در نظر گرفتن کلاس های آنلاین از آنجا که مدارس بسته هستند coronavirus دشوار است در شهر هوستون که در آن حدود 140,000 خانوار کامپیوتر ندارم و بیش از 200 ، 000 دسترسی به اینترنت ندارد شهردار سیلوستر ترنر گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

“ما یک شکاف دیجیتالی در اینجا ما در شهر خود” ترنر گفت.

وارد هوستون راکت راسل وستبروک که با خود چرا که نه ؟ بنیاد ارائه 650 رایانه برای دانش آموزان و خانواده های آنها در همکاری با Comp-U-Dopt یک موسسه خیریه توزیع کامپیوتر به محروم.

Skyping در از کالیفرنیا وستبروک صحبت در مورد اهمیت دانش آموزان قادر به ادامه تحصیلات خود از خانه.

وجود دارد برخی از خبر خوب برای شروع روز. این شهر دو مراکز تست خواهد شد ramping تا با هر یک از آنها قادر به تحمل تا 500 COVID-19 آزمون در روز است. قبلا آنها محدود به 250 در هر سایت. شاید مهم تر از هر کسی می تواند در آمده برای آزمون در حال حاضر. یک فرد نمی باید به یک تب یا سرفه.

به عنوان کشف شده است وجود دارد بسیاری از موارد بدون علامت و در جهت هوستون و آن شهردار به درک میزان از این مشکل وجود دارد باید تعداد دقیق تا چه حد این ویروس گسترش یافته است — نه غلط حسابداری محدود با محدودیت های که ممکن است معتبر است.

به همین دلیل بیمارستان ها و آزمایشگاه تست نیاز به گزارش های داده های خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و نه آن را ذخیره کنید تا با توجه به اینکه هر دو پذیرش آمار و مرگ و میر گفت: دکتر دیوید Persse مقام های بهداشتی برای شهرستان.

“به آزمایشگاه های ما من می خواهم به شما یادآوری چگونه فوق العاده مهم آن است که شما گزارش می دهند که داده ها به ما بلافاصله و با همگروهی طوری که ما 600 نتایج در یک روز. که مفید است. ما نیاز داریم که اطلاعات حق دور در یک روز به صورت روز. تمام نتایج خود را باید برای ما به ارمغان آورد هر روز.

“و به همین ترتیب با این بیمارستان و آن دسته از افرادی که می میرند ما نیاز به دانستن در مورد آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ما لازم نیست برای پیدا کردن در مورد آن تا دو هفته بعد.,” گفت: Persse. “از آنجا که تصمیم گیری های مهم در حال ساخته شده بر اساس این اطلاعات بسیار مهم است که آن را به عنوان دقیق که ممکن است. بنابراین شهردار می تواند خردمندترین تصمیم گیری است که او می تواند.”

شهردار همچنین گزارش شده است که وجود دارد دو بیشتر مرگ و میر در آخرین روز آوردن تعداد کل مرگ و میر در این شهرستان با توجه به COVID-19 به 18. آخرین تلفات بودند اسپانیایی زن در 90s و یک آمریکایی آفریقایی تبار در 70s هر دو با شرایط بهداشتی اساسی با توجه به هوستون در بخش بهداشت و درمان. این شهرستان در مجموع تعداد تایید coronavirus موارد 2,239 فتح کرد گرفته شد.

از بعد از ظهر دوشنبه شهرستان هریس شد گزارش 28 COVID-19 مربوط به مرگ و میر در unincorporated areas شهرستان با مجموع 1,508 موارد تایید شده.

به روز شده در: 5:35 بعد از ظهر, شهرستان قاضی لینا هیدلگو اعلام کرد که دو تلفن همراه جدید واحد از شهرستان هریس بهداشت عمومی ارائه خواهد شد از طریق درایو تست برای coronavirus که اضافه خواهد شد تا به 200 تست در هر روز به چه شهرستان قادر به انجام در حال حاضر است.

“تست سایت های اختصاص داده خواهد شد به این حوزه از روز شنبه از طریق شنبه گذراندن سه روز در دو حوزه و سه روز در دو حوزه” با توجه به آزادی مطبوعات ساخت اعلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im