مهارت های آشپزی آزمون در طول مستند توسط Millennials

خانه پناه ساخته شده است پخت و پز, رستوران به سبک مواد غذایی در خانه, شایع ترین روند در سراسر کشور است. Millennials شده اند گرد کردن, پیر, پیش بند, از پشت, کابینت سازی و راهپیمایی به آشپزخانه در یک خوش آمد شکستن از رفتن به ساندویچ و پاستا آنها معمولا زنده ماندن در.

به عنوان آنها به طور فعال به رسانه های اجتماعی برای جولان دادن خود را به تازگی پیدا مهارت های آشپزی مجازی cookoff eHome Masterchef’ را دیدم بیش از 10 ، 000 شرکت کنندگان در ها بیش از 60 ، 000 صفحه اصلی-غذاهای پخته شده و دستور العمل های.

Follow us on Facebook برای به روز رسانی هیجان انگیز تر از ما!!

مجازی cookout حسن نیت ارائه میدهد Dineout به نور آورده است که بر خلاف سن افسانه در مورد مردان در هند غفلت از مهارت های آشپزی بیش از 55 درصد از شرکت کنندگان مرد بودند و تعدادی از سرآشپزها پخت و پز دسر مورد علاقه خود را و غیر از دستور العمل های گیاهی برای لذت بردن از ساخته شده در خانه’ مستند رفتار میکند.

Culinary Skills a necessity in today's day and age
صفحه اصلی Masterchef مسابقه وحی شد برای هزاران نفر از دوستداران مواد غذایی در سراسر کشور آن را به عنوان ارائه بسیاری از آنها برای اولین بار بینش را به آنچه آنها واقعا می خواهم به خوردن بیشتر است. Pixabay

Ankit Mehrotra از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت – Dineout گفت: “در عصر دیجیتال که در آن همه چیز در دسترس است در شیر از انگشت millennials کرده اند که اغلب تصور می شود تنبل وقتی که می آید به پخت و پز در خانه. نه به ذکر است کاهش می یابد برنامه نامزدی دریافت کردیم در این شرایط غیر قابل پیش بینی. خانه ما Masterchef کمپین به ما کمک کرد کنار این باورها با برخی از مطالب قابل توجه و همچنین افزایش برنامه ما تعامل با 45 درصد! با زندگی بازگشت به حالت عادی با باز کردن 1.0 ما مفتخر به دیدن این امیدوار کننده جوانان به دنیای جدید با تجدید اعتماد به نفس و علاقه به هنر آشپزی!”

راکی موهان موسس و مربی لذیذ گذرنامه در حالی که قضاوت مسابقه گفت: “خانه Masterchef مسابقه وحی شد برای هزاران نفر از دوستداران مواد غذایی در سراسر کشور آن را به عنوان ارائه بسیاری از آنها برای اولین بار بینش را به آنچه آنها واقعا می خواهم به خوردن بیشتر است. آن را دلگرم کننده برای دیدن این امیدوار کننده آماتور تبدیل شدن به خلاق با ظروف مانند فیوژن چات بشقاب پرنده آشیانه کوکوی گندم و چغندر Tacos. من می خواهم به تبریک خود را از دستور العمل های نوآورانه غنی و شور و شوق.”

همچنین بخوانید: جهانی Covid-19 موارد بالا رفتن نسبت به 10 میلیون

مباهات یک نامی پانل از قضات مشهور از جمله لذیذ گذرنامه بنیانگذار Rocky موهان و مشهور آشپز Sabyasachi Gorai با نام مستعار آشپز Saby, Dineout خانه Masterchef کمپین دیدم غذا علاقه مندان به آپلود عکس ها و ویدئوها در Dineout داستان – جذاب و برتر داستان از ویژگی های این برنامه است. برندگان از این مسابقه برنده هواوی و گوشی های هوشمند Redmi آمازون اکو دستگاه بلوتوث گوشی از سر و صدای لوازم برقی خانگی از Wonderchef و مادام العمر و کوپن هدیه از فرقه است. مناسب شورشی مواد غذایی و Udemy, در میان دیگران. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de