روز پدر: 5 درس های مالی به تصویب بر روی کودکان خود را

Pهنر مراقبت از فرزندان خود را نیز به معنی آموزش آنها را چگونه به مقابله با انواع مختلف تنش است که با بزرگسالی است. پدران اغلب سکان امور مالی خانواده و باید آن را بر خود برای تدریس به کودکان خود مسئولیت امور مالی را از سنین پایین.

“همانطور که پدران ما بر این باورند که نقش ما این است که برای هدایت و یک مربی به فرزندان ما به شکل اصول و ارزش های خود برای زندگی در دراز مدت است. ما خودمان را به زندگی خود تمرکز روحی و جسمی و تندرستی و ایستاده مسئول تربیت است. پدری تکامل یافته از ارائه تضمین آینده مالی برای کودکان القا تجربیات ارزشمند است که کمک به آنها را تبدیل به مستقل و قادر به تصمیم گیری. با تقویت مثبت اولیه رفتار و عادت شکل گیری پدر و مادر می تواند به پرورش سالم مالی استقلال در میان فرزندان خود” states V. Viswanand معاون مدیر عامل حداکثر بیمه عمر.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

به مناسبت روز پدر و روز مرد کارشناس سهام پنج اوایل درس های مالی به تصویب بر روی فرزندان خود را که کمک به اطمینان حاصل شود آنها را روشن و امن مالی آینده پیش رو:

Piggybank پول جیب خود را

برای اولین بار مالی درس به القای در کودک خود را به شروع به صرفه جویی و برنامه ریزی اولیه. با آموزش آنها را به کنار گذاشته و یک تکه از پول جیب خود است که از یک شروع و به سمت سالم پس انداز رفتار. در طول زمان به عنوان آنها شروع به کسب درآمد این تعالیم را به صورت خودکار و بی درنگ آنها را به کنار گذاشتن بخشی از حقوق و دستمزد خود را در یک پس انداز یا سپرده ثابت حساب.

5 financial learnings that fathers can gift their children
آموزش فرزندان خود را به کنار یک تکه از پول جیب خود آن را به عنوان یک شروع و به سمت سالم پس انداز رفتار. Pixabay

شروع هوشمند شروع به کوچک

والدین باید کودکان را تشویق به لحاظ مالی هوشمند است. در حالی که شروع زود است که یک گام به سوی استقلال مالی فرزندان, نباید نگرانی در مورد چگونه کمی از آنها قرار دادن دور. اغلب آنها گفتن که رم ساخته شده بود و نه در یک روز خواهد آنها را تشویق به کنار مقادیر کوچک به تدریج ساخت یک جسم. پس از تکرار این کودکان در نهایت خواهد آموخت که به بودجه مخارج و پس انداز. خوب قاعده انگشت شست به یاد داشته باشید این است که 30-40 درصد از درآمد باید ذخیره شود و یا سرمایه گذاری برای ایجاد یک تور ایمنی باید برنامه ای به چپ چپ.

بود behaviorally و مالی منظم

بسیاری از مواقع پدر و مادر نگران در مورد نظم و انضباط رفتاری اما فراموش نکنید که به همان اندازه تمرکز بر نظم و انضباط مالی. یک بنیان قوی را قادر می سازد آنها را به طور سیستماتیک کار به سمت اهداف خود و اهداف. در واقع باعث آنها را به خرید ابزارهای مالی مانند, مدت بیمه نامه نیاز به آنها را به کنار گذاشته حق بیمه هر ماه و شروع سفر به مالی زندگی امن.

مجموعه اهداف صرفه جویی در دراز مدت

خرید کودکان آخرین نسخه از یک ایستگاه بازی یک گوشی جدید و یا یک لپ تاپ و آنها را منجر به این باور است که پدر و مادر همیشه سرمایه گذاری آرمان های خود را. به پرورش استقلال مالی والدین باید کودکان را تشویق به برنامه ریزی مجموعه ای از نقاط عطف و کار نسبت به انجام آن است.

5 financial learnings that fathers can gift their children
خرید کودکان آخرین نسخه از یک ایستگاه بازی آنها را منجر به این باور است که پدر و مادر همیشه سرمایه گذاری آرمان های خود را. Pixabay

همچنین بخوانید: Sachin-Jigar به اشتراک گذاری افکار خود را در دنیای موسیقی روز

اجازه ندهید که نوسانات ترساندن شما

ما گفته شده توسط پدر و مادر ما که زندگی یک ماراتن است نه یک دو سرعت. همان یادگیری باید به فرزندان منتقل می شود از این نسل که به راحتی سقوط کردن آهنگ به دلیل کوتاه مدت مورد نیاز و یا زیاده روی. نهان موانع بخشی از زندگی است اما مردم باید همیشه چوب به استراتژی های سرمایه گذاری اولیه خود را. به طور مشابه, بازار سهام شاهد نوسانات کوتاه مدت اما در دراز مدت طرز فکر را با تهدید و ارعاب.

والدین دهید پدران به شروع به برنامه ریزی راست کردن خفاش, تدوین برنامه و تعیین اهداف برای فرزندان خود. این کودکان گاهی مستثنی از این. یک شروع خوب برای تبدیل شدن به یک مالی زرنگ و دانا خانواده است که برای نمودار کردن آرمان با کودکان خود را در حالی که ارائه راهنمایی های مالی از طریق سال های اولیه خود را برای وادار دراز مدت خوب رفتار مالی. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im