سرمقاله: یک تعلیم لحظه برای مدارس عمومی

نظر

دقیق مکالمات در حال حاضر در جریان است در اینجا و در سطح ایالت در مورد چگونه فلوریدا 4,000 محلی مدارس دولتی ممکن است در عمل سقوط به ارائه آموزش به بهترین شکل ممکن ترین ممکن است تنظیمات.

پدر و مادر طبعا مضطرب برای پیدا کردن در برنامه ریزی اسناد و مدارک کافی اطمینان که نه تنها فرزندان خود را خواهد شد محافظت از عفونت اما این روال روزمره خود را یک بار دیگر می تواند سازگار با درخواست خانواده برنامه کار. مدیران در ضمن لزوما متمرکز لجستیکی choreography از قرار دادن بسیاری از کوچک بدن شش فوت جدا از یکدیگر — در کلاس درس در زمین بازی در زمینه های مشترک و در اتوبوس.

فلوریدا انجمن superintendents مدرسه تخته و معلمان باید تمام وزن با پیشنهادات منطقی تا حد زیادی متجانس با یکدیگر و تصدیق بسیار ناشناخته های بسیاری است. دولت وزارت آموزش و پرورش صادر شده خود را با دستورالعمل های پنج شنبه. تا کنون این اتفاق در میان پیشنهادات دلگرم کننده است: مدرسه محلی ولسوالی در حالی که هر یک خدمت منحصر به فرد صورت فلکی دانش آموزان باید تمام نمی شود نیاز به دوباره اختراع خود چرخ.

بسیاری از اقدامات جدید — اتوبوس های متعدد اجرا می شود کوچکتر اندازه کلاس اضافه شده جایگزین معلمان و بهداشت روانی مشاوران — در حال شدت گران خواهد شد و باید به تایید خود را نسبت به ارزش به عنوان درآمد حاصل از تابستان. مبادلات خواهد بود ساخته شده است. و به عنوان با سیاست های مدرسه و حتی قبل از COVID-19 به بازی آمد نه همه سهامداران خوشحال خواهد شد تصمیم گیری در نهایت ساخته شده است.

بیشتر: شمال بالا, معلم, ‘ممنون’ برای بازگشت به کلاس درس مجازی پس از مبارزه با سرطان مغز

بیشتر: مهمان نظر: COVID-19 ایجاد فرصت برای تغییر شغل

آن را ممکن است بیش از حد به زودی برای شروع nitpicking در اقدامات که هنوز فرضی اما یک ایده است که در ظاهر به نظر می رسد معکوس و کاملا مشکل در کودکان و نوجوانان. این است مفهوم محدود دانش آموزان به همان درس محدود کردن حرکات خود و آوردن غذا به آنها. جوان نیاز بدن در شب درجه جوان مغز می توانند یاد بگیرند و زمانی که آنها نیست.

آن مهم به نظر می رسد به مقاومت در برابر فشار به رویکرد بازگشت به مدرسه برنامه ریزی به عنوان یک ورزش در استقرار و انبارداری کودکان sequestering آنها را با سلامت عمومی ملاحظات و بزرگسالان راحتی بالا به بالاترین اولویت است. دلهره آور به عنوان چالش خواهد بود, آموزش باید بالاترین اولویت است.

به همین دلیل ما امیدواریم فلوریدا مدرسه تخته خواهد پرداخت توجه خاص به این گزارش از فلوریدا انجمن آموزش و پرورش دولت بزرگترین معلمان اتحادیه. می توان استدلال کرد که به عنوان مردمی ترین کلام در ساخت هر گونه بازگشایی روش کار معلمان شایسته را به شنیده می شود. اما 24-عضو نیروی کار صادر شده است که این تجزیه و تحلیل شامل نه تنها معلمان و نمایندگان اتحادیه, اما پدر و مادر, مدرسه, مدیره, اعضای, طرفداران برای افراد با رنگ و حالت قانونگذار دانشجویی و یک صاحب کسب و کار کوچک.

یکی FEA پیشنهاد که طنین انداز است: مجددا با ابزار درس و تست برنامه اجازه می دهد تا برای “تمرکز بر عمق و نه وسعت از برنامه درسی و محتوای.”

و در زمانی که اصل عدالت اجتماعی است و یک بار دیگر ثابت خود را به پارامونت به ما مشترک موفقیت قلبی در تماس با FEA برای به دست گرفتن این فرصت را به آدرس فلوریدا آموزشی اختلافات نباید نادیده گرفته شود:

“ما باید با استفاده از زمان بین در حال حاضر و سقوط به ایجاد برنامه های است که اطمینان حاصل شود که نه تنها بازگشایی امن باشد اما تشخیص بسته شدن مدرسه و دانشگاه بود و متفاوت تاثیر در فلوریدا نیازمندترین افراد دانش آموزان است. ما بیشتر تشخیص می دهد که دانش آموزان از رنگ هستند احتمال بیشتری برای حضور در مدارس هستند که با کمبود بودجه روبرو مدارس با تجربه کمتر معلمان و مدارس با کمتر دقیق دوره ارائه شده است. هر گونه برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس است که به دنبال بازگشت به حالت عادی می افتد کوتاه.”

(باربارا پیترز اسمیت از ساراسوتا هرالد تریبون هیئت تحریریه نوشت: این از طرف ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-Floriدا.)

میت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im