Deewaar: این فیلم نشان هندو در نور بد

منslamism بسیار ماهرانه ترویج شده توسط Salim-جاوید در جریان اصلی سینما در بالیوود روز. و فیلم Deewaar بود بالا خود را نقطه. آن امپریالیسم فرهنگی به نام “هندو-مسلمان بهایی بهایی” و سکولاریسم. امپریالیسم فرهنگی اتفاق می افتد به عمل ترویج و تحمیل فرهنگ بیش از یک کمتر قدرتمند جامعه است.

این رکورد به طور کامل بر اساس یک نشان یا Billa. بله, نشان یا Billa شماره 786 که نشان داده شد در Deewaar. پس از این فیلم حضور این نشان را شاهد بود نه تنها در Hindi سینما بلکه در تلوگو فیلم مانند Khaidi شماره 786. فراموش نکنید وجود دارد, نیز وجود دارد, حماسه, فیلم, Mithun Chakraborthy با عنوان Billa شماره 786.

در فیلم Deewaar, آمیتا باچان نگه می دارد Billa شماره 786 در جیب قفسه سینه که موجب صرفه جویی او را از گلوله در دو مناسبت های مختلف.

این صدا ممکن است بسیار مضحک و خنده دار امروز, اما در آن زمان این صحنه شگفت آور ترین نکات برجسته این فیلم شدند و یک دلیل موفقیت این فیلم است. چنین صحنه احساسی قانع کننده به مخاطبان.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

بار تغییر کرده است هر چند.

Deewaar had shown Hinduism in a wrong manner
پس از این فیلم حضور این نشان را شاهد بود نه تنها در Hindi سینما بلکه در تلوگو فیلم. Pintrest

در فیلم Deewaar اسلام به تصویر کشیده شد به عنوان یک کشور صلح آمیز و مهربان و دین همکار اعضا نشان داده می شد به عنوان زحمتکش قربانیان فقر و پر از صداقت و دین است.فیلم سعی کردم به این تعادل را با برخی از چیزهای مثبت در مورد آیین هندو است. در آن روز آن را آسان به باش هندو از طریق فیلم بر خلاف این روزها که فیلم مانند حیدر, رامان Raghav, PK, لیلا, و غیره ساخته شده است.

آیا شما به یاد داشته باشید این صحنه از فیلم Deewaar که برای اولین بار نشان می دهد آمیتا باچان پوشیدن حمال نشان 786 و دوربین باقی می ماند متمرکز Billa شماره 786 در مقابل شیوا معبد که در آن مادر خود Nirupa Roy می رود هر روز ؟ در صحنه بعدی اهمیت نشان است که به ما خیرخواه و رحیم Chacha.

این گفت و گو توضیح munificence و حمایت فراهم شده توسط تعداد 786 است که مستقیما از برخی از خطبه تحویل داده شده توسط یک مهربانی مولوی در یک مسجد کامل با Billa شماره 786 درخشان resplendently در صبح خورشید می گوید: Sandeep Balakrishna در مقاله خود برای دارما اعزام.

این dialouge می رود مانند”786…همهمه لاگین mein توسط se allaaaaah مبارک samajhte hai. Jaise hota hai na woh OM? Waise یه 786…786 ka matlab hota hai بتا بسم الله. Shuru karta hoon خدا ke naam se. allaaaaah مبارک cheez hai بتا. Badi barkat hai است نبرد. است Bille ko hamesha apne paas rakhna. “

Sandeep Balakrishna فراهم می کند با یک ترجمه dialougue در مقاله خود برای دارما اعزام: در جامعه ما 786 در نظر گرفته می شود بسیار فرخنده. 786 شبیه به OM. پسر من معنای 786 است بسم الله. آن را مانند گفت: “من باید شروع با استناد به نام خدا.” آن را بسیار فرخنده چیز ، این است که با وقف بسیاری از رفاه. نگه داشتن این نشان با شما همیشه.

Deewaar had shown Hinduism in a wrong manner
با این فیلم سلیم-جاوید موفق به بیرون کشیدن یک حیله گری در دین. Pintrest

با این اسکریپت نوشتن Salim-جاوید موفق به بیرون کشیدن یک حیله گری در دین. Sandeep Balakrishna خواستار آن را “حلال-ing هندوها از طریق سینما” در مقاله خود برای دارما اعزام و در ادامه گفت که عذر به طور خاص است که معادل بسم الله با Om. آن را فراتر از محدوده این مقاله به استادانه درست در این نقطه است.

حیله گری طرف فیلم Deewaar نمی توان درک کرد بدون طراحی یک مقایسه.

مصرف مورد Nirupa Roy که نقش رنج می برند اما با محبت و مراقبت از مادر در فیلم است. یک هندو مادر که هرگز نتواند به بازدید از معبد شیوا و صمیمیت نسبت به او ایثار است. اما آنچه او در پایان بعد از این همه ارادت? یک جنایتکار و یک افسر پلیس در حال جنگ با یکدیگر که منجر به مرگ کرد.

شاشی کاپور پلیس برادر با هم مخلوط شده و احساسات و ایمان نسبت به شیوا مادر خود را مورد علاقه الوهیت. در حالی که آمیتا باچان به طور مداوم عصبانی با شیوا چرا که او معتقد است که او انجام داده به این بی عدالتی به مهربان است. در اوایل صحنه در فیلم معبد Pujari می گوید Nirupa Roy که آمیتا باچان خواهد آمد به معبد روز او توسعه Shraddha (ایمان یا اعتقاد) در درون خود. اما آمیتا باچان فورا توسعه Shraddha نسبت 786 پس از رحیم Chacha توضیح می دهد که آن قدرت الهی.

در واقع آمیتا باچان را تمدید گفتگو با شیوا در همان معبد به سمت پایان هر دو قطعه ای درخشان از گفت و گو و صحنه اعدام می نویسد: Sandeep Balakrishna در مقاله خود برای دارما اعزام.

Deewaar had shown Hinduism in a wrong manner
بعد از این همه صمیمیت از Nirupa Roy نشان داده شده در Shiva او می شود یک جنایتکار و یک افسر پلیس در جنگ. Pintrest

همچنین بخوانید: 10 Greatest Udit Narayan بازدید از همه زمان ها

بنابراین سوالی که مطرح می شود این است که آیا آمیتا باچان بازدید از معبد شیوا به دلیل Shradda بود و در نهایت توسعه در درون او? Aswering همان Sandeep Balakrishna در مقاله خود برای دارما اعزام می نویسد – روشن است که این مورد نیست. او می رود وجود دارد به دلیل آن را تلاش و دعا برای نجات بیمار از مرگ. بنابراین زمانی که آمیتا باچان شخصیت پنجه نرم می کند با شیوا “آیا تنبیه کردن, مادر من برای من گناهان” و ما همه چیز را در چارچوب کل فیلم تاثیر است مانند ایدئولوژیک پتک. شیوا یک مجازات خدا که هرگز heeds Nirupa Roy مادام العمر نماز در حالی که 786/براى حفاظت از خدا. ما به عنوان دیده می شود آن است که تنها Billa شماره 786 که بارها و بارها موجب صرفه جویی در آمیتا باچان از مرگ حتمی است. آن است که تنها زمانی که او از دست می دهد Billa شماره 786 که او به ضرب گلوله کشته و در نهایت می میرد. به عبارت دیگر او از دست می دهد حفاظت از خدا. و که در آن او می میرند ؟ دقیقا در همان معبد شیوا.

Sandeep Balakrishna در مقاله خود برای دارما اعزام در ادامه به توضیح است که سقوط Hindi سینما آغاز شد بعد از آن transmogrified به بالیوود. وجود دارد یک آرامش پس از پایان Salim-جاوید و عصبانی و ضد استقرار, فیلم عصر. که آرامش پر شده بود توسط غنی و تحت عنوان dynasts در Hindi سینما که آن را تبدیل به بالیوود. امروز بالیوود بدون ارتباط با یا هند و یا با واقعیت خود را. در نتیجه در طول دهه گذشته یا بیشتر آن را تبدیل به هنری بی ثمر و به طور فزاینده ای متکی بر انحراف به شاهین آن اجناس. آن باقی مانده است دیده می شود که می تواند پر کردن خلاء. به ثمر رساند ایدئولوژیک امتیاز از طریق سینما به ارمغان آورده است Hindi سینما به این ورطه. با تکیه بر بهترین سنت های هندی و کلاسیک زیبایی شناسی ممکن است کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im