مایلز دیویس: تولد سرد
به کارگردانی استنلی نلسون
Blu-Ray + دی وی دی
115 دقیقه
$29.98
عقاب راک سرگرمی

این مستند در جاز آیکون مایلز دیویس باز با سیاه و سفید فیلم از نوازنده ترومپت مشت پرتاب در یک حلقه بوکس. مادام العمر علاقه مندان از “شیرین علم” آن را نیز بالا میآید چندین بار در طول این غنی و روشنگری مستند.

آن را نیز مناسب استعاره ای برای زندگی و موسیقی احترام-اما-هم-تفرقه دیویس. او مبارزه در بسیاری از جنگ ها و می تواند به همان اندازه بود که با حمله…یا آمر. “مایل بود به عنوان یک نابغه” دوست دوران کودکی یادداشت روی صفحه. “اما او نیز در نظر گرفته…عجیب و غریب.”

در اصل پخش به عنوان یک قسمت از PBS آمریکا کارشناسی ارشد سری این نسخه شامل برنامه کامل و به عنوان یک مزیت برای دیویس علاقه مندان – اضافی 70 دقیقه دی وی دی حذف بخشهایی از اجراهای او از مونترو جشنواره جاز در سال 1973 تا 1984 و 1985.

سر صحبت را شامل صفوف موسیقی و نویسندگان و مورخان کسب و کار همکاران و اعضای خانواده. اما بهترین مشاهدات آمده از نوازندگان که با بازی و یا به صورت مایل از جمله Wayne Shorter, Ron Carter, Herbie Hancock جیمی هیت و جیمی کاب. بازیکنان جوان مانند یوشع Redman نیز ارائه افکار خود را در موسیقی خود را ضربه.

“ما حتی نمی توانید سوال متون مقدس ما” Redman می گوید. “به همین دلیل است که کتاب مقدس کتاب مقدس ؟ به همین دلیل است که نوع آبی نوع آبی? آن را تغییر صدای جاز.”

Hilariously بسیاری از آنها خود را امتحان کنید تقریب دیویس’ متمایز صدای گوش خراش (نتیجه از اوایل طنابهای عمل جراحی) و عشق خود را برای کلمه “صبح” که به نقل از او به طور مستقیم. که شامل بازیگر Carl Lumbly که “روایت’ بسیار مستند با صدای مایل – سخنرانی خود را, اما دیویس’ کلمات — گرفته شده بیشتر از زندگینامه خود را. نیز وجود دارد یک مقدار شگفت انگیز از نادر عکس و تصویری از جمله فیلم های او به ثمر رساند یک فیلم فرانسوی با بداهه در ترومپت در حالی که تماشای فیلم گشودن بر روی صفحه نمایش در زمان واقعی است.

و در حالی که دی وی دی پر از تحسین برای دیویس’ موسیقی موفقیت (یک نویسنده می گوید: “من می خواهم به احساس راه که مایل برای تلفن های موبایل“) آن را نمی خجالتی از طرف تیره تر و شخصی شیاطین از دوره های شدید استفاده از مواد مخدر و سوء استفاده (مشروب الکلی, هروئین, کوکائین). همچنین روانی و روحی و جسمی سوء استفاده از او می خواهم گاهی اوقات توده بر همسران و دوست دختر, چند تا از آنها با توجه به زمان صفحه نمایش در اینجا از جمله در اوایل عاشق ژولیت گرکو و همسر/الهه شعر و موسیقی, فرانسیس تیلور.

نژادپرستی نیز یک روایت موضوع لگد کردن شکاف با این واقعیت (نسبتا یا نه) که دیویس’ خود پوست نسبتا تیره. در اوایل او شگفتی در نحوه مخاطبان اروپایی (به ویژه فرانسه) درمان او را مانند یک هنرمند و قهرمان اما پس از آن او می خواهم به بازگشت به Jim Crow امریکا و بی ادب دوباره بیداری. او می تواند نان از دنیای موسیقی, پوشیدن زرق و برق دار و لباس طراح تاریخ زنان خوب و درایو فراری, اما او هنوز هم فقط یک n-word برای بسیاری از.

در یکی از معروف حادثه پس از اسکورت یک زن به یک تاکسی در یک مجموعه و شکستن خارج از نیویورک Birdland باشگاه که در آن او headlining Davis, سیگار کشیدن در خارج از جبهه. یک پلیس سفید پوست (بی اعتنا به دیویس’ نام مزین در حروف بزرگ در این باشگاه سایه بان) گفت: او را به حرکت در. استدلال دنبال کرد و دیویس شد clubbed آورده و به ایستگاه پلیس.

عکس از او را ترک خیره شدن و با خون خود بیش از همه خود را در ژاکت کت و شلوار و سر پانسمان تغییر چشم انداز خود را برای همیشه لطفا برای. او با اشاره به این حادثه بارها و بارها از طریق سال های برافروختن خود را در حال حاضر موجود خشم ضد اجتماعی و نا امنی گرایش.

در صورت وجود ضعف در این فیلم کارگردان تهیه کننده آن خواهد بود که بیشتر زمان روی صفحه نمایش باید اختصاص داده شده برای صحبت کردن در مورد خاص موسیقی مایلز دیویس به جای زندگی بیوگرافی. کسانی که آشنا هستند با آلبوم خود را خواهد کپور در برخی از سوراخ.

در حالی که آلبوم های نوع آبی مایل جلوتر و سگ دم ذکر شده کل توالی مورد مایلز’ وسواس با موسیقی فلامنکو و چگونه از آن منجر به طرح اسپانیا به طور کامل برگ که رکورد این عنوان است. اما آن را نشان می دهد خود را در صفوف منظم از bebop به عاشقانه balladeer به گروه های خم در بداهه به الکترو-funk دوران و سال های بعد که در آن او تجربه (با تا حدودی متلاطم نتایج) با هیپ هاپ و موسیقی جهان.

مایلز دیویس: تولد سرد به اندازه کافی برای برآوردن هر دو مایل مبتدی و متخصص و امیدوارم منجر شما به جلو و یکی از کسانی که اعتبار یا کلمبیا رکورد چرخش. حتی اگر شما چرخید و آنها را هزار بار قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو