NASA
ناسا انتظار دارد را به شما معرفی جدید فضانورد نامزدها در تابستان 2021. Pixabay

ناسا دریافت کرده است بیش از 12 ، 000 برنامه های کاربردی از مردم با نشان دادن تمایل به پیوستن به آن کلاس بعدی آرتمیس نسل فضانوردان که کمک خواهد کرد که آژانس فضایی آمریکا اکتشاف ماه و مریخ مانند قبل از هرگز.

این نرم افزار برای جدیدترین کلاس از فضانوردان باز آوریل 2 و بسته مارس 31, ناسا, گفت:, و اضافه کرد که برنامه ها را از هر امور خارجه ایالات متحده در منطقه کلمبیا و چهار ما سرزمین. “ما وارد یک دوره جدید جسورانه اکتشاف فضا با آرتمیس برنامه و ما هیجان زده برای دیدن باور نکردنی بسیاری از آمریکایی ها درخواست برای پیوستن به ما” ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت.

“کلاس بعدی آرتمیس نسل فضانوردان به ما کمک خواهد کرد کشف بیش از ماه از همیشه قبل از و رهبری ما را به سیاره سرخ” Bridenstine اضافه شده است. این روند تازه شروع شده است برای ناسا فضانورد مدیره انتخاب خواهد شد که ارزیابی متقاضیان مدارک و دعوت ترین کاندیداهای واجد شرایط به سازمان مرکز فضایی جانسون در هوستون برای مصاحبه و آزمایشات پزشکی قبل از انتخاب نهایی.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram برای دریافت آخرین به روز رسانی از سراسر جهان!

ناسا انتظار دارد را به شما معرفی جدید فضانورد نامزدها در تابستان 2021. پس از انتخاب فضانورد نامزدها را از طریق حدود دو سال اولیه آموزش مهارت های مانند spacewalking رباتیک و سیستم فضاپیما و همچنین اعزامی مهارتهای رفتاری مانند رهبری followership و کار تیمی.

پس از تکمیل آموزش های جدید فضانوردان می تواند راه اندازی در آمریکا راکت و فضاپیما — طراحی و توسعه برای NASA Commercial Crew Program — برای زندگی و کار در ایستگاه فضایی بین المللی, 250 کیلومتری بالای زمین است. وجود دارد که آنها را در آزمایش های که به نفع زندگی در خانه و آماده سازی ناسا برای ماه و مریخ.

این کلاس جدید نیز ممکن است راه اندازی سرنشین ناسا قدرتمند فضایی جدید راه اندازی سیستم موشک و فضاپیمای Orion برای آرتمیس ماموریت به ماه. ابتدا در سال 2024 ناسا را ارسال اولین زن و مرد بعدی به سطح ماه خواهد شد و ایجاد پایدار قمری اکتشاف 2028. به دست آوردن بینش از تجربه های جدید در داخل و اطراف ماه آماده خواهد شد و ناسا برای ارسال انسان به مریخ در 2030s.

Astronaut, Space Shuttle, Discovery, Space, Universe
ناسا دریافت کرده است بیش از 12 ، 000 برنامه های کاربردی از مردم با نشان دادن تمایل به پیوستن به آن کلاس بعدی آرتمیس نسل فضانوردان که کمک خواهد کرد که آژانس فضایی آمریکا اکتشاف ماه و مریخ مانند قبل از هرگز. Pixabay

تعداد افرادی که اعمال می شود به عنوان یک فضانورد نشان دهنده دوم-بیشترین تعداد برنامه های ناسا تا کنون دریافت پیشی تنها با رکورد 18,300 مجموعه جدید ترین کلاس از فضانوردان که فارغ التحصیل شده در ژانویه. برای این دور از برنامه های ناسا افزایش آموزش های مورد نیاز برای متقاضیان از مدرک کارشناسی به کارشناسی ارشد در رشته های علوم ریاضی و یا زمینه مهندسی است.

علاوه بر این نرم افزار دوره کوتاه از دو ماه به یک است. پس از دهه 1960 ناسا انتخاب شده است 350 نفر به عنوان فضانورد نامزد خود را به طور فزاینده ای به چالش کشیدن ماموریت های اکتشاف فضا.

همچنین بخوانید: آمازون طول می کشد گام های اصلی برای محافظت از آن کارگر

با 48 فضانوردان در فعال فضانورد سپاه بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای خدمت به عنوان خدمه سفینه فضایی محدود برای چندین مقصد و سوق دادن اکتشاف به جلو به عنوان بخشی از آرتمیس ماموریت و فراتر از آن. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو