Facebook راه اندازی فرزند جدید به اتصال جدا شده پدر و مادر

منازت یک پیشنهاد برای کمک به پدر و مادر گرد هم آمده و تعامل در درون خود جوامع Facebook راه اندازی کرده است یک فرزند جدید ،
بیش از 5.5 میلیون نفر در هند بخشی از پدر و مادر فعال گروه در Facebook.

“برای کمک به حمایت از این جوامع ما در حال راه اندازی یک جدید Facebook نوع گروه – پدر و مادر. ویژگی های جدید آن را آسان تر برای پدر و مادر برای کشف راست جوامع و آن را امن تر و راحت تر به تعامل در درون آنها گفت:” فضل کلفم رئیس جامعه مشارکت APAC, Facebook.

دنبال NewsGram در Facebook به ماندن بگیرید به روز شد.

جدید پدر و مادر نوع گروه می دهد پدر و مادر راه های جدید برای کشف و برقراری ارتباط با جوامع خود.

زمانی که مدیران انتخاب پدر و مادر نوع گروه آنها را به باز کردن دسترسی به ویژگی های منحصر به فرد سفارشی به پدر و مادر تجربه – ناشناس پست Badging و آموزشی.

New Facebook tool to connect isolated parents in a group
جدید پدر و مادر نوع گروه می دهد پدر و مادر راه های جدید برای کشف و برقراری ارتباط با جوامع خود. Pixabay

برای فعال کردن اعضای یک پدر و مادر گروه به پست های حساس بدون افشای هویت ناشناس و پست در حال حاضر در دسترس در Facebook پدر و مادر شدند.

“برای مثال اگر شما به دنبال برای به اشتراک گذاری و یا دریافت بازخورد مرتبط با نگرانی های مالی و یا خرید و فروش با از دست دادن یک کودک ناشناس ارسال می تواند به شما کمک کند به راحتی تسهیل کسانی که بحث” Facebook گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

همچنین بخوانید: آمریکا در نهایت COVID-19 واکسن رایگان برای همه

مدالها می تواند کمک به کاربران را شناسایی و به اعضای گروه در رابطه با آنچه که در این سفر فرزند آنها در هستند.

“ما نیز در حال گسترش ما مربیگری ویژگی برای همه پدر و مادر گروه که انتخاب این نوع گروه. پدر و مادر مدیران گروه در حال حاضر می توانید انتخاب کنید و ایجاد یک آنلاین, مشاوره برنامه, اجازه دهید اعضای ثبت نام و مطابقت با مربی و mentee جفت” گفت: Facebook. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im