Indian Prime Minister
محققان پیدا بود که بهداشت عمومی اقدامات از جمله تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله و محدودیت از همایش بزرگ موثر بوده است. فردا

توسط Anjana Pasricha

نارندرا نخست وزیر هند هشدار داد این کشور در مورد خوشنودی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در یکشنبه آدرس رادیو و اعتراض به مردم به شدت با سراسر کشور مستند شده است که در اثر بیش از یک ماه است.

او تاکید کرد که باید برای حفظ هند “مردم محور” جنگ علیه coronavirus.

نخست وزیر محبوب رهبر در کشور از 1.3 میلیارد نفر از مردم خواست سرخپوستان به پوشیدن ماسک, دنبال, اجتماعی فاصله هنجارها و جلوگیری از تف کردن در اماکن عمومی خواستار این اقدامات “بزرگترین دارو برای مبارزه با این بیماری در سال به آمده است.”

Indian Prime Minister
نارندرا نخست وزیر هند هشدار داد این کشور در مورد خوشنودی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. فلیکر

این پیام می آید به هند کوچک طول می کشد گام به راه اندازی مجدد اقتصاد افزایش نگرانی که این ممکن است باعث افزایش coronavirus موارد است. آن را نیز دیده می شود به عنوان هدف در مناطق که بی پیرایه باقی می ماند توسط ویروس — بسیاری از هند عفونت مسابقه از طریق پر بسته بندی شده شهرستانها در حالی که قریب به اتفاق آن روستا است که تا حد زیادی بی پیرایه.

مودی گفت: مردم باید “نمی شود به دام افتاده به بیش از اعتماد به نفس و اعتقاد به این که در شهر ما در روستای ما در خیابان های ما در دفتر ما coronavirus نرسیده است و به همین دلیل آن را نمی خواهد برسد.”

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

سرخپوستان را تا کنون رعایت مدافع سرسخت به تماس ها به صورت دقیق مستند به عنوان مخوف عفونت گسترش موجی از ترس. چندین محله در شهرهای اعمال خود دستورالعمل های دقیق در حالی که داوطلب جوخه در بسیاری از روستاها انجام نمی دهد بیگانگان به در آمده است.

آیا چنین انطباق دقیق همچنان باقی مانده است دیده می شود به عنوان کشور شروع به باز کردن در روز شنبه آن را اجازه مغازه ها در مناطق روستایی و محله فروشگاه در شهرستانها برای باز کردن. مزرعه بر اساس کسب و کار و برخی از کارخانه ها دوباره در اوایل این هفته.

Indian Prime Minister
مردم هند ایستادن روی خطوط کشیده شده برای حفظ فاصله ایمن را به عنوان آنها صبر کنید برای دریافت مواد غذایی رایگان در حال توزیع مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) در طول 21 روز در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در چنای هند, آوریل 1 سال 2020 است. فردا

اما نه همه عجله برای باز کردن کرکره و برخی از معامله گران محتاط باقی می ماند در مورد انجام کسب و کار در حالی که عفونت است که هنوز هم مواج. “بسیاری از صاحبان فروشگاه به من گفت که آنها ممکن است باز بلافاصله از آنجا که مشتریان بعید است بنابراین چرا ما باید خودمان را در معرض” با توجه به Praveen Khandelwal – دبیر کل کنفدراسیون همه هند معامله گران است. “این زمان را برای آنها انتخاب کنید تا اعتماد به نفس.”

اما به عنوان مانعی برای باز کردن بیشتر بخش های اقتصاد به ویژه از کسب و کار بزرگ دولت است که انتظار می رود به تدوین یک استراتژی در روز دوشنبه در مورد چگونه آن را برنامه ای برای خروج از این مستند که با توجه به پایان on May 3.

همچنین به عنوان خوانده شده – یونیسف هشدار می دهد که COVID-19 بحران مانع از حمل و نقل واکسن برای کودکان

هند شاهد بزرگترین افزایش موارد عفونت کروناویروس در روز شنبه با نزدیک به 2000 مورد جدید گرفتن این کشور در مجموع به حدود 26,500. 824 نفر کشته شده اند.

اگرچه تعداد کسانی که متوسط نسبت به بسیاری از کشورها بسیاری از ترس آنها ممکن است منعکس کننده دقیق گسترش عفونت به دلیل تست محدود شده است و تا کنون و در حال حاضر فقط ramped تا در مناطقی که “نقاط.” (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im