ماساچوست دادگاه تجدید نظر حکم داد که امروز Suffolk County دادستان نمی تواند با استفاده از یک اسلحه پر ادعا داشت در درچستر مرد به عنوان مدرک علیه او چرا که پلیس آن را در بر داشت زیر پف کت و سرعت باد در آنچه در آن حکومت یک قانون اساسی پت frisk.

در موضوع حوادث در مدت کوتاهی بعد از 1 بعد از ظهر در مارس 2, 2016 در تقاطع ولز خیابان و تالبوت خیابان در درچستر که در آن بشکه مواد مخدر-واحد افسران گشت به بررسی امکان خرید و فروش مواد مخدر در این منطقه است. آنها خال خال یک مرد پرش به بیش از نرده ها و لرزش دست دوم در حالی که یک سوم مرد ایستاده بود و فقط چند پا دور نگاه کردن به اطراف و سپس پس از چند دقیقه اول مرد شروع به پریدن کرد بیش از نرده ها که دو نفر دیگر راه می رفت به Harambee پارک.

فکر او می خواهم فقط کشف یک معامله مواد مخدر به پایین – با مرد سوم بازیگری به عنوان یک lookout – مواد مخدر-واحد افسر radioed به دو متوقف شد با توجه به دادگاه خلاصه ای از این مورد است. افسران متوقف شده که آنها را بصورت تماسهای مکرر آنها است. آنها هیچ چیز یافت می شود اما زمانی که دارو-واحد افسر وارد ادعا مواظب پسر جیمز Kearse شد اقدام بسیار ناراحت بود و یکی از پف کت به کت بود و تضعیف شده به عنوان اگر آن را برگزار چیزی سنگین به طوری که افسر آیا خود را پت frisk. او گزارش داد او احساس نمی کند هر چیزی را از طریق پف کت, اما پس از استخراج آن و در این زمان احساس یک جسم سخت تحت Kearse را سرعت باد که معلوم بود ته لود منشور اسلحه .44 کالیبر بولداگ هفت تیر, با توجه به یک پلیس حساب.

Kearse شد و سپس دستگیر و به اتهام در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم دوم جرم در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات و حمل لود اسلحه بدون مجوز.

قبل از اینکه او می تواند آمد به دادگاه Kearse وکیل به دنبال تفنگ و گلوله پرتاب به عنوان شواهد به عنوان “میوه درخت سمی” که پلیس آن را تنها به دلیل غیر قانونی جستجو به دلیل ماموران به حال هیچ دلیلی برای پت frisk Kearse بدون حکم – که دو بچه تکان دادن دست در درچستر به تنهایی کافی نیست به حکم frisking.

در آن حکم امروز دادگاه تجدید نظر موافقت کرد که در حالی که مشاهدات در یک منطقه جرم – حتی با “مکرر دارویی و نقدی تیراندازی و مواد مخدر فعالیت” به عنوان پلیس توضیح داده است که تقاطع – آیا یک دلیل برای ضمانت جستجو آنها باید همراه با سایر مدارک و شواهد از یک پتانسیل جرم است یا فقط رخ داده است و یا در مورد به و که پلیس موفق به ارائه آن است.

سریع دست لرزش در یک جرم و جنایت بالا منطقه بین افراد ناشناس به پلیس حتی زمانی که با تجربه محقق ایستاده به تنهایی نمی تواند با ارائه بیش از یک حدس است که یک معامله مواد مخدر رخ داده است و قطعا بیش از یک حدس است که یک فرد ایستاده در نزدیکی افرادی که درگیر در دست لرزش بود یکی از شرکت کنندگان در فعالیت های جنایی.

دادگاه ادامه داد:

لازم است در مواردی مانند این است که افسر پلیس رعایت تبادل آیتم ها و یا در واقع مواد مخدر یا پول نقد اما لازم است که این مشاهدات توسط پلیس رخ می دهد در یک, واقعی, متن که اشاره به فعالیت های جنایی. ببینید کشورهای مشترک المنافع v. لوی 459 جرم است. 1010, 1011 (2011). کنتراست مشترک المنافع v. هرناندز 448 جرم است. 711, 714 (2007) (سوء ظن معقول وجود داشته که در آن قبل از تکان دادن دست پلیس با مشاهده متهم قدم زدن به جلو و عقب در قاچاق مواد مخدر در منطقه قبل از دادن فرد مورد مخفی در کفش خود را). در واقع “دیگر از عادی اجتماعی مقاربت رخ می دهد که با برخی از فرکانس در خیابان های بوستون محله هیچ چیز [افسر مشاهده] پشتیبانی از این ادعا رفتار سازگار با مواد مخدر معامله.” کشورهای مشترک المنافع v. ایلیا I. 470 جرم است. 625, 631 (2015).

این واقعیت است که افسر لئون بود با تجربه مواد مخدر محقق در حالی که مربوط به یک ارزیابی از سوء ظن معقول است و نه یک جایگزین برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه مواد مخدر معاملات رخ می دهد و بر اساس آن تجربه است. مقایسه کشورهای مشترک المنافع v. گومز و 453 جرم است. 506, 511-512 (2009) (با تجربه مواد مخدر محقق مشاهده فردی که در شرکت دست به دست مبادله چیزی هم مصرف چیزی است که در دست خود را به عنوان پلیس با نزدیک شدن; افسر توضیح داد که “فروشندگان مواد مخدر و کاربران اغلب مصرف مواد مخدر برای جلوگیری از بازیابی شواهد”). در معرض سریع دست دادن بدون بیشتر به موشکافی nonconsensual برخورد پلیس است که مطابق با واقعیت است که “شهروندان مطیع قانون کار و زندگی در مناطق بالای جرم و جنایت. کسانی که شهروندان حق دارند به حمایت از دولت های فدرال و ایالتی قانون اساسی با وجود این شخصیت در این منطقه است.” شناسه. در 512 به نقل مشترک المنافع v. Holley, 52 جرم است. برنامه. Ct. 659, 663 (2001).

چه می توانست حقوقی که در آن نقطه به دادگاه گفت: برای پلیس به انجام یک “زمینه بازجویی مشاهده” مصاحبه از دو مرد.

در حالی که پلیس بدون شک می تواند در ادامه تحقیقات خود از طریق ادامه مشاهده و یا یک زمینه بازجویی مشاهده … یک اقدام فوری و nonconsensual جلوگیری از این متهم بود نه در قانون اساسی توجیه می شود. … حتی اگر ما به این نتیجه رسیدند که افسر لئون مشاهدات کافی برای تشکیل سوء ظن معقول است که متهم بود یک از شرکت کنندگان در یک معامله مواد مخدر وجود دارد هیچ مدرکی در نقطه زمانی که او برای اولین بار در پت frisked که متهم مسلح بود.

دادخواستها توسط هر دو طرف و صوتی شفاهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im