جانبازان با عجله به اماکن مذهبی در سراسر کشور به عنوان مستند برداشته

اماکن مذهبی سراسر کشور و پرت باز کردن درهای خود را به جانبازان تقریبا سه ماه پس از آنها بسته به علت COVID-19 ناشی از سراسر کشور مستند. از معابد و معروف به مساجد و کلیساها و یک جریان ثابت از جانبازان thronged تمام سایت های مذهبی.

در حالی که مردم ایستاده بود و داخل مشخص محافل در صف در یک طرف و حفظ اجتماعی فاصله کشیش خطور ماسک محافظ و نشسته در انتهای مخالف است. بت نیز sanitised به درستی. اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath نماز در اوتار پرادش را Gorakhnath معبد که او سر کشیش پس از آن بازگشایی درهای خود را به جانبازان برای اولین بار در بیش از دو ماه است.

در دهلی نو Ravinder Goel متولی از Jhandewalan معبد گفت: “حرارتی غربالگری در حال انجام است دو بار در نزدیکی قفسه کفش و دوباره در ورودی. نیز وجود دارد یک sanitisation تونل در ورودی. مکان ایستاده در خطوط نیز اختصاص داده شده به وضوح به طوری که برای جلوگیری از ازدحام.” معبد متولی اضافه شده که مذهبی ارائه شده مانند میوه ها هستند که با توجه به جانبازان اما به جای آنها هستند که دست یک کیسه با ‘mishri’ پس از آنها سر از معبد. معبد زنگ نیز با پوشش لباس.

Bangla Sahib
مردم وارد روپیه بنگلادش صاحب Gurudwara در دهلی نو برای نماز که در آن جامعه آشپزخانه و یا لنگر نیز خدمت کرده است. Wikimedia Commons

در Prachin هانومان معبد در کننوقت جای یک مرد در لباس پوشیدن به عنوان “هانومان’ رقصید به لحن درام. BJP رهبر Manish Tiwari همچنین بازدید از معبد. مردم نیز گرد آمدند به این کلکا جی معبد و گوری شانکار معبد در Chandni Chowk به نماز خود را. در کلکا جی معبد مقامات تبدیل دسته ای از افراد یا پدر و مادر که آورده بود فرزندان کوچک خود را همراه. یک جانباز گفت: “من شده اند در انتظار برای مدت طولانی برای معابد خود را باز کنید. من را به خدا دعا کنید به نگه داشتن خانواده من ایمن از ویروس مرگبار است.”

دنبال NewsGram در LinkedIn برای به روز رسانی بیشتر

در اماکن مذهبی, مقامات دیده می شد هدایت مردم را به دست بتها. بیش از 5-10 جانبازان اجازه داده شد در داخل حرم و در یک زمان. هر یک جانباز خواسته شده بود به تصویب از طریق sanitisation تونل نصب شده در ورودی دروازه. جانبازان بدون صورت ماسک اجازه نداشتند و از ورود کسانی که زیر 10 سال و بالای 65 سال محروم شد. علاوه بر در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی یک نویدا-بر اساس Sanatan دارما معبد نیز ارائه ماسک برای کسانی است که نمی آن.

همچنین بخوانید: مجازی یوگا جشن روز این سال در میان همه گیر

دهلی جاما و Fatehpuri مسجد نیز بازگشایی برای جانبازان. آنها مقادیر در صبح قبل از بازگشایی. مردم نیز وارد روپیه بنگلادش صاحب Gurudwara در دهلی نو برای نماز که در آن جامعه آشپزخانه و یا لنگر نیز خدمت کرده است. یکی از کشیش گفت: “تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده است. Sarovar است اما بسته شده است. ما تضمین این که مردم به هر صورت مسئله است.” (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im