آیا به اشتراک گذاری محتوا از Alt سمت راست-حتی زمانی که شما با آنها موافق

فقط به خاطر یک ساعت متوقف مناسب است دو بار در روز است که هیچ دلیلی برای تعمیر یا تعویض ساعت.

وجود این گرایش به خصوص در سمت چپ طیف سیاسی آمریکا را می خواهید به دوست توسط هر کس. این توانایی را به نفع خود بیش از “همه طرف” ممکن است ارزشمند در ریاست جمهوری سیاستمدار در کشور از 300 میلیون نفر از مردم اما به صورت میانگین مردمی آن را معمولا فقط یک نشانه ای از بی-washiness و حصار نشسته. داشتن افراد متعصبی با شما موافقم, حتی اگر آن را فقط در مورد آب و هوا است نه یک فضیلت است. آن را فقط ممکن است معنی باران امروز.

یا آن را ممکن است یک تاکتیک نفوذ. Alt سمت راست و ارتجاعی محافظه کاران دیدم دقیقا چگونه رسانه های اجتماعی عملیات می تواند حرکت خود را انتخاب نامزد به کاخ سفید در سال 2016 و هیچ دلیلی وجود ندارد که آنها را نمی خواهد دوباره آن را امتحان کنید. بی گناه Facebook به اشتراک گذاری به خوبی ممکن است یک بخشی از این طرح است.

که ممکن است صدای پارانوئید ولی روش عملیاتی استاندارد برای alt سمت راست برای مدتی. در سال 2017, اشلی فینبرگ در هافینگتون پست رو نگه دارید از راهنمای سبک به صورت روزانه Stormer معروف نئو نازی ها سایت. از جمله در این سند بود که گذشت زیر است:

منابع فرهنگی و دلبستگی به فرهنگ سرگرمی به نازی مفاهیم روحی و روانی هدف از بین بردن آن را از درجه اعتبار ساقط از عجیب و غریب بودن آن را به طور طبیعی وجود دارد با توجه به راه آن بوده است برخورد با این فرهنگ تا کنون و آن را به بخشی از این خواننده جهان. از طریق این روش ما نیز قادر به استفاده از فرهنگ موجود برای انتقال ایده های خود ما را و دستور کار است.

Alt-راست می داند که آن مفاهیم ناخوشایند برای فرد به طور متوسط است که دقیقا به همین دلیل به ذکر سفید ملی, ریچارد اسپنسر اصطلاح در وهله اول. برای مقابله با بسیاری از افراد فقیر در واکنش به اینکه تراز وسط قرار دارد با نژادپرستانه گروه alt-حق استخدام دو تاکتیک های رسانه های اجتماعی در نظر گرفته شده و به جریان اصلی خود برسد. من دیده ام هر دو از این اتفاق می افتد در حوزه بیش از ماه گذشته به عنوان افزایش تنش ها در جریان تظاهرات علیه خشونت وحشیانه.

اول ساده است گسترش از صفحات موجود. شما ممکن است متوجه یک چشم انداز مثبت در “ضد قلدری” ویدئوها در خوراک خود را به تازگی. قاب در شیوه ای که آن را آسان به از دست ندهید این واقعیت است که در بسیاری از فیلم های مهاجمان هستند و قربانیان سفید هستند. حتی هنگامی که صفحات به طور فعال قرار داده anti-Black Lives Matter پیام های خود را در پست كه تنها خشونت در این ویدئو و به اشتراک گذاری خود را احشایی واکنش. این هم یک تاکتیک مورد علاقه از گروه ها مانند پاتریوت نماز که با استفاده از contextless ویدئوها از خشونت در تظاهرات خود را به عنوان ابزارهای استخدام و از آن به کار گرفته شده توسط پلیس به وضعیت اعضای نیروی آماده برای کشتن به سرعت.

هدف از این فیلم این است که به برجسته قلدری اما به reframe فعلی ملی گفتگو در مورد خشونت به عنوان هر چیزی که اتفاق می افتد به همان اندازه و یا در واقع در حال تداوم بیشتر توسط مردم سیاه و چپ. فقط این ویدئو نگاه کنید! مردم به خصوص کسانی که ساخته شده ناراحت کننده در مورد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در نهایت به اشتراک گذاری آنها را بر اساس است که بدون نگاه کنید اگر صفحه به اشتراک گذاری آنها از اختصاص داده شده است به رنگ سفید برتری و یا سایر alt سمت راست آرمان.

اگر حتی یک نفر از آن به اشتراک گذاری کلیک “مانند” و سپس صفحه پیش از بازی همه به این دلیل که مأمور می خواستم به یک ایستادگی در برابر قلدری. آنچه که اغلب به عنوان یک غیر نژادی, بی رنگ موضوع قطعا خرابکارانه کار از صفحات به دنبال مخاطبان مایل به گوش دادن به آنها را تا زمانی که آنها قاب خود را لفاظی در راه است که در سطح غیر نژادپرست است. اما نمی شود فریب خورده: آنها می خواهند شما را به نگه داشتن به آینده را به آنها و به آرامی شروع acclimating به آرمان های خود بر اساس حسن نیت شما یک بار مصنوعی مشترک بر موضع خود را در مورد قلدری.

دوم تاکتیک نفوذ. شما ببینید آن اغلب در fandoms به خصوص بعد از سازندگان محتوا انجام کاری “به لحاظ سیاسی درست” مثل معرفی یک سیاه stormtrooper یا دکتر که. ایان Danskin تصویری “چگونه برای رادیکال یک Normie” می رود به جزئیات بیشتری در این که چرا این کار می کند اما جان کلام این است که alt سمت راست را بر روی یک جامعه آنلاین اختصاص داده شده به یکی دیگر از هدف شروع به استفاده از تعصب “از قضا” در حالی که همچنین با راه اندازی یک کمپین در برابر عدالت اجتماعی رزمندگان و دستور کار سیاسی خود را درایو کردن هر کسی که می یابد پارادایم جدید سمی و جمع آوری اعضای باقی مانده مانند گوگل در حال حاضر که آنها یک اتاق اکو. این تاکتیک می تواند به طرز وحشیانه ای موثر و تنها چند بسیار اختصاص داده شده و خود آگاه جوامع مانند furries باید به اندازه کافی مبارزه آن است.

باور کنید یا نه این تاکتیک حتی با این نسخهها کار میکند کاملا سیاسی چپ فضاهای. نامزدی جو بایدن (و قبل از او و هیلاری کلینتون) دلخور بسیاری از چپگرایان و آنها خوشحال به نقطه به عنوان آنجا که خشم خود را در مورد که در آن نامزد به عنوان آنها می توانند. خوب هیچ کس تا به یک لیست طولانی از چرا شما باید نفرت نامزد حزب دموکرات از alt سمت راست و به همین دلیل ناگهان من دیدم بسیاری از گروه های چپ های این چارلی کرک صدای جیر جیر.

پنج دقیقه در مشخصات توییتر خود نشان می دهد که کرک شده است به طور فعال حضور رسانه های مضر وقتی که می آید به حقوق مدنی. توییت خود پس از این که پر از ضد سیاه زندگی مهم فصاحت و بلاغت است. هر “نقطه خوب” او در صدای جیر جیر خود را به طور کامل در خدمت به مردم به نفرت جو بایدن.

هیچ دلیلی وجود ندارد که تا به حال گوش دادن به چارلی کرک در مورد حقوق مدنی مگر اینکه شما به دنبال یک مثال بد. آن را مانند شما نمی توانید به راحتی پیدا کردن لیبرال سیاه, صدای, انتقاد بایدن به شدت. چرا که بالا بردن یک مرد با سابقه ای طولانی در ضد حمله تبلیغاتی به جای آنها ؟

چرا که نژادپرستان سفید بسیار خوب در گفت چه سفید ضد نژادپرستان می خواهید به شنیدن در سفارش به درخواست تجدید نظر به تمایل خود را برای بازی جوانمردانه و یک حس است که “خوب” هستند واقعا همه در این با هم ، این که آیا شما موافق با کرک در نظر است که بایدن بد است برای آمریکایی های سیاه و سفید است تا به شما اما آنچه که inarguable واقعیت این است که چپ تقویت کرک صدای بدون شک باعث می شود بسیار غیر منطقی انسان به نظر می رسد معقول و منطقی به مردم بیشتر. که به خصوص خطرناک با توجه به چگونه بسیاری از مترقی فضاهای بد در برخورد با خود و سفید برتری. که یک نتیجه خوب برای alt سمت راست چرا که آنها ترجیح می دهند که ما نمی.

همه از این است که بخشی از این طرح برای به دست آوردن دسترسی به پیروان خود را حتی اگر شما شخصا نمی آیند همراه برای سوار شدن. Alt سمت راست است که به مراتب کوچکتر از آن به نظر می رسد, اما آنها باور نکردنی در roping در patsies به انجام کار خود را برای آنها. اولیه خود را ابزار استخدام در سال 2020 است و نه نفرت رالی اما غیر متمرکز جمعی از رسانه های اجتماعی. هر بار که آنها را کسی تکان همراه با آنها را در درب. می دانم که شما در حال به اشتراک گذاری و آنچه آنها می خواهند از خود را به اشتراک بگذارید. لطفا فکر می کنم مسئولانه چرا که آنها بسیار در شمارش اضطراب سفید مردم انجام می دهند که به عنوان کوچک که ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im