مالی اضطراب و افسردگی Adversly مؤثر مردم در مستند

Financial anxiety
مالی اضطراب ایجاد یک روز قیامت مانند سناریو برای بسیاری در مستند. فلیکر

زندگی که ما می دانستم که آن چیزی که از گذشته به عنوان عدم قطعیت بيشترین این مهم است که باقی می ماند مثبت و سالم است. در چنین مواقعی ضروری است به تمرکز بر روی خود درونی قدرت و اراده برای زنده ماندن. به عنوان Freida کالو قرار داده و آن را “در پایان روز, ما می توانیم تحمل خیلی بیشتر از ما فکر می کنم ما می توانیم” می گوید: روانشناس بالینی Pragati Sureka.

IANSlife با Sureka در محرک 2020, سازمان جهانی لوکس گروه تیررس ارتباطات (روابط عمومی شریک) & WIN (زنان الهام بخش شبکه (محتوای شریک). دیجیتال ابتکار بی سابقه مغزی دو روز وبینار طراحی شده برای برش از طریق حجم و بلاغت و ناامیدی در اطراف زمان COVID-19 سناریو که اعلام کرده است بازار در حال حرکت آهسته و یا آشکار راکد.

خوانده شده گزیده ای:

پرسش: با ادامه بیماری همه گیر از نظر سلامت روانی که بیماری در حال انتظار برای دیدن یک افزایش ؟

Pragati: روندهای در حال ظهور در حال اشاره به این که این رفتن به بدترین سلامت روان جمعی بحران دیده می شود جهان است. در طول این سردرگم از ابهام و ترس یک افزایش ناگهانی در مسائل مربوط به سلامت روانی و استفاده از مواد مخدر اختلالات دیده خواهد شد.

علاوه بر وجود خواهد داشت اختلالات مربوط به استرس در تمام گروه های سنی و ممکن است منجر به سلامت روانی و استفاده از مواد مخدر مسائل. موجود بیماری های روانی هستند به احتمال زیاد به تشدید این بیماری همه گیر به عنوان افراد مبتلا نمی خواهد که همان دسترسی به خدمات بهداشت روان.

افسردگی و اضطراب و اختلالات مربوط به: وجود خواهد داشت یک مارپیچ رو به پایین در اختلالات خلقی مانند افسردگی است. اختلالات خلقی شامل تغییرات شدید در خلق و خوی است که شدید و مداوم و باعث می شود ما مشکلات در مناطق مختلف. انزوای اجتماعی است که منجر به منفی روانی اثرات بهداشتی به ویژه در گروه هایی که در حال حاضر در معرض خطر ابتلا به افسردگی یا اختلالات اضطرابی است. در حالی که طبیعی اضطراب است که انتظار می رود در جریان سناریوی از پیشرفت آن به یک اختلال نیاز به بررسی خواهد شد. آن است که به احتمال زیاد نشان می دهد تا به عنوان یک کاهش در عملکرد کلی یک فرد. اگر عدم درمان آن منجر به افزایش دید منفی از خود و دیگران و جهان اطراف.

Depression
آن را ضروری است به تمرکز بر روی خود درونی قدرت و اراده برای زنده ماندن به عنوان مالی اضطراب حملات بسیاری است. Pixabay

اختلال مصرف مواد: وجود خواهد داشت نرخ بالاتر از اختلال مصرف مواد و سوء استفاده از الکل به ضرب و شتم بلوز. بسیاری از مصرف کنندگان اجتماعی هستند به احتمال زیاد به تشدید آشامیدنی خود را به مشکل نوشیدن. آن را به احتمال زیاد خواهد شد آشکار به عنوان مشکلات خواب و خلق و خوی نوسانات دشواری در کنترل خلق و خوی افزایش تنش با اعضای خانواده و افزایش مصرف به دلیل افزایش تحمل, مشکلات جنسی, معده مسائل مرتبط با احساس ثابت کم است که به ظاهر رها با الکل و افزایش ولع مصرف برای آن وابستگی و عادت تشکیل و غیره.

اختلالات مربوط به استرس: استرس مزمن که تمام بشریت قرار گرفته است به دلیل این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد باعث ایجاد یا تشدید اختلالات مربوط به استرس در بسیاری از مردم است. استرس حمل است که برای یک دوره طولانی از زمان در طول ماه ها و کاهش عملکرد می شود استرس مزمن. آن شروع می شود افراد مؤثر در رشد جسمی و روانی و اجتماعی سطوح.

آن است که به احتمال زیاد بیش از, که در صورت قطعیت در مقیاس گسترده زیان کار, پرداخت, کاهش, رابطه, چالش های اجتماعی و انزوا و استرس و اختلالات مربوط هستند بلندی در افق.

س: وقتی که می آید به اضطراب شما فکر می کنید مردم را رنج می برند بیشتر از تروما چه خواهد بود و نه از چیست ؟

Pragati: به نظر من مردم نمایش داده خواهد شد یک نوسانی طرز فکر وقتی که می آید به اضطراب مربوط به مسائل است. گاهی چالش های فعلی خواهد بود بیش از حد طاقت فرسا است. در زمان های دیگر تروما مواجه شده در حال حاضر خیلی ضعیف ظاهر خواهد شد هنگامی که مواجه با پیامدهای پس از این بحران است.

درد و رنج وجود دارد یک راه یا دیگری. هر فردی آسیب پذیری خلق و خو و انعطاف پذیری به چالش های زندگی را تعیین اثرات آنها بیشتر است.

Q. چگونه خواهد مالی اضطراب تاثیر جاده پیش رو ؟

Pragati: مالی اضطراب ایجاد یک روز قیامت مانند سناریو در ذهن بسیاری از. این محدوده ممکن است جزئی از بحران مالی به کل خراب کردن; اما هیچ کس نمی تواند فرار تاثیر رکود اقتصادی جهانی.

به طور موثر دست زدن به پیامدهای مالی با در نظر گرفتن نگه شرکت از گزنه کمک خواهد کرد که احساس آرامش. انجام ذهنی SWOT (نقاط قوت ، ضعف ، فرصت و تهدید) تجزیه و تحلیل امور مالی را تحت تاثیر راه پیش رو برای هر فرد و جامعه به عنوان یک کل. ویکتور فرانکل برجسته این نقطه و زمانی که او می گوید: “همه چیز را می توان گرفته شده از یک مرد اما یک چیز: آخرین آزادی ھای انسانی – برای انتخاب یک نگرش در هر مجموعه ای از شرایط به انتخاب خود راه است.”

Anxiety
مالی اضطراب در نظر گرفتن تلفات در بسیاری از میان مستند. Pixabay

س. برای کسانی که در انزوا و به دور از عزیزان خود را از آنچه آنها باید انجام دهید برای جلوگیری از یورش هر بیماری ؟

Pragati: برای جلوگیری از یورش از بیماری های مهم است که هر کس می ماند در تماس با عزیزان خود-از طریق تماس های تلفنی با رسانه های اجتماعی و یا هر گونه دیگر کانال های در دسترس به آنها. انسان ها موجودات اجتماعی هستند و ما نمی رشد در انزوا.

پرسش: برای بسیاری از خانواده ها در مستند زندگی است نه همه لذت بخش منفی محیط در صفحه اصلی می افزاید: به فشار. چه ابزار شما توصیه یکی باید اتخاذ برای حفظ سلامت خود و سلامت خود و عزیزان.

Pragati: آگاهی و تعامل سالم رفتار کلیدی است. در حال فکر کردن در مورد استفاده از سالم استراتژی (به جای ناسالم مکانیسم های مقابله ای) است که یک گام در مسیر درست به سمت مقابله با چالش هایی که cooped, زیر یک سقف.

سالم استراتژی شامل موارد زیر خود را در ریتم شبانه روزی حفظ یک زندگی روزمره و داشتن یک رژیم غذایی متعادل و روزانه تمرین مدیتیشن, روزنامه نگاری و اشتراک گذاری جوک ها. این بسیار حیاتی است به صرف برخی از معنی دار با هم و ایجاد طنز به خصوص در لحظات دشوار.

سرگرمی مانند آواز خواندن و رقص های ساخت خود را ویدئوها کمک به کارهای روزمره و بیان خلاق در هر صورت (حتی اگر آن را از طریق رسانه های اجتماعی مبتدی مثل Infinite ویدئوها) می تواند کمک به مبارزه با برداشت های اجتماعی و یا احساس قطع و پوچی.

ناسالم مکانیسم های مقابله ای برای خودداری از, شامل بیش از حد خواب و بی خوابی بیش از حد زمان در شراب خواری تماشای تلویزیون بیش از غذا خوردن به طور کامل جدا از اعضای خانواده و صحبت کردن در یک شیوه ای تحریک اعضای خانواده و کوتاه فیوز فریاد در کوچکترین بهانه های شعله ور طبع, خروج, افزایش مصرف الکل یا هر ماده دیگر ، آن را نیز می تواند مضر به متمرکز بیش از حد در پوشش خبری از این بیماری همه گیر. قطع دوره ای از اخبار بایت در مورد این بیماری همه گیر آمار و رسانه های اجتماعی ضروری است.

بدون در نظر گرفتن شرایط زندگی و وحدت در تنوع است چه خواهد شد کمک به خانواده جزر و مد در طول این بحران و حفظ آرامش در میان هرج و مرج است. آنچه همواره کمک می کند تا نگه داشتن در ذهن که در زیر پایه حقایق:

خون ضخیم تر از آب است.

متحد ایستاده ایم, تقسیم سقوط می کنیم.

هر یک می تواند در دسترس به فضا و یا رسیدن به عنوان مورد نیاز و حمایت از دیگران است.

Pragati Sureka

Pragati Sureka بالینی, روانشناس

Q. خانه دار شده اند که در سمت چپ با هیچ me-زمان و حجم کار اضافی ممکن است رنج می برند خرابی; چگونه می توان به یکی از این ؟

Pragati: بله اگر خانه دار انجام بیش از آنها می توانید در تلاش برای دلجویی از اعضای خانواده و سپس آنها ممکن است دچار ضعف است. “هیچ کس می پور از خالی جام است.”

برای جلوگیری از burnouts آنها می توانید:

مجموعه ای از محدودیت در آنچه که آنها می توانند و نمی

تعیین مرزهای

درخواست کمک از سایر اعضای خانواده

کمک گرفتن از دیگران است. تقسیم کارهای.

قاطعانه

تفکر

استراحت کوتاه چند بار در یک روز.

حاضر به گرفتن تمام کار و بار.,

تزریق طنز در تلاش موقعیت های

کنار یک ساعت روزانه به جوانی از سر گرفتن در هر کدام راه تجدید نظر به آنها را.

همچنین بخوانید: ضد ویروسی Favipiravir مورد استفاده در COVID-19 نیاز به تحقیقات گسترده قبل از تصویب: Glenmark داروسازی

اگر همه چیز با شکست مواجه, این مهم است که به نگه داشتن در ذهن خود درونی قدرت و اراده برای زنده ماندن. زنان خانه دار می تواند تصمیم به ماندن قوی ذهنی حتی اگر حمایت فعال در دسترس نیست از دیگران است. به عنوان Freida کالو قرار داده و آن را “در پایان روز, ما می توانیم تحمل خیلی بیشتر از ما فکر می کنم ما می توانیم.” (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im