دادگاه تجدید نظر فدرال قرار می دهد ترمز در فرد جمهوریخواه بار دیگر

یک بار دیگر, دادگاه, مداخله برای جلوگیری از حزب جمهوری خواه از تگزاس از داشتن یک فرد کنوانسیون در هوستون در طول یک بیماری همه گیر در حال انجام با تشکر به درخواست ثبت شده توسط شهر هوستون هوستون برای اولین بار در شهرستان کنوانسیون بازو.

در یک صدای جیر جیر ارسال در ساعت اندکی از صبح روز شنبه هوستون شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرد که مدار پنجم دادگاه تجدید نظر باقی ماند فدرال حکم صادر شده توسط قاضی لین هیوز روز جمعه که باید اجازه دولت ایران به خود در فرد کنوانسیون در George R. Brown مرکز کنوانسیون پس از همه, اگر آنها را مورد نظر.

“در وسط یک بیماری همه گیر درب قفل شده باقی می ماند,” ترنر نوشت.

در بعد از ظهر جمعه هیوز حکومت است که ترنر لغو فرد جمهوریخواه نقض حقوق اساسی از دولت حزب جمهوری خواه و دستور داد که GRB مرکز کنوانسیون در دسترس خواهند بود یا این آخر هفته و یا در آینده برای این رویداد.

در بیانیه صادر شده جمعه شب حزب جمهوری خواه از تگزاس رئیس جیمز دیکی گفت: دولت ایران هنوز برنامه ریزی شده به تلاش برای پایان قرارداد خود را عملا شروع صبح روز شنبه را در نظر بگیرید موکول در شخص کنوانسیون در GRB به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه اگر شنبه را آنلاین کنوانسیون گرفتار شد توسط بیش از حد بسیاری از مشکلات است. روز پنج شنبه در اولین روز از تگزاس هاشمی مجازی کنوانسیون دچار متعدد مشکلات فنی که منجر به کمیته اجرایی برای رای دادن به تاخیر در از سرگیری کنوانسیون تا شنبه.

شهر هوستون گفت: هوستون مطبوعات که آنها با جزئیات بیشتر برای به اشتراک گذاشتن در مورد مدار پنجم حاکم که از صبح روز شنبه. حزب جمهوری خواه از تگزاس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان را به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de