Covid-19 دوره نقاهت بیماران نیاز به مراقبت و حمایت

Patients دوره نقاهت بعد از Covid-19 که از بیمارستان مرخص شد ممکن است نیاز به مراقبت و حمایت به عنوان بسیاری از آنها می تواند به توسعه مداوم مشکلات روانی به عنوان یک نتیجه از تجارب خود را از بیماری و درمان می گویند دستورالعمل جدید از انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) به عنوان در هر COVID-19 اطلاعات و منابع است.

برخی از دوره نقاهت بیماران همچنین ممکن است در حال حاضر با درجات مختلفی از ارتباط و یا اختلال شناختی بیمه خدمات درمانی گفت:, و اضافه کرد که تاثیر Covid-19 در بیماران است که به سرعت در حال تکامل تصویر و اطلاعات جامع هنوز در دسترس نیست در همه ابعاد است.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

به طوری اولیه و خدمات سلامت و بهداشت جامعه باید با خانواده و مراقبت از خانه و domiciliary مراقبت برای حمایت از ارائه جامع مراقبت از بیماران مرخص شده از بیمارستان پس از Covid-19.

شواهدی وجود دارد که بیماران مبتلا به Covid-19 تجربه بالا شيوع ترومبوآمبولی بیماری است که در آن لخته خون شکل در رگ های خونی با توجه به بیمه خدمات درمانی.

Patients treated in intensive care units
بيماران تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه شديد Covid-19 همچنین می تواند توسعه ریوی خون فشار خون بالا. Pixabay

علاوه بر این برخی از بیماران درمان شده در بخش های مراقبت ويژه شديد Covid-19 توسعه ریوی خون فشار خون بالا.

همچنین بخوانید: 73 درصد تجاوز نوجوانان صورت قلدری به دلایل فراتر از هویت جنسی

بیماران مبتلا به embolic بیماری نیاز به درمان بر اساس بررسی های مناسب تیم به تعریف مدت زمان مطلوب ضد انعقاد و دراز مدت را دنبال کنید تا با توجه به این سند با عنوان “پس از نیازهای مراقبت از بیماران دوره نقاهت بعد از COVID-19′.

بیش از 297,000 مردم باید آزمایش مثبت برای Covid-19 در انگلستان در حالی که بیش از 41,000 فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im