اتحادیه اروپا آسانسور محدودیت های مسافرتی در 14 کشور به استثنای ما

تیوی اتحادیه اروپا (EU) برداشته شده COVID-19 مربوط به محدودیت های مسافرتی در بازدید از 14 سازمان ملل اما آن لیست مانع آمریکا مسافران است.

مردم از الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه خواهد بود قادر به وارد 31 کشور اروپایی بیانیه ای صادر شده در سه شنبه گفت:.

اما مسافران از کشورهای که در آن COVID-19 مورد بوده است موجی از جمله آمریکا و برزیل و هند ممکن است را وارد کنید در این زمان.

دنبال NewsGram در Quora فضا برای دریافت پاسخ به تمام سوالات خود را.

شهروندان چینی قادر خواهد بود برای ورود به بلوک تا زمانی که چین حذف محدودیت بر شهروندان اروپایی سفر وجود دارد. کشورهای دیگر در لیست انتظار می رود برای پایان دادن به هر گونه از خود به خود سفر ممنوع در اروپا.

EU Lifts Travel Restrictions on 14 Nations - US Not Included
خطوط ماشین صبر کنید در یک درایو-از طریق coronavirus تست سایت در خارج از مرکز کنوانسیون ساحل میامی در ساحل میامی, فلوریدا, ژوئن 26 سال 2020 است. فردا

کشور اضافه خواهد شد و یا حتی کاهش یافته و از لیست هر دو هفته با توجه به مربوطه COVID-19 شیوع اما بعید است که ایالات متحده می خواهد زمین یک نقطه در حالی که برای.

اتحادیه اروپا معیارهای تصریح می کند که کشورهای جدید در مورد اعداد در 14 روز گذشته نزدیک به و یا خود را تحت میانگین و مورد اعداد به عنوان یک کل بود ثبات و یا حذف.

ایالات متحده در حال حاضر کانون جهانی همه گیر با نزدیک به 2.7 میلیون مورد تأیید و تقریبا 130,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. که نزدیک به دو برابر تعداد کل موارد در برزیل بعدی بدترین آسیب دیده کشور است. تعداد موارد جدید روزانه در آمریکا به ضرب گلوله متحده پس از شروع بازگشایی در ماه ژوئن.

NBA رزومه بازی

در ضمن یک ماه قبل از انجمن ملی بسکتبال مجموعه به ادامه آن رمان coronavirus-کوتاه فصل دو کلید از اعضای لیگ Brooklyn Nets حق رای دادن آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از ویروس است.

این تیم گفت: DeAndre Jordan و اسپنسر Dinwiddie آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازگشت به شهر نیویورک قصبه هفته گذشته در تمرینات این تیم تمرین تسهیلات.

اردن با صدور بیانیه ای در توییتر تایید تشخیص خود و گفت او نمی خواهد پیوستن به این تیم هنگامی که NBA رزومه فصل به طور منظم در والت دیزنی جهانی در اورلاندو فلوریدا در جولای 30. Dinwiddie گفت در توییتر که او هنوز هم برنامه ریزی می شود با این شبکه در اورلاندو اما اذعان دارد که او “یکی از مواردی است که نشانه های مختلف است.”

EU Lifts Travel Restrictions on 14 Nations - US Not Included
مردم غذا خوردن در یک غذاخوری در فضای باز از یک رستوران در میامی بیچ فلوریدا 24 ژوئن سال 2020 است. فردا

اردن و Dinwiddie آخرین بازیکنان NBA به تست مثبت برای COVID-19 از اعضای 22 تیم که در کشاکش برای پلی آف آغاز شد گزارش تمرین. کمیسر NBA آدم نقره ای اعلام کرد روز جمعه گذشته که 16 302 بازیکنان NBA آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از گزارش به عمل خود امکانات. چهار شبکه بازیکنان آزمایش مثبت در ماه مارس در روزهای اولیه از شیوع بیماری از جمله All-Star Kevin Durant است در کنار تمام فصل را با یک پا آسیب است.

همچنین بخوانید: چگونه به را انتخاب کنید و راست کننده ریش برای مردان

فلوریدا یکی از ده ها تن از کشورها که تجربه چشمگیر موج جدید COVID-19 عفونت در آمریکا بسیاری از کشورها را کند و یا متوقف برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد خود را به فعالیت طبیعی از جمله بسته شدن سواحل و میله و لغو برنامه را به از سرگیری داخل سالن ناهار خوری در رستوران.

دکتر آنه Schuchat پیشرو بیماری های عفونی متخصص در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: این رمان coronavirus در حال گسترش است بیش از حد سریع و در سراسر بیش از حد بسیاری از مکان ها در ایالات متحده آن را تحت کنترل. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de