FGCU FAU محققان در تلاش به دقت اشاره کردن که شکوفه جلبک سمی بر بدن انسان

محققان در حال مطالعه چه سمی جلبک با این نسخهها کار راه خود را از طریق بدن انسان و آنها همچنان به تنظیم مناظر خود را در جنوب غربی فلوریدا.

هدف آنها این است که به یک روز قادر به پیش بینی شکوفه به نام امنیت عمومی.

هفته گذشته مایک پارسونز فلوریدا و سواحل خلیج فارس استاد دانشگاه و جلبک های سبز-آبی نیروی کار عضو و آدم شافر از دانشگاه فلوریدا آتلانتیک نصب دور دوم سنسور کیفیت هوا در کیپ مرجان یکی از مناطق سخت ترین ضربه عظیم جلبک های سبز-آبی شیوع در سال 2018 است.

مطالعات در حال حاضر نشان می دهد سمی جلبک های سبز-آبی می شود به حفره بینی و ریه انسان و آن را یافت شده در نمونه ادرار به عنوان به خوبی.

بیشتر: این منطقه در دیگر بد جلبک فصل ؟ دانشمندان نظارت شکوفه درجه حرارت خشکسالی

فقط آنچه در آن می کند به بدن انسان ناشناخته است اگر چه برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند که ممکن است مربوط به اختلالات عصبی.

“ما فقط قرار فله درجه نمونه برای یکی دیگر از پایه اجرا” پارسونز گفت. “ایده این است که واقعا ما نیاز به اطلاعات بیشتر همه با هم و ما دیده نمی سیانو باکتری ها شعله ور و در عین حال (سال جاری) اما ما در حال آماده شدن برای فصل مرطوب و درجه حرارت را ادامه خواهد داد برای گرم کردن.”

پارسونز و دیگران شروع نظارت بر کیفیت هوا در شرایط در اواخر سال 2018 برای کمک به تنظیم پایه شرایط — چقدر از سم است که به طور طبیعی در هوا و مقایسه آن به شکوفه شرایط.

اگر آنها می توانند پیش بینی شکوفه شعلهور شدن آنها می تواند ارائه یک سیستم هشدار دهنده برای مردم برای جلوگیری از این منطقه است.

جلبک های سبز-آبی می آیند به خط مقدم مسائل زیست محیطی در سال های اخیر است.

بزرگ و به خصوص تند و زننده شکوفه فرا گرفته east coast منطقه پس از یک ال نینو موج ریخته بیش از یک پا از باران در سراسر کشور در میانه فصل خشک است.

2018 شکوفه آمار west coast زمانی که جلبک های سبز-آبی شروع به نشان دادن تا در دریاچه اوکیچوبی که در تابستان ساخته شده و سپس راه خود را به Caloosahatchee رودخانه و خور.

شرایط را برای چندین ماه به طول انجامید و برخی از مردم در واقع نقل مکان کرد و از خانه های خود را برای جلوگیری از سمی هوا به خصوص کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به اثرات آن

کیفیت آب یک مسئله مهم برای جنوب غربی فلوریدا و اثرات این منطقه در چند راه.

هنگامی که آن را بد می رود محلی تفریحی و تجاری شیلات می تواند تعطیل شود. سموم به نظر می رسد به عنوان یک خطر و یک 2015 فلوریدا ملکی گزارش گفت: ارزش ملک در لی و مارتین استان ها — که در آن دریاچه اوکیچوبی منتشر شده در سواحل شرق —منفی نهفته $1 میلیارد دلار در یک سال است.

بیشتر: مطالعه چشم جزر و مد قرمز و اثرات بر روی انسان

پارسونز گفت که او امیدوار است این پژوهش را یک روز منجر به یک سیستم است که تشخیص شکوفه های قبل از آنها بیش از حد بزرگ به منظور هشدار از خطر بالقوه.

Calusa Waterkeeper جان Cassani گفت: برنامه این است که بخش مهمی از درک وضعیت آب سمی است که ما در حال حاضر می دانیم بسیار کمی در مورد.

“من می گویند که تحقیقات در استنشاق (جلبک سمی) است و مهم ترین چیزی که در حال حاضر از آنجا که شما لازم نیست که در آب یا واقعا می شود در نزدیکی آب به تجربه خطرات بهداشتی” Cassani گفت.

سنسورهای نصب شده در یک کانال شبکه در نزدیکی خورشید چلپ چلوپ آب پارک و اندازه گیری از سیانو باکتری ها. دستگاه های مشابه یافت سم در FGCU را بونیتا اسپرینگز محل و در یک اسکودوی کیپ مرجان خانه.

پارسونز گفت: گروه تست خواهد شد مردم برای سم دوباره در ماه ژوئن.

“این واقعا یک موضوع از ما نمی دانم” پارسونز گفت. “آیا این یک مشکل است یا نه ؟ اگر شما یک شکوفه در خود کانال آن را در هوا وجود دارد و احتمالا مواد سمی در هوا است. می تواند بدن ما مراقبت از آن را و یا شما نیاز به ترک برای بهترین منافع خود را? و آن را راحت برای مردم است.”

اتصال با این خبرنگار: @ChadGillisNP در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im