Facebook نسخه جدید Visualisations, داده برای کمک به مبارزه با Covid-19

Facebook
Facebook جدید منتشر کرده است visualisations و داده های بسیاری برای کمک به مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر. Pixabay

Facebook جدید منتشر کرده است visualisations و مجموعه اطلاعات عمومی همراه با یک نظرسنجی جدید برای کمک به محققان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مبارزه با Covid-19 گیر با توجه به اخبار تکنولوژی.

این شامل یک Covid-19 نقشه و داشبورد که شامل بین المللی نتایج از Facebook علامت بررسی و همچنین حرکت آن محدوده داده “است که اطلاع رسانی عمومی در بخش پاسخ به Covid-19 در سراسر جهان”.

در سال 2017, شرکت راه اندازی شد ‘اطلاعات برای خوب’ با هدف توانمند سازی همکاران با داده ها برای کمک به پیشرفت در عمده مسائل اجتماعی.

دنبال NewsGram در LinkedIn به ماندن بگیرید به روز شد.

در طول چند ماه گذشته بهداشت عمومی محققان با استفاده از مجموعه داده های منتشر شده توسط Facebook برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در اطراف Covid-19 سراسر آسیا و اروپا و شمال امریکا است.

این شرکت گفت که آن نیز ساخته شده و در دسترس عموم تحرک داده است که نشان می دهد این نرخ که در آن جوامع مختلف در حال کاهش تحرک و یا باقی مانده در همان محل.

“این با استفاده از داده های جمع آوری و ما اعمال دیفرانسیل حریم خصوصی چارچوب برای محافظت از حریم شخصی مردم در ایجاد و به اشتراک گذاری این مجموعه داده” شبکه اجتماعی غول پیکر در بیانیه ای گفت.

نقشه جدید نشان سفر الگوهای بین کشورها و دولت ها به کمک محققان و سازمان های غیر دولتی را در درک چگونه سفر راه دور در ادامه به تاثیر گسترش COVID-19.

coronavirus map facebook
این نقشه نشان می دهد سفر الگوهای بین کشورها و دولت ها به کمک محققان و سازمان های غیر دولتی. (تصویر نماینده). Pixabay

نظر سنجی جدید در مورد دانش مردم در نگرش ها و شیوه های مورد Covid-19 انجام شد با همکاری ابتکار در اقتصاد دیجیتال در MIT و توصیه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز برای ارتباطات برنامه ها و سازمان بهداشت جهانی (WHO).

همچنین بخوانید: 95% Covid-19 بيمار در گوا همراه نشان می دهد آمار سلامت

در اوایل این ماه Facebook گفت که ‘داده های خوب’ به سادگی مصالح داده های جمع آوری شده از برنامه های خود را و سهام آن در د-شناسایی راه برای کمک به محققان و دانشگاهیان و دیگران آدرس بشر دوستانه در بحران ها و مسائل اجتماعی.

Facebook گفت: تحقیقات همکاران ثبت نام در ‘اطلاعات برای خوب’ برنامه فقط دسترسی به اطلاعات جمع از Facebook و آن را به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات شخصی.

برخی از داده ها به اشتراک گذاشته علنا اما این فرمت برای کمک به جلوگیری از دوباره شناسایی آن اضافه شده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im