پدران بیش از 40 تا مراقبت بیشتری از سلامت روانی و جسمانی

توسط Siddhi Jain

فقط به خاطر اینکه شما یک پدر آن معنا نیست که شما مجبور به تمرکز بر سلامتی و تناسب اندام. پدران بیش از سن 40 باید به مراقبت بیشتری به خود ذهن و بدن.

این زمانی است که مردان بیشتر مستعد ابتلا به بیماری در شیوه زندگی مانند چاقی فشار خون بالا دیابت و بیماری های قلبی و عروقی. یک برنامه گیج کننده عادات ناسالم نامنظم بهداشت و درمان الگوها و فزاینده استرس دلیل چنین شرایط تهدید کننده حیات. اما کودکان می تواند نقش حیاتی در حفظ پدران خود را سالم.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

“کودکان خود را می تواند کمک پدران در آگاه بودن از این بیماری هایی مانند آب مروارید, پروستات, دیابت و فشار خون بالا و چاقی و غیره و کار خود را به سمت پیشگیری است. هدیه ای از زمان برای ورزش با هم رفتن برای پیاده روی و یا شنا کردن و یا دوچرخه سواری سفر با هم می تواند بهترین هدیه کودکان می تواند به پدران خود. آنها همچنین می توانید با ارنج زدن آنها را به دکتر خود مراجعه برای معاینه به طور منظم به اقدامات پیشگیرانه در برابر توسعه این بیماری قبل از آنها شعله ور” دکتر Shuchin Bajaj, طب داخلی, cricket live score ماکیان Orthocare بیمارستان دهلی نو گفت IANSlife یک ایمیل به در.

نسل امروز تحت مقدار زیادی از استرس است که در نظر گرفتن تلفات در سلامت خود. سناریو به طور کامل تغییر نسبت به دو دهه پیش است. ساعت کار تمدید شده است و استفاده از گوشی و لپ تاپ ها نیز افزایش یافته است. به عنوان یک نتیجه همه این عوامل تحت تاثیر قرار شده است به طور کلی سلامت از پدران کسانی هستند که در 40s. برجسته ترین آنهایی که مشکل بینایی و hairfall مشکل است. سبک زندگی بیحرکت خود را کمک به شرایط سلامت مانند چاقی و دیابت و فشار خون, یادداشت های دکتر P Venkata کریشنا, طب داخلی, Paras بیمارستان Gurugram.

Fathers over the age of 40
سبک زندگی بیحرکت کمک به شرایط سلامت مانند چاقی در میان پدران بالای سن 40. Pixabay

“همه این بیماری ها استفاده می شود به آمار افراد بالای 60 اما در حال حاضر ما در حال دیدن آنها در 40s. یک دهه پیش در OPD, من استفاده می شود که احتمالا دو بیمارانی که شروع زودرس فشار خون بالا, اما در حال حاضر من گرفتن پنج تا هفت به راحتی. فشار خون بالا نیز منجر به بسیاری از کبد چرب و بیماری های قلبی, بیماری ها,” دکتر گفت:.

روز پدر را به ما می دهد یک فرصت برای بازگشت تمرکز به سلامت مردان به خصوص به عنوان سن آنها.

“کودکان می توانید روز پدر به پدر و مادر خود و دیگر نر از اعضای خانواده چه خطر سن شمار به سلامت خود را. آنها می تواند انگیزه آنها را به طور منظم نمایش درمانی که در حال حاضر در دسترس به عنوان بسته با بسیاری از و یا همراه با آنها را در طول ورزش یا دویدن زمان. آنها همچنین می توانند غذای سریع و آسان غذای سالم برای پدران خود را به کاربندد عادت غذا خوردن سالم و زندگی سالم با ترک الکل و تنباکو از همه اشکال” گفت: Dr Manjeetha Nath Das, داخلی, دارو, Columbia Asia بیمارستان Gurugram.

همچنین بخوانید: در اینجا برخی از برنامه های یوگا را برای شما به ماندن مناسب در طول مستند

“ما می خواهیم کودکان به صحبت کردن با پدر و مادر خود و دیگر نر از اعضای خانواده در مورد خطرات بهداشتی که با سن و ایجاد انگیزه در آنها را به انتخاب کردن برای نمایش درمانی در فواصل منظم. نمایش درمانی بهترین راه برای تشخیص دیابت و سرطان و در حال حاضر در دسترس به عنوان بسته با بسیاری از. کودکان همچنین می توانید آنها را تشویق به چوب به ورزش منظم و همراه آنها — این یک راه بسیار خوبی برای شخصی پیوند بیش از حد است که باعث کاهش استرس تا حد زیادی” دکتر Rakesh پاندیت ارشد مشاور & HOD, طب داخلی, Aakash بهداشت و درمان گفت: IANSlife.

خوشحال هیت به همه پدران! (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im