Cryptocurrency متمرکز تابعه تعطیل توسط Wechat

facebook
Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل شهادت قبل از کنگره در ماه اکتبر گذشته در مورد ترازو دفاع از این ایده اما اذعان مبارزات چپ به غلبه بر. فردا

ضربه توسط رگولاتور و سیاسی فشار Facebook گزارش شده است که در حال حاضر برنامه ریزی برای ارائه نسخه دیجیتال از دولت حمایت ارزها از جمله دلار و یورو به غیر از cryptocurrency ترازو.

به گزارش اطلاعات روز سه شنبه این شبکه اجتماعی غول پیکر نیز تاخیر رول از آن ارز دیجیتال توسط چندین ماه.

بر اساس این گزارش Facebook Calibra کیف پول اصل میله میله برای راه اندازی این تابستان است که در حال حاضر بیرون آمدن در ماه اکتبر.

این crypto کیف پول را نیز از دیگر ارزهای اصلی به غیر از ترازو.

Facebook, اما, تکذیب کرد این گزارش که پیش از آن اظهار داشت که Calibra کیف پول ارائه خواهد شد برج میزان.

“گزارش داد که Facebook قصد ندارد به پیشنهاد ترازو ارز در آن Calibra کیف پول است که به طور کامل نادرست است. Facebook باقی می ماند به طور کامل متعهد به پروژه” یک Facebook سخنگو گفت: در آستانه.

چند سناتور آمریکایی مخالفت کرده اند Facebook دیجیتال سکه با این استدلال که این شبکه اجتماعی غول پیکر شده است غیر مسئولانه با داده های کاربر حریم خصوصی. آنها حتی به نام دیجیتال cryptocurrency ترازو “توهم” و “خطرناک”.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل شهادت قبل از کنگره در ماه اکتبر گذشته در مورد ترازو دفاع از این ایده اما اذعان مبارزات چپ به غلبه بر.

facebook
ضربه توسط رگولاتور و سیاسی فشار Facebook گزارش شده است که در حال حاضر برنامه ریزی برای ارائه نسخه دیجیتال از دولت حمایت ارزها از جمله دلار و یورو به غیر از cryptocurrency ترازو. Pixabay

این ترازو انجمن در سال گذشته گفت که بیش از 1500 اشخاص نشان داد علاقه به پیوستن به ترازو پروژه تلاش از آنجا که این پروژه اعلام شد و در 18 ژوئن 2019.

Facebook و 20 سازمان های همکار به طور رسمی به پیوست ارز دیجیتال پروژه در طول یک جلسه در ژنو در ماه اکتبر.

همچنین بخوانید: هکرها با استفاده از دوربین تلفن همراه برنامه های شخص ثالث ورود به مصرف کنندگان هدف: گزارش

این پروژه استقبال مجادلات و مخابرات عمده Vodafone بود که یکی از 21 سازمان به امضا رسید که بر روی ترازو انجمن منشور در ماه اکتبر تصمیم به خروج از این پروژه است.

قبلا شرکت ها از جمله پی پال و مسترکارت, ویزا, Mercado پیجو eBay خط خطی و رزرو منابع خارج از پروژه. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر