ‘چگونه یک معامله با خالق block’; تی ‘می دانم که خود را حقوق دیجیتال به عنوان یک هنرمند’; یا حتی مربا با هنرمندان همکار در بینندگان’ روی صفحه نمایش. هنرمندان شرکت کننده عبارتند از: Uday Benegal, Naezy, Kubbra Sait, Haley Bhat, Shilpa Rao Nakash العزيز Dualist تحقیق Nikhita گاندی, Suhani Singh, Nikhil d’سوزا Tejas منون که خواهد شد به اشتراک گذاری داستان خود را آموخته و هنر در تمام طول روز.

به گفته برگزارکنندگان آن با هدف ایجاد طولانی مدت و پایدار پلت فرم برای هنرمندان به پرورش تقویت و حمایت از یکدیگر در سال های آینده.

“سوخت با یک عشق عمیق و تحسین به صورت زنده هنر و عملکرد صنعت این است که جمعی از سازمان ها و افراد امیدوار به ایجاد یک جنبش آگاهی و خودکفایی برای زندگی میباشد. هدف این است که برای آموزش الهام بخش و حمایت از هنرمندان و در خط مقدم است که هدف و چشم انداز تعهد به پرورش بهترین شیوه های تشویق و ترغیب به فکر رهبری و تبدیل و مهربان و در عین حال تاثیرگذار و پایدار, صدای وکالت برای سیاست های دولت مربوط به زندگی هنر صنعت” گفتند.

خود شعار #StageBadlega هرگز صحت. مرحله ” دیگر چوب panelled وسیع فضا با حذف نقاط ورود/ خروج و هماهنگ روشنایی. آن است که در حال حاضر یک تسکین دهنده دنج گوشه ای از کتابخانه و یا یک منظمی سازماندهی اتاق نشیمن خال خال با عکس های شخصی. گرایش های جدید در حال حاضر شاهد بودن اما چه اتفاقی می افتد هنگامی که این مستند است برداشته است ؟ چه راه حل دراز مدت برای هنرمندان مستقل و زنده رویدادهای صنعت به خودکفایی و بطور همه جانبه حمایت خود را ؟

Virtual event
هنرمند پشتیبانی از پلت فرم به راه اندازی اولین رویداد مجازی. Pixabay

“از آن گرفته شده ما تقریبا دو ماه به راه ما چشم انداز و گرد هم آوردن افراد همفکر است که این مشاهده را به عنوان طولانی مدت پلت فرم. در 16th, نیمه اول روز اختصاص داده شده به تبادل اطلاعات و تجربه های به اشتراک گذاری و واقعا فقط باز کردن قلب و ذهن هنرمندان به یکدیگر و به مخاطبان. این تنها آغاز سفر ما به ساخت یک جامد سیستم پشتیبانی برای هنرمندان انجام در سراسر زمینه های” روشن عباس موسس – Kommune به اشتراک گذاشته.

این stayIN aLIVE بنیاد جمعی بین Kommune, تالار گفتگوی جوانان ایرانی, موزیک Tabhrasa, Priyanka Khimani کوان, OML این ArtX شرکت Alok پرنده, Paytm خودی کوسه & Ink, نوار, داستان, هنرمند Aadmi, صدادار کردن زنان در هند خندقها باند و Tarsame Mittal مدیریت استعداد.

هر موسیقی و سرگرمی, حقوق کارشناس Priyanka Khimani بسیاری از هنرمندان که در حال حاضر شایع فرفره اکوسیستم صورت مسائل مانند عدم پرداخت در زمان و یا در همه حال تلاش برای محافظت از کار خود خلاق و هزاران مشکلات دیگر که بوجود می آیند از مستقل بودن خالق. اینها مسائلی است که بوجود می آیند در علاوه بر این به چند چیز است که هنرمندان به نمایندگی یا مستقل باید برای مقابله با به طور منظم.

همچنین بخوانید: پرتاب نمی COVID-احتیاط به باد

ابتکار جدید با هدف بود که تنها بدن که امیدوارم ستون فقرات برای هر هنرمند به دنبال با توجه به بهترین شیوه های صنعت, دولت, نمایندگی و وکالت زمانی که مورد نیاز است. وجوه مطرح شده از این ابتکار به سمت حمایت از هنرمندان در نیاز. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de