SEWA
هند سرکنسول در هوستون Aseem Mahajan (دوم از راست) و Councilwoman مارتا کستکس-Tatum (چهارم از سمت راست) در حال حاضر زمانی که دنده محافظ توزیع شد به سن جکینتو کلانتر مقامات.

Sewa بین المللی هوستون فصل اهدا 30,000 N95 KN95 و 3ply ماسک و 20,000 اونس ضد عفونی کننده دست در روز شنبه, مارس 25 به اولین پاسخ دهندگان مانند بهداشت و درمان کارگران افسران پلیس و آتش نشانان و کارکنان بیمارستان در دعوت نامه فقط درایو-از طریق رویداد به عنوان بخشی از آن COVID-19 دانست. این PPE توزیع drive شد از 11 هستم اما وسایل نقلیه شروع به پوشش از 9 صبح خود به خود کشش بیش از نیم مایل طولانی در دو خط زمان توزیع آغاز شده در 11 am نشان دهنده نیاز مبرم به PPE در منطقه هوستون.

Sewa
وسایل نقلیه اندود شده تا در دو خط آماده برای انتخاب کنید تا ماسک و عفونی.

Dr Randeep Suneja یکی از پزشکان که به اذعان این تلاش: “با تشکر از Sewa بین المللی برای ارائه رایگان ماسک و عفونی به پزشکان در منطقه هوستون از جمله عمل ما. Sewa در حال انجام یک کار باور نکردنی! نگه دارید تا کار خوب!”

Amity خانه سلامت هوستون منطقه, خانه سلامت سازمان وجود دارد بیش از حد و ابراز لطف Sewa: “ما می خواهیم به گسترش ما صمیمانه قدردانی به Sewa بین المللی ایالات متحده آمریکا خود را بسیار مورد نیاز توزیع ماسک و عفونی به متخصصان مراقبت های بهداشتی در منطقه هوستون. تجلیل به خود انسان دوستانه تلاش و خستگی ناپذیر داوطلبان که کمک کرد که این پروژه یک واقعیت است. با تشکر از شما!”

“همه فرشتگان بال دارند. با تشکر از شما Sewa بین المللی” ارسال شده سلامت انتخاب درمانگاه مردمی در رسانه های اجتماعی. “این ماموریت ما این است برای حمایت از مردم در خط مقدم در مبارزه ما با COVID-19 همه گیر با ارائه آنها را با حفاظت شخصی دنده (PPE) به ایمن ماندن. ما پزشکان و پرستاران بهداشت و درمان کارگران آتش نشانان و افسران پلیس در حال قرار دادن زندگی خود را در خط برای محافظت از کشور ما در برابر این بیماری همه گیر و ما از آنها گفت:” Sewa بین المللی هوستون فصل جمهور Gitesh دسای.

Sewa
عضو شورای ادوارد پولارد و Councilwoman مارتا کستکس-Tatum پرداختن رسانه ها در محل توزیع.

“ما توزیع دنده محافظ برای حدود 100 سازمان از جمله مسئولان شهرستان و بخش کلانتر از منطقه هوستون و دریافت یک پاسخ فوق العاده ای به و قدردانی از درایو. حدود 20 داوطلب و چند کلید خیرین ساخته شده در این رویداد ممکن است. ما قصد داریم به ادامه این درایو هر هفته تا وضعیت را بهبود می بخشد گفت:” آقای دسای.

هند سرکنسول در هوستون Aseem Mahajan, هوستون, شورای شهر, اعضای Councilwoman مارتا کستکس-Tatum از منطقه K و عضو شورای ادوارد پولارد از منطقه J حاضر بودند در طول رانندگی و کمک به توزیع ماسک.

در یکی دیگر از رویداد Sewa داوطلبان نیز توزیع وعده های غذایی به شهرستان هریس سلامت عمومی وزارت کتی مرکز آزمون واقع در کتی ، Sewa بین المللی عمل یکی از آن هشت COVID-19 کمک از هوستون فراهم می کند و غیر پزشکی مشاوره و اطلاعات به مردم به آدرس COVID-19 مسائل مربوط.

در مورد Sewa بین المللی

Sewa بین المللی پیشرو هندو بر اساس ایمان هندی, آمریکایی, غیر انتفاعی, سازمان, دارای تجربه ی گسترده در فاجعه نجات, امداد و توانبخشی عملیات داشتن در پاسخ به 24 بلایای طبیعی در ایالات متحده و خارج از کشور. در سال 2017, پس از طوفان هاروی زده منطقه هوستون Sewa داوطلبان کمک به نجات نزدیک به 700 نفر و در خدمت هزاران نفر از خانواده های آسیب دیده از آن طریق خود را در مورد خدمات مدیریت. Sewa مطرح شده بیش از 3 میلیون دلار برای طوفان Harvey, بهبود, Sewa در ادامه به بازسازی خانه ها و گلخانه ها که در خدمت به عنوان وسیله ای برای امرار معاش. Sewa بین المللی نیز ارائه امداد رسانی در پی طوفان ماریا در سال 2018 و طوفان Imelda در سال 2019. Sewa تیم در منطقه خلیج سان فرانسیسکو در ادامه به ساخت و اهدای کوچک خانه برای کسانی که رندر بی خانمان های کالیفرنیا آتش اردوگاه نوامبر 2018.

Sewa
در میان دیگر آن تمجید Sewa بین المللی به رسمیت شناخته شده توسط موسسه خیریه Navigator – برتر غیر انتفاعی رتبه آژانس. Pixabay

همچنین بخوانید: دامنه های شغلی و مزایای استفاده از یادگیری بازاریابی ایمیل از صفحه اصلی

در میان دیگر آن تمجید Sewa بین المللی به رسمیت شناخته شده توسط موسسه خیریه Navigator – برتر غیر انتفاعی رتبه آژانس به عنوان شماره پنج در میان “10 امتیاز بسیار خیریه با تکیه بر خصوصی مشارکت.” Sewa برای سه سال گذشته به طور مداوم به ثمر رساند بالاترین امتیاز 4 ستاره از موسسه خیریه هدایتگر و به دست آورده کامل نمرات خود را برای سلامت مالی و پاسخگویی & شفافیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im