Covid-19 آلوده به خون بیماران می توانید بگویید شدت بیماری

پزشکان می توانید بررسی Covid-19 بيمار خون برای شناسایی کسانی که در معرض بیشترین خطر ابتلا به بیماری شدید و به

توسط ABDOOSNEWS در 11 تیر 1399

پزشکان می توانید بررسی Covid-19 بيمار خون برای شناسایی کسانی که در معرض بیشترین خطر ابتلا به بیماری شدید و به دقت اشاره کردن به کسانی که به احتمال زیاد به نیاز به یک ونتیلاتور بر اساس یک مطالعه جدید.

این کشف می تواند منجر به درمان های جدید برای جلوگیری از مرگبار "cytokine طوفان" دیده می شود در موارد شدید Covid-19. آن را نیز ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا دیابت منجر به نتایج بدتر در بيماران مبتلا به کوروناویروس.

دنبال کنید با ما در توییتر برای دریافت به روز رسانی هیجان انگیز تر از ما!!

محققان از دانشگاه Virginias (UVA) نشان داد که سطوح خاص سايتوکين در خون پس از تشخیص می توان به پیش بینی بعد از نتایج.

سيتوکين ها – پروتئین های تولید شده توسط سلول های ایمنی – مسئول شدید overreactions توسط سیستم ایمنی بدن شناخته شده به عنوان سايتوکين طوفان همراه با Covid-19 و دیگر بیماری های جدی است.

"پاسخ ایمنی است که ما کشف شده به پیش بینی شدید تنگی نفس در Covid-19 شناخته شده است در سایر بیماریهای ریوی به علت آسیب" گفت: مطالعه محقق لایحه پتری از اشعه UVA.

"بنابراین این می تواند منجر به یک راه جدیدی را برای جلوگیری از نارسایی تنفسی در افراد مبتلا به کروناویروس جدید مهار این ایمنی بدن سايتوکين. ما برنامه ای برای تست این مدل از Covid-19 قبل از در نظر گرفتن یک کارآزمایی بالینی" پتری اضافه شده است.

برای یافته های این تیم تحقیقاتی شناسایی 57 Covid-19 بیماران تحت درمان در UVA که در نهایت نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی.

آنها پس از آزمایش نمونه خون گرفته شده از بيماران در عرض 48 ساعت از تشخیص و یا بستری در بیمارستان.

تیم تحقیق در مقایسه با نتایج با کسانی که از بیماران که نمی وزش نسیم تا نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

Covid-19 patients can be identified by their blood reports
محققان از دانشگاه Virginias (UVA) نشان داد که سطوح خاص سايتوکين در خون پس از تشخیص می توان به پیش بینی بعد از نتایج. Pixabay

سايتوکين طوفان که در آن سیستم ایمنی بدن مارپیچی خارج از کنترل هستند و به طور معمول در ارتباط با تاسیس گروه از سايتوکاين.

اما بهترین پیش بینی کننده Covid-19 نتایج بود "جنبهی" cytokine بیشتر در ارتباط با آلرژی محققان گزارش شده است.

سطح بالا است که سايتوکين IL-13 شد در ارتباط با بدتر Covid-19 نتایج بدون در نظر گرفتن بيماران و جنسیت و سن و یا دیگر مشکلات سلامتی.

محققان همچنین شناسایی دو سايتوکاين شديد همراه نتایج هر چند این دو تا به حال کمتر توانایی برای پیش بینی نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

Covid-19 patients can be identified by their blood reports
این "pro-پاسخ التهابی" آنها گفت: ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا به دیابت همراه است با بدتر Covid-19 نتایج. Pixabay

علاوه بر این محققان دریافتند که سطوح دو سايتوکاين به طور معنیداری در بيماران مبتلا به قند خون بالا.

همچنین بخوانید: Covid-19 می تواند آلوده سلول های مغز می گوید تحقیقات

این "pro-پاسخ التهابی" آنها گفت: ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا به دیابت همراه است با بدتر Covid-19 نتایج. در بدن است که در ابتدا به پاسخ بیش از حد به شدت به عفونت است.

این پژوهشگران گفت, این کشف می تواند تبدیل به بخشی از یک سیستم نمره دهی به پزشکان اجازه پرچم در خطر COVID-19 بیماران برای نزدیک نظارت و مداخلات شخصی.

این یافته همچنین شناسایی سايتوکاين پزشکان هدف می تواند به عنوان یک درمان جدید رویکرد است. (IANS)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب