اوایل ازدواج است یافت می شود ناراضی می گوید: تحقیقات

Want به ازدواج در سن بسیار جوان? لطفا توجه داشته باشید. محققان دریافته اند که در اوایل ازدواج ممکن است منجر به

توسط ABDOOSNEWS در 14 تیر 1399

Want به ازدواج در سن بسیار جوان? لطفا توجه داشته باشید. محققان دریافته اند که در اوایل ازدواج ممکن است منجر به نا امن رفتار در بزرگسالان جوان با بالاتر ژنتیکی.

زمینه ژنتیکی (که گاهی نیز به نام استعداد ژنتیکی) افزایش احتمال ابتلا به یک بیماری خاص بر اساس یک فرد آرایش ژنتیکی.

دنبال کنید با ما در توییتر برای دریافت اخبار بیشتر از ما!!

یافته های فعلی منتشر شده در مجله توسعه ابعاد آسيبشناسی روانی و به دنبال تحقیقات قبلی که ازدواج محافظت در برابر مخاطره آمیز مصرف الکل و میانه های ژنتیکی تحت تاثیر الکل نتایج. اما مطالعات قبلی به طور کلی متمرکز در بزرگسالان نمونه.

افرادی که ازدواج جوان ممکن است بهترین را تحت تاثیر قرار ، این ممکن است به ایجاد یک محیط که در آن دیگر از عوامل است که کمک به الکل استفاده کنید. Pixabay

"ما دریافتیم که ازدواج نمی یکنواخت محافظ در برابر سوء استفاده از مصرف الکل. در واقع ما در بر داشت که در اوایل ازدواج (یعنی در سن 21) به نظر می رسید به تشدید خطر مصرف الکل در میان افراد بالاتر ژنتیکی" گفت: مطالعه نویسنده ربکا اسمیت از دانشگاه مشترک المنافع ویرجینیا در ایالات متحده است.

"در نتیجه در اوایل ازدواج ندارد همان محافظ سود در شرایط کاهش predispositions ژنتیکی است که مشاهده شده است برای ازدواج و بعد از آن در بزرگسالی" اسمیت اضافه شده است.

این بررسی شامل یک نمونه از 937 افراد در یک مجموعه داده از افرادی که سنگین گزارش شده اپیزودیک آشامیدنی و وضعیت تاهل بین سنین 21 و 25.

نتايج نشان داد که افرادی که ازدواج جوان تمایل به تجربه بیشتر که عواقب منفی هستند و رویارویی با چالش های بیشتری از جمله سلامت روانی و استفاده از مواد مخدر مشکلات از کسانی که ازدواج در سنین بالاتر است.

افرادی که ازدواج جوان ممکن است بهترین را تحت تاثیر قرار ، این ممکن است به ایجاد یک محیط که در آن عوامل خطر دیگر است که منجر به استفاده از الکل مانند predispositions ژنتیکی در حال تشدید این مطالعه گفت.

اگر چه ازدواج است که به طور معمول در نظر گرفته می شود حفاظتی که با توجه به نقش توسعه یک عکس متفاوت پدیدار می شود به طوری که در اوایل ازدواج ممکن است با افزایش خطر سنگین اپیزودیک نوشیدن. Pixabay

"این یافته ها مهم هستند زیرا آنها نشان دهد که چگونه خطر و عوامل محافظ ممکن است از وسط قطع کردن در راه های مختلف در نقاط مختلف در سراسر عمر" اسمیت گفت.

همچنین بخوانید: ورزش می تواند کاهش و یا جلوگیری از از دست دادن بینایی

"اگر چه ازدواج است که به طور معمول در نظر گرفته می شود حفاظتی که با توجه به نقش توسعه یک عکس متفاوت پدیدار می شود به طوری که در اوایل ازدواج ممکن است با افزایش خطر سنگین اپیزودیک نوشیدن در میان افرادی که در بالا predispositions ژنتیکی برای الکل استفاده کنید. این منجر به یک درک متفاوت از نقش ازدواج," او اضافه شده است.

محققان تا حدودی شگفت زده یافته های خود را با توجه به این که ازدواج به طور کلی به عنوان محافظ در برابر سلامت روانی و جسمانی ضعیف نتایج.
(IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب