FDCI به زندگی برای میزبانی ‘Phygital’ هفته مد

covid-19 consequences
Covid-19 همه گیر است به احتمال زیاد به علت عمده سلامت جسمی و روانی پیامدهای مردم در سراسر جهان است. WIkimedia Commons

تیاو coronavirus همه گیر زندگی-اثرات تغییر هستند به احتمال زیاد به نتیجه پایدار و سلامت جسمی و روانی عواقب برای چند نفر, محققان هشدار می دهند.

برای یافته های منتشر شده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم و تحقیقات تیم مورد مطالعه کم درآمد زنان از نیواورلئان در آمریکا بودند که در نظر سنجی سال قبل و در فواصل زمانی پس از طوفان کاترینا زده در سال 2005.

زنان گزارش طیف وسیعی از تجارب آسیب زا در طول کاترینا که بسیاری از آنها شبیه به کسانی که در حال حاضر اتفاق می افتد در طول بیماری همه گیر از جمله سوگ عدم دسترسی به مراقبت های پزشکی و کمبود داروها.

Hurricane Katrina consequences
طوفان کاترینا که زده در سال 2005 تا به حال عمده عواقب و طیف وسیعی از تجارب آسیب زا به عنوان گزارش شده توسط بازماندگان که بسیاری از آنها شبیه به کسانی که در حال حاضر اتفاق می افتد در طول بیماری همه گیر. Wikimedia Commons

این تحقیقات نشان داد که در چهار و 12 سال پس از طوفان قرار گرفتن در معرض بیشتر به شدت در ارتباط با استرس پس از سانحه روانی و سلامت عمومی و سلامت جسمی علائم بودند کسانی که شایع ترین به زمان بیماری همه گیر.

این بیماری همه گیر در ادامه به علت گسترده مرگ و بیماری و همچنین از دست دادن شغل و شدید مشکلات اقتصادی برای بسیاری از.

“این بیماری همه گیر است به احتمال زیاد به عمیق کوتاه مدت و دراز مدت عواقب جسمی و روانی سلامت” گفت: مطالعه محقق سارا لاو, دستیار استاد در دانشگاه ییل در ایالات متحده است.

“این تغییرات به احتمال زیاد حتی بزرگتر از آنچه که ما را دیده اند در قبلی بلایای طبیعی مانند توفان کاترینا با توجه به ویژگی های متمایز از این بیماری همه گیر به عنوان یک فاجعه” لاو اضافه شده است.

این مطالعه شامل نمی شود دیگر مواجهه است که در حال وقوع در طول همه گیر مانند ضرر و زیان مالی و بیکاری آن نیز به احتمال زیاد به اضافی و اثرات قابل توجهی در سلامت عمومی است.

نتایج نشان می دهد که علاوه بر ترویج اقدامات برای کاهش COVID-19 انتقال و پرداختن دیرینه سلامت نابرابری کمک به COVID-19 مرگ و مير بهداشت عمومی اقدامات نیز باید جلوگیری و کاهش مواجهه خواهد شد که اثرات غیرمستقیم بر سلامت روانی و جسمانی.

consequences like unemployment
بسیاری از پیامدهای دیگر مانند بیکاری نیز به احتمال زیاد جای اضافی داشته باشد و اثرات قابل توجهی در سلامت عمومی است. Pixabay

این شامل جلوگیری از لغزش در مراقبت های پزشکی و دارو دسترسی داشته باشید. علاوه بر این یکی دیگر از کلید قرار گرفتن در معرض در مطالعه ترس برای خود ایمنی و ایمنی دیگران.

مانند بهداشت عمومی پیام باید ارائه راهنمایی برای مدیریت اضطراب و ترس در علاوه بر این برای ترویج تلاش برای افزایش ایمنی از COVID-19 انتقال است.

همچنین بخوانید: اعلام خواهد شد سرگیری بیشتر قطار به هند نسبت به حالت عادی: وزیر راه آهن

“تکمیلی سلامت باید خدمات ارائه شده به کسانی که سوگوار و یا در حال تجربه بالینی قابل توجهی ترس و اضطراب مربوط به این بیماری همه گیر” لاو گفت.

“این مطالعه نشان دهنده یک گام به سوی disentangling سلامت عواقب ناشی از بلایای طبیعی در حالی که همچنین شناخت بیشتر دیرینه عوامل است که کمک به سلامت, نابرابری,” او نوشت.

به تازگی یکی دیگر از مطالعه در مجله لانست منتشر شده مجله روانپزشکی نشان داد که مردم بیمار گرفته توسط coronavirus عفونت ممکن است تجربه مشکلات روانی در حالی که در بیمارستان بستری و پس از آنها به طور بالقوه بهبود می یابند. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im