دیجیتال هند: فاصله جغرافیایی دیگر مانع جشن

توسط N. Lothungbeni Humtsoe

ما در یک جهان که در آن فاصله جغرافیایی دیگر مانع جشن به لطف دیجیتال هند فشار ما تماس تصویری دسترسی را در نوک انگشتان ما.

در حالی که بسیاری از افراد زندگی دور از خانواده های خود هستند و عادت کرده اند به جشن مانند جشن های تولد و سالگرد ها و جشنواره ها در یک بستر مجازی این محدودیت در حرکت با توجه به کروناویروس تهدید را مختل روح برای بسیاری از عادت به مجازی هنجار شده است.

هدیه نقش مهمی در روشن, جشن, اما چگونه شما می توانید آن را قابل توجه و به یاد ماندنی در زمان دولت ؟ در حالی که هیچ جایگزین می توانیم شادی در فرد جشن شما مطمئنا می تواند شما را شگفت زده پدر با نه چندان معمول هدیه در این بی سابقه بار.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

چیدن right هدیه طول می کشد برخی از فکر و با روز پدر در آینده از آن زمان شروع به برنامه ریزی:

Geographical distance no longer hampers celebrations
ورود به Swiggy و سفارش پدر خود را مورد علاقه میوه کیک برای روز پدر جشن. Pixabay

شیرینی همیشه گیلاس در کیک

اگر شما در حال به چالش کشیده برای خرید یک هدیه بزرگ برای پدر, چرا ورود به Swiggy و سفارش مورد علاقه خود میوه, کیک پودینگ شکلات و یا مورد علاقه mithai. نه تنها باید آنها را بدون تماس, تحویل, اما آنها همچنین نشان می دهد اطلاعات در مورد مایع امکانات است که هر یک از خروجی حفظ است. یکی نیاز نیست نگران جیب خود و یا نقدی بحران حاکم به وضعیت فعلی با تشکر راحتی ‘خرید در حال حاضر پرداخت بعد’ گزینه توسط LazyPay. این savouries مطمئن هستید که به نور تا جشن و همچنین صرفه جویی در روز خود را با کمک به شما جزر و مد از طریق بحران پول نقد.

هرگز به اشتباه با یک لیست موسیقی. قدیمی طلا است!

به عنوان تعامل با جریان های صوتی در هند در حال افزایش است gifting اشتراک سالانه از محبوب وطنی پخش موسیقی برنامه های مانند Spotify Gaana, Wynk یا JioSaavn که به یک لبخند در چهره پدر با گوش دادن به مورد علاقه خود را Kishore دا و محمد رفیع es soundtracks و به یاد داشته باشید خود را خوب روزهای کودکی.

زندگینامه و خاطرات با e-book

زندگینامه و خاطرات پر شده با شخصیت های بزرگ و شخصیت ما را دوست دارم و دنبال کنید. اگر خواندن معروف زندگینامه مانند استیو جابز توسط والتر آیزاکسون و پیاده روی طولانی به آزادی نلسون ماندلا چیزی است که پدر خود را ترجیح می, شما می توانید هدیه او یک اشتراک از روشن شدن فضای مجاز: نامحدود. گرفتن یک کتاب فیزیکی ممکن است در این مستند اما آنها قطعا می تواند لذت بردن از این کتاب الکترونیکی فوق العاده الهام بخش زندگی نامه بر روی گوشی های هوشمند خود را و باز کردن بعد از یک روز طولانی و پر تنش.

Geographical distance no longer hampers celebrations
زندگینامه و خاطرات پر شده با شخصیت های بزرگ و شخصیت ما را دوست دارم و دنبال کنید. Pixabay

همچنین بخوانید: یک موزه واقعی زندگی داستان های عجیب و غریب

ذهن سالم و بدن سالم

وضعیت فعلی اجتماعی فاصله می تواند تاثیر بر بهداشت روانی فرد و حصول اطمینان از آسایش روحی و روانی است که نیاز به ساعت. هدیه پدر خود را یک جلسه مراقبه یا سعادتمند صبح با یوگا-پر خوبی با خرید فرقه است.مناسب اشتراک. این کار نه تنها او را به دسترسی به جلسات آنلاین است که در حال انجام زندگی می کنند در امنیت خانه یکی است اما او همچنین می توانید دسترسی به اشکال دیگر از ورزش است که ممکن است مورد علاقه او است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im