این ادعا: گروهبان که اخراج شد برای پنهان کردن در پارک تیراندازی موفق به کسب کار خود را با پرداخت

فلوریدا مامور اجرای قانون که در پاسخ به تیراندازی و کشتار در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در پارک فلوریدا اخراج شد و پس از یک بررسی نشان داد او مخفی در ماشین خود را در طول مرگبار داد و بیداد. روز چهارشنبه او کار خود را به عقب.

گروهبان. برایان میلر یکی از چهار شهرستان Broward Sherrif نمایندگان فسخ برای “غفلت از وظیفه” برای عدم عمل در طول سال 2018 تیراندازی که در سمت چپ 17 نفر کشته شدند. او خواهد بود دوباره بازسازی شد به سن و موقعیت خود را دریافت و پرداخت پس از موفقیت در به چالش کشیدن خود را فسخ از طریق اتحادیه میامی هرالد گزارش شده است.

یک داور در بر داشت میلر دادرسی حقوق نقض شده که Broward County Sheriff گرگوری تونی اخراج او با توجه به هرالد.

کلانتر را راه اندازی 15 ماه رسیدگی به اقدامات میلر و سه نفر دیگر از افسران زیر Feb. 14 قتل عام. این یافته ها منجر به اتهامات جنایی برای مدرسه افسر منابع معاون اسکات پترسون.

میلر به دست آورده در اطراف $137,000 در سال 2018.

تونی گفت: از این ختم شد که او متعهد به “پرداختن به کمبودها و بهبود Broward کلانتر ،

“ما نمی تواند انجام تعهد ما برای همیشه حفظ امنیت و ایمنی ما Broward County جامعه بدون انجام یک ارزیابی کامل و دقیق از چه رفت آن روز” تونی گفت.

Nikolas کروز سابق دانشجویی در Marjory Stoneman, Douglas, داغستان 17 معلمان و دانش آموزان و زخمی شدن 17 نفر دیگر با یک حمله-سلاح سبک در روز ولنتاین دو سال پیش. کروز در حال حاضر 20 تا آنجا که التماس گناه است و در انتظار محاکمه در Broward.

حاکم ما: True

پس از یک چالش به او ختم یک داور در بر داشت Sgt. برایان میلر دادرسی حقوق نقض شده زمانی که او از کار اخراج شد بنابراین او می تواند دوباره با پرداخت بازگشت.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • میامی هرالد
  • آسوشیتد پرس

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im