Covid-19 همه گیر ساخته شده 147M مردم بیکار: محققان

Researchers از جمله یکی از منشاء نشان داد که coronavirus (Covid-19) همه گیر شده و 147 میلیون نفر بیکار اضافه کرد که مصرف جهانی دست دادن با توجه به Covid-19 مقدار به حدود 3.8 تریلیون.

فراتر از سلامت آن اثرات Covid-19 همه گیر و همراه مستندات منجر به عمده اجتماعی و اقتصادی ضرر و زیان در سراسر جهان محققان گفتند.

در حالی که برخی از مناطق مانند چین و آمریکا را تجربه کرده اند بیشتر مستقیم اثرات اقتصادی بیش از دیگران کل اقتصاد جهان بوده است نهفته از طریق تجارت بین المللی لینک کلیک کنید.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

“مطالعه ما برجسته طبیعت به هم پیوسته بین المللی زنجیره تامین با قابل رؤیت جهانی اثرات سرريز در سراسر طیف وسیعی از بخش های صنعت از جمله تولید و گردشگری و حمل و نقل گفت:” مطالعه محقق Arunima ملک از دانشگاه سیدنی در استرالیا.

Covid-19 pandemic left 147M people unemployed globally: Study
این تجزیه و تحلیل نشان داد که این بیماری همه گیر است منجر به برآورد مصرف جهانی از دست دادن $3.8 تریلیون. Pixabay

برای یافته های منتشر شده در مجله PLOS ONE تیم تحقیقاتی کاربردی اقتصادی مدلسازی روش شناخته شده به عنوان منطقه چند ورودی-خروجی (صوتی) تجزیه و تحلیل داده ها در زیان تجربه جهانی کسب و کار به عنوان یک نتیجه مستقیم از این بیماری همه گیر.

این MRIO, روش فعال محققان به حساب چه ضرر و زیان را در کشورهای تاثیر کل اقتصاد جهانی از طریق بین المللی زنجیره تامین.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که این بیماری همه گیر است منجر به برآورد مصرف جهانی از دست دادن $3.8 تریلیون همراه با زیان کار معادل 147 میلیون کامل-موقعیت زمان و همچنین به عنوان از دست دادن $2.1 تریلیون دلار در دستمزد و حقوق.

به عنوان یک پوشش نقره ای, اما, باعث کاهش در تولید و سفر هوایی منجر به مزایای زیست محیطی محققان گفتند.

Covid-19 pandemic left 147M people unemployed globally: Study
کاهش در تولید و سفر هوایی منجر به مزایای زیست محیطی. Pixabay

همچنین بخوانید: گوگل به منع جاسوسی Stalkerware استفاده صمیمی همکاران

این MRIO, تحلیل برآورد 2.5 متری gigaton کاهش گازهای گلخانه ای و همچنین کاهش قابل توجهی برای سایر آلاینده های هوا از جمله ذرات PM2.5 دی اکسید گوگرد و گازهای NOx.

نویسندگان اشاره کرد که تصمیمات اتخاذ شده در پاسخ به این حال همه گیر می تواند در شکل دادن به آینده بشریت است.

آنها طرح انتخاب بین بازگشت به “کسب و کار به طور معمول” است که می تواند بشریت را در معرض اضافی بحران و یا تغییر اقتصاد جهانی با یک چشم به سمت پایداری و تاب آوری. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net