اولین لی شهرستان فرد متهم به نقض فرماندار امن تر-در-خانه سفارش

اول بودن در چیزی است که همیشه چیز خوبی است.

نگاهی 53 ساله جان Demeo, به عنوان مثال.

همراه با اتهام جنایی فساد و مسمومیت نظم او اولین Lee County فرد را به اتهام نقض رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ امن تر-در-خانه سفارش در شب جمعه.

با توجه به برجسته حکم و نقض خود را مشروط به قبلی DUI خود جایزه یک سفر به لی زندان شهرستان است.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا اجرای قانون التماس جوامع مطابق با ‘امن تر-در صفحه اصلی-سفارش

امن تر از در خانه که موثر بود به عنوان 12:01 a. m. روز شنبه, تاسیس ضروری کسب و کار است که می تواند باز باقی می ماند و محدودیت حرکت مردم به خدمات ضروری و فعالیت برای 30 روز.

آن را نیز تقویت سفارش قبلی که تجمعات محدود به 10 نفر یا کمتر.

سازمان های اجرای قانون محلی گفته اند که آنها سعی خواهد کرد برای استفاده از آموزش برای اولین بار به دریافت متخلفان مطابق با سفارش. در صورتی که شکست خورده توجه به نظر می رسد خواهد بود گام بعدی دولت خواهد بود ساخته شده و به عنوان آخرین چاره.

نقض فرماندار سفارش دوم-درجه بزه.

بیشتر: افراد دستگیر شده برای نقض جداسازی و قرنطینه سفارشات برگزار خواهد شد و بدون باند

و: ضروری کسب و کار, خدمات, باز تحت عنوان ‘امن تر-در صفحه اصلی-سفارش

فورت مایرز پلیس نامیده می شدند به 4100 جلوگیری از سنبل دایره پس از Demeo دوست دختر گزارش شده بود که او مست و تهدید به از طریق شکستن مقابل دروازه از جامعه او اگر او اجازه نداد او در با توجه به گزارش پلیس.

افسران توصیه Demeo به او تماس بگیرید برای باقی مانده از شب اما در ابتدا پس از بیان او را مطابق Demeo به نام دوباره و تهدید او.

با استفاده از GPS در Demeo تلفن ماموران او را نشسته در یک کار کامیون در یک پارکینگ در 7900 جلوگیری از دنی درایو. پلیس نمی تواند او را دستگیر که در آن زمان برای DUI و یا رانندگی با مجوز به حالت تعلیق زیرا آنها او را نمی بینم عامل خودرو.

بیشتر: مناطق محبوب برای جمعیت در فورت مایرز منطقه عاری از زندگی انسان به دلیل coronavirus

ده دقیقه پس از کارفرمای خود او را برداشت و خودرو تا افسران یافت Demeo پشت در دوست دختر خود را آدرس در حالی که نگه داشتن یک بطری و یک بطری را باز کرد از الکل است.

گزارش پلیس اظهار داشت Demeo شد و به اتهام تخلف از فرمان اضطراری به دلیل “خود متخاصم رفتار منجر به افسران خطر غیر ضروری بالقوه قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس در حالت اضطراری است.”

Demeo بود به رزرو Lee County زندان جایی که او باقی مانده تا ارسال $5,000 باند دوشنبه.

او برنامه ریزی شده بود arraigned مارس 21.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.com

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو

ایندکسر