دموکرات ها قانون معرفی به پلیس پاسخگو در ما

police white house
دموکرات ها معرفی قانون در مجلس نمایندگان روز دوشنبه به پلیس بیشتر پاسخگو. Pixabay

یکs معترضان در آمریکا شروع به چرخش اولیه خود خشم و انزجار بیش از مرگ مرد آمریکایی جورج فلوید به خواسته های پلیس اصلاحات و عدالت اجتماعی دموکرات پیشنهاد شده برای تعمیرات اساسی حقوقی برای حمایت از پلیس و مبارزه با نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون با توجه به آخرین World News & Headlines.

با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد خاص تغییر سیاست در پاسخ به هتک حرمت اعضای کنگره سیاه حزبی (CBC) گفتند که قانون در مجلس نمایندگان روز دوشنبه به پلیس پاسخگو, گزارش, Xinhua news agency.

دنبال NewsGram در توییتر برای اقامت تا تاریخ.

“ما در یک لحظه واقعی در کشور ما” نماینده کارن باس, CBC رئیس سی ان ان گفت در روز یکشنبه.

او گفت: این بسته از مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها خواهد بود جسورانه از هر اجرای قانون و تغییرات قبل از.

“وقت آن است که برای پلیس فرهنگ در بسیاری از ادارات برای تغییر,” او گفت: او ابراز اعتقاد به این که این قانون را “یک قدم بزرگ رو به جلو” در این جهت است.

police
این قانون پیشنهادی تجدید نظر فدرال پلیس جنایی سوء اساسنامه. Pixabay

همچنین بخوانید: Mumbaikars ورزش و لذت بردن از خارج از منزل به عنوان مستند برطرف

با توجه به پیش نویس سند پیشنهادی قانون تجدید نظر فدرال پلیس جنایی سوء اساسنامه به آن را آسان تر به محاکمه افسران که در آوریم.

این قانون نیز آن را آسان تر برای تعقیب پلیس حادثه مرگبار برای ممنوعیت پلیس چوک نگه می دارد و برای ایجاد یک پایگاه داده ملی به ثبت پلیس در آوریم.

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler, همکاری نویسنده با باس و سناتورهای دموکرات را تشکیل یک جلسه در قوانین این هفته اگر چه معلوم نیست که اگر جمهوری خواهان کنگره را به پیوستن به حرکت می کند. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de