Hindus muslim India
هندوها در حال اغلب بیش از حد ساده متوجه آنچه در ذهن-مجموعه جزمی ادیان فاستر. Flicr

توسط Tearfund

هر کسی می داند که حتی یک کمی در مورد طرز فکر اصلی می داند که نسل کشی است که به سادگی در ژن های خود را. آن را هرگز اتفاق افتاده است و آن را هرگز نمی تواند اتفاق می افتد. کشتن کسی که به خاطر او خدا را پرستش تحت نام دیگری است برای مسلمانان غیر قابل تصور و مسخره است.

گاهی اوقات من چک, آلمانی, کانال تلویزیون دویچه وله (dw) به دانستن آنچه که آنها می خواهند ما را به فکر می کنم. بر خلاف در هند, ترین, آلمانی, اخبار کانال های دولت دوستانه است. در عین حال آن را همیشه مرا شگفت زده می کند اگر چه هند و آلمان هستند در شرایط دوستانه, چگونه منفی dw گزارش هند.

بنابراین زمانی که در 17. مارس سال 2020 dw فرار یک داستان منفی در “اسلام هراسی در تمام زمان بالا در هند” و ادعا کرد که دولت مودی با استفاده از Covid 19 بحران به stigmatise مسلمانان من را شگفت زده کرد. این گزارش نشان داد مسلمان سبزی فروشندگان شکایت که هندوها تحریم آنها. درست است. حتی در من ایجاد کرد مردم حاضر به خرید از مسلمانان در حال حاضر, اما dw بگویم نه به این دلیل که چرا این اتفاق می افتد. آن نیست که برخی از روحانیون در نظر گرفته کورونا ویروس به عنوان فرستاده خدا به کشتن میلیون ها نفر از مسلمانان و خواسته وفادار به گسترش آن. یک جماعت Tablighi Jamat اسلامی, مبلغ, جنبش صورت گرفت در دهلی نو پس از آن بسیاری از شرکت کنندگان گسترش در سراسر هند و گسترش این ویروس در زمانی که کل هند تا به حال تنها برخی از 800 مورد و چند مرگ و میر. دولت و پلیس سعی feverishly به ردیابی تمام کسانی که هزاران نفر از Tablighis و مخاطبین خود را پس از بسیاری از آنها از جمله خارجی ها, تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. این یک کار بسیار نیرومند است. اما با توجه به بزرگ, تراکم جمعیت در هند آن را بسیار مهم برای جلوگیری از جامعه گسترش ویروس. پلیس razzias و پزشکان که به تست شد اغلب با سنگ pelted. چند تن زخمی شدند.

Hindus muslim India
هر کسی می داند که حتی یک کمی در مورد طرز فکر اصلی می داند که نسل کشی است که به سادگی در ژن های خود را. فلیکر

علاوه بر این Tablighis در قرنطینه امکانات و بیمارستان ها رفتار بدجور. پزشکان در مورد شکایت تف کردن بر روی آنها را دفع در راهرو, ساخت حرکات زشت و ناپسند در حال اجرا در اطراف برهنه در مقابل پرستاران زن و خواستار گوشت به غذا خوردن.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

چرا خوب مسلمانان (و مبلغان قرار است به مسلمانان رفتار می کنند مثل این ؟ پاسخ این است که احتمالا خوب مسلمانان کتاب مقدس خود می دانند و می خواهند به دنبال فرمان خود. آنها می دانند که خدا می بیند کافر به عنوان بدترین موجودات کسانی که می سوزاند و در جهنم تا ابد (قرآن 98.6) بنابراین به طور طبیعی آنها را تحقیر برای آنها. آنها همچنین می دانیم که آنها نیاز به مبارزه تا تمام جهان را می پذیرد تنها خدا (س 8.39). و پس از آن آسان است برای از بین بردن میلیون ها انسان با ایمان ویروس است که دیده می شود به عنوان یک هدیه از خدا که به انجام این کار اگر به طور گسترده ای گسترش یافته است.

بنابراین جای تعجب نیست که ویژه مسلمانان می خواهند به گسترش ویروس. ویدئوها نشان می دهد که چگونه آنها به شدت مقاومت در برابر تست نقض مقررات منع رفت و آمد, تف در سبزیجات و ارز ، یک ویدئو نشان می دهد که پلیس چیدن ارز یادداشت از خیابان با چوب و قرار دادن آنها را در یک کیسه پلاستیکی. آن است که بسیار موذی به پرتاب پول در جاده ها به عنوان وسوسه به آن را انتخاب کنید قطعا بزرگ برای کودکان و فقیر.

پس از آن باید جای تعجب نیست که امروزه طول تاج بحران هندوها به نوبه خود مسلمان فروشندگان دور چون نمی توانید مطمئن باشید که اگر این فروشندگان هستند ‘خوب’ مسلمانان بر این باورند که مسلمانان باید می میرند. آن را غیر ممکن می دانند چرا که آنها مجاز به فریب کفار ارائه آن ترویج و گسترش اسلام. بنابراین “بهتر امن تر از متاسفم” به طور طبیعی این شعار. اما این همه ذکر نشده بود توسط dw. در پایان این گزارش یک زن مفسر از هند مصاحبه شد. او گفت که “360 درجه تبعیض علیه مسلمانان توسط دولت مودی”. این یک دروغ بود. دولت است نه تبعیض بین گروههای مختلف مذهبی با توجه به انجام عمليات امداد که در حال اجرا هستند در نوسان کامل با پول اعتبار به حساب و حمایت گسترده مهاجر کار. من ناراحت در مورد این نوع گزارش در هند به خصوص زمانی که dw واقعی را نشان دهد تبعیض در پاکستان در مبارزه با یهودیان و مسیحیان ادعا می کنند که آنها نمی جیره طول تاج بحران و چندین مجبور بودند برای تبدیل به زنده ماندن. اما پس از آن من استفاده می شود به تعصب در برابر هند توسط dw.

چند ساعت بعد من چک یک بار دیگر در dw. همان گزارش پخش شد همان فیلم همان فروشندگان شکایت اما در حال حاضر زن مفسر جایگزین شده بود با Arundhati Roy. این عجیب به نظر می رسید.

Hindus muslim India
یک جماعت Tablighi Jamat اسلامی, مبلغ, جنبش صورت گرفت در دهلی نو پس از آن بسیاری از شرکت کنندگان گسترش در سراسر هند و گسترش این ویروس در زمانی که کل هند تا به حال تنها برخی از 800 مورد و چند مرگ و میر. فلیکر

زمانی که او شروع به صحبت می کنند به آرامی amiably, با لبخند در را برای غربی-چشم قشنگ, چهره آن سم خالص شریر و خطرناک است. Roy شناخته شده است به گفتن دروغ وحشتناک در مورد هند پس از سال, اما این بار چیزی شوم تر به نظر می رسید دم. چرا dw نه به سادگی اجرا همان گزارش ، این بود که قبلی مفسر باطل به اندازه کافی است ؟

در اینجا چیزی است که Arndhati Roy (که توسط راه است مسیحی) گفت: در این کلیپ که dw را در توییتر:

“صادقانه وضعیت در حال نزدیک شدن به نسل کشی به این دلیل که دولت در دستور کار بوده است این. از آنجایی که این دولت آمد و مسلمان شده اند و بدهی های خود مسلمانان را شکار شده است اما در حال حاضر انگ زدن با این بیماری را ترک کرده است سیاست های دولت در خیابان در حال حاضر. شما می توانید آن را در همه جا. آن می آید با تهدید شدید خشونت است.”

این کلیپ ویروسی رفت. در عین حال از آن بود که کامل مصاحبه. در اینجا برخی از نظرات او که من تا به حال jotted:

او گفت که خشونت شدید می آید در پس زمینه از قتل عام (او با استفاده از کلمه قتل عام) در دهلی نو – هوشمندانه نیست ذکر است که قتل عام آنها, اما دلالت البته که مسلمانان قتل عام شدند. او rued که مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد اما نمی گویند هر چیزی. او به نام RSS کشتی مادر از بی جی پی که می خواهد یک دولت هندو; گفت که جهان استقبال مودی اما باید بدانید که او بسیار بخشی از دستور کار (ساخت دولت هندو) و آنها در حال حاضر ساختمان بازداشتگاه. او به نام ترین مجریان در MSM کانال “تنها عضو اوباش لینچ”. و اگر این همه کافی نبود او در مقایسه با وضعیت در هند با آنچه اتفاق افتاده در همسایه اوگاندا قبل از عظیم نسل کشی و نسل کشی در تکه اتفاق می افتد در حال حاضر. او جهان را به نگه داشتن چشمان خود در آن است.

لنگر به نام آن بسیار مهم پیام و پرسید که چگونه می تواند ما را در جلوگیری از نسل کشی مصرف آن را برای مسلم است که Roy فرموده بودند و نسل کشی است که در واقع برنامه ریزی شده توسط دولت هند. در پایان Roy معرفی شده است در میان دیگر چاپلوس ویژگی به عنوان “تحسین شده ترین فکری”.

من احساس متزلزل پس از شنیدن ، او به غلط و خطرناک تصور به جهان است که مسلمانان در حال برنامه ریزی نسل کشی مسلمانان است. این است که یک چیز کوچک. آن است که بسیار خطرناک است و در توییتر در حال حاضر پشتیبانی می آید در برای ‘مسلمانان هند’. ما ایستاده شما وعده داده شده است و یک وکیل در لباس عربی لباس توییتی او اتخاذ خواهد شد علت مسلمانان در هند در UNHRC در ژنو به صورت رایگان… این رو 17,6 k را دوست دارد و بیش از 5k رسانهها.

Hindus muslim India
هندو مشاهده است که بدون شک نزدیک به حقیقت است. هیچ کس مجبور است به آن اعتقاد دارند و در عین حال هندوها برگزار می شود آن را بسیار تحت شرایط دردناک و غربی ها نسبت به کلیسا قبول هندو دارما در توافق خود را. Wikimedia Commons

هر کسی می داند که حتی یک کمی در مورد طرز فکر اصلی می داند که نسل کشی است که به سادگی در ژن های خود را. آن را هرگز اتفاق افتاده است و آن را هرگز نمی تواند اتفاق می افتد. کشتن کسی که به خاطر او خدا را پرستش تحت نام دیگری است برای مسلمانان غیر قابل تصور و مسخره است.

در عین حال طی هزار سال هندوها شد و در پایان دریافت از جهاد و تبدیل مبارزات و میلیون ها نفر از مسلمانان قتل عام شدند در خون سرد به این دلیل که آنها هندوها – قتل عام مسلمانان.

بنابراین همچون آرونداتی روی اهریمن جلوه دادن مسلمانان به شدت به تحریک مسلمانان به “برخاستن در برابر ظلم و ستم” و آماده شدن جهان به این باور است که ظلم و ستم توسط هندوها است که برای واقعی ؟ او در تلاش برای کمک به پاکستان تحقق آن “ناتمام در دستور کار” از هندوستان مبارزه و آن را قبول اسلام ، همچون آرونداتی روی خواهد می دانم که هندوها نیست متجاوزان طبیعت. او و خانواده ممکن است ناامید به رنگ هندوها به عنوان به خصوص در اروپا مردم بیشتر و بیشتر با احتیاط رفتار مسلمانان در کشور خود اما لازم نیست که هر گونه مشکلی با یهودیان.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

ایمان مسلمانان است و بر اساس دارما و دارما به معنای به انجام آنچه درست است و در هماهنگی با وجدان. ‘خوب’ هندوها هستند کسانی که نادر انسان که دیدن دیگران به عنوان برادران و خواهران و به نوعی به حیوانات و طبیعت بیش از حد. هندوها را تقسیم بشریت به کسانی که انتخاب شده توسط خدا و کسانی که تا ابد سر در گم. هندو کودکان آموزش داده نمی شود به نگاه کردن به غیر مسلمانان بر خلاف کودکان جزمی ادیان که در حال تدریس است که خدا آنها را دوست دارد اما دوست ندارد کسانی که “دیگران” مگر اینکه آنها خود را به پیوستن به “درست” ادیان.

اما هندوها هستند و اغلب بیش از حد ساده متوجه آنچه در ذهن-مجموعه جزمی ادیان فاستر. آنها نادرست دادن امتیازات به مسلمانان و مسیحیان و حتی مسلمانان ندارد و به رغم Swami Vivekananda هشدار در حال حاضر بیش از 100 سال پیش که هر تبدیل است نه یک هندو کمتر اما یک دشمن بیشتر است. سری اوروبیندو نیز احساس می شود که امیدواریم برای هند نهفته در آن که تبدیل از آیین هندو به از دست دادن ایمان خود را دین جدید که اکثر پذیرفته شده به هر حال با توجه به فشار و یا allurement در زمان تبدیل.

حقیقت نیازی به فشار و allurement. آن را حس می کند. دروغ, نیاز به اجرا وحشیانه به قوانین ممنوع که مردم به این باور هر چیز دیگری از آنچه که اعلام شده است به عنوان “تنها حقیقت”. هندو مشاهده است که بدون شک نزدیک به حقیقت است. هیچ کس مجبور است به آن اعتقاد دارند و در عین حال هندوها برگزار می شود آن را بسیار تحت شرایط دردناک و غربی ها نسبت به کلیسا قبول هندو دارما در توافق خود را. این نیز تصادفی نیست که علم مدرن کشف شده که همه به یک انرژی پس از فلسفه هند شناخته شده در غرب است.

هیچ کس نیاز به نگرانی در مورد یک کشور که در آن هندو ریشه و پرورش. که در آن زبان سانسکریت آموخت که کامل ترین و با وقار زبان قدرتمند بر روی زمین است. جایی که یوگا تمرین در مدارس است که یک ابزار ایده آل برای توسعه همه جانبه و, که در یک سطح عمیق تر کمک می کند برای پیدا کردن تحقق در زندگی می کنند. که در آن ودایی فلسفه مورد مطالعه قرار گرفته است که الهام گرفته از اکتشافات جدید علمی در فیزیک هسته ای. که در آن کودک خرد از مهابهاراتا و رامایانا می شود دانش مشترک. که در آن کودکان شعار “لکا samastha sukhino bhavantu” (ممکن است همه خوشحال می شود).

همچنین به عنوان خوانده شده – Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS): ارائه خدمات به مردم در میان COVID-19 همه گیر

چرا کسانی که سرخپوستان که تبدیل به اسلام یا مسیحیت نمی شود همچنین با افتخار از دستاوردهای اجداد خود ؟ هند مهد تمدن و دانش hub و ثروتمندترین کشور روی زمین است. آن شناخته شده است برای آن عقل است. مطمئنا مسیحیان و مسلمانان نمی توانند هر گونه ایراد که دانش آموزان در حال تدریس این واقعیت و یا که آنها شعار “همه ممکن است مبارک” در زبان سانسکریت و زبان پدران خود. اگر کسی خواستار چنین آموزش جمعی آن مخرب است. نیست او کسی است که تلاش می کند به تقسیم جامعه و نه کسانی که می گویند “Vasudhaiva kutumbakam” (همه یک خانواده) با توجه به چشم انداز فلسفی?

یک روز هنگامی که مردم خسته از کورکورانه باور غیر منطقی تعصبات و زمانی که هیچ کس تهدید دیگر با عواقب وخیم و حتی مرگ اگر او متوقف می شود و اعتقاد داشتند در آن تعصبات عجیب و غریب جهان خواهد بود سپاسگزار برای بهارات ماتا که او را درک و حفظ بیش از هزار سال آن ابدی گرانبها بینش به نفع بشریت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو