زمانی که لی شهرستان کلانتر Carmine Marceno سوار به دفتر پارکینگ دوشنبه صبح او را دیدم یک موتور آتش در نزدیکی پارک و تعجب آنچه اتفاق افتاده بود.

اما آن را یک بنر با یک پیام است که اظهار داشت: “شما در حال قهرمانان ما” نه اورژانس آورده است که سفید 1985 Sutphen برج کامیون خالی درست کنار LCSO شش مایل سرو ستاد.

نیک Libretto صاحب ABC کنترل آفات در کیپ کرال برای 42 سال بود که انگیزه پشت این آتش سوزی کامیون و تکان دادن قرمز و سفید بنر.

“من چهار دختر که اساسا در زمینه های پزشکی” Libretto گفت. “و من فقط می خواستم برای نشان دادن قدردانی برای همه وجود دارد.”

بیشتر: Coronavirus مرگ و میر: نگاهی که در حال مرگ است از COVID-19 در جنوب غربی فلوریدا

بیشتر: COVID-19 واقعیت & داستان: UF کارشناسان با خیال راحت به دسته مواد غذایی, رستوران, takeout

بیشتر: خبر خوب: Lani کای زن و شوهر باعث می شود پیتزا برای پاسخ اول ناپل آشپز اهدا 300 وعده های غذایی

Libretto و پسر خود را نیز نیک راه اندازی بنر در کامیون را تمدید نردبان و سپس چرخش آن در اطراف صفحه نمایش آن را برای هر کس در LCSO ستاد پنج شنبه.

Marceno که فقط محور به بسیاری شد و تقریبا لال.

“آن زمان من نفس دور گفت و سپس تکان داد Libretto دست. “من تا به حال هیچ ایده. من نمی توانم به اندازه کافی تشکر کنم.”

بنر فقط یکی در میان بسیاری که Libretto انجام داده است برای تشکر از پاسخ دهندگان برای اولین بار در طول COVID-19 بحران است.

“ما به 23 ایستگاه آتش خانه ها و تحویل 23 ده Krispy Kreme پیراشکی,” او گفت:. کامیون و بنر نیز نشان داده شده است تا در سه Lee یادبود نظام سلامت بیمارستان ها در کیپ کرال و فورت مایرز.

“مهم نیست که چه پچ خود را در مدرسه” Marceno گفت. “ما همه در این تیم است.”

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا mbraun@news-press.com.

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو