old
صنعت گردشگری است که به شدت تحت تاثیر مداوم COVID-19 بیماری همه گیر. Pixabay

توسط Puja Gupta

Mهر کارشناسان و سازمان های خارجی در سراسر جهان در حال ایستاده که COVID-19 همه گیر است چالش برانگیز ترین بحران جهان مواجه شده است و پس از جنگ جهانی دوم است.

این باعث شده است که بازار غیر قابل پیش بینی بحران است که هر یک از این بخش ها تا کنون شاهد بوده است. بدون شک سخت ترین ضربه از صنعت حمل و نقل هوایی, مهمان نوازی و گردشگری که به هم وابسته هستند در هر یک از دیگر. مدیران هتل ها در پیش بینی ماه زیر ممکن است دشوار برای صنعت مهمان نوازی بدون قطعی چشم انداز بازیابی.

Roop Pratap چودری, مدیر عامل نور چهارمحال در کرنال گفت: “به عنوان یک مستقل تجاری هتل ما بودند و آنهایی که برای اولین بار به تجربه شرایط شدید. ما در حال حاضر به دقت بررسی چالش ها و تمرکز بر روی بهبود نقشه راه است.”

“پیش آگهی برای احیای نگاه نمی کند به خصوص امیدوار کننده که از هم اکنون-با توجه به ما هیچ آگاهی از زمانی که محدودیت در سفر برداشته خواهد شد. قریب الوقوع رکود اقتصادی در سراسر جهان است و یک تهدید بسیار واقعی از آن را بعید است که مردم را از درآمد قابل تصرف به سفر و حتی پس از بحران علاوه بر این ترس از عفونت باقی بماند” گفت: Vivasvat رفیق از Bhanwar Vilas کاخ در راجستان.

ادامه مستند در کشور و مکث در تمام داخلی و بین المللی سفر نهفته است تمام بخش های — داخلی ورودی و خروجی; و تمام عمودی – اوقات فراغت موش میراث ماجراجویی و تو رفتگی در دیوار. بحران قرار داده گردشگری فعالیت های کسب و کار کشور تخمین زده شده است که در بیش از $28 میلیارد و فعالیت های مربوط به غیر قابل تصور متوقف شد.

airport
تمام پروازهای بین المللی و داخلی نامیده شده است توسط کشورهای مختلف در سراسر جهان است. Pixabay

همانطور که در فدراسیون انجمن ها در هند گردشگری و مهمان نوازی (ایمان) در حدود 70 درصد از مجموع برآورد نیروی کار از 5.5 کرور (مستقیم و غیرمستقیم) می تواند بیکار (حدود 3.8 کرور).

اگر بعد از کامل فصل زنده در ماه اکتبر از سال 2020 Sobha Mohan, بنیانگذار نادر هند را احساس می کند:

“از نظر ارزش مالی, اگر بعد از کامل تکامل یافته نجومی زنده توسط Oct 2020 از ما می تواند به دنبال در ضرر و زیان در این زمان کتاب برای ورودی به نزدیک به 20-25 درصد است. داخلی و خارجی, تابستان که خود را کلید ماه به طور کامل از بین برود بنابراین از دست می دهد و می تواند بیش از 40 درصد است. از آنجا که تاثیر به مسافر هنوز به طور سنجیده و با آنها چگونه رفتار خواهد شد ارسال این مستند آسان نیست ، وجود خواهد ترس واقعی برای سلامت و بهداشت سطح اعتماد به نفس بسیار پایین هستند و ما ممکن است دیدن این گذشته تا بیش از ماه ژانویه است.”

جهانی آینده سفر نظرسنجی انجام شده در ماه آوریل سال 2020 توسط ترجیح هتل ها و استراحتگاه نشان می دهد یک چشم انداز خوش بینانه تر. این نظرسنجی نشان می دهد مردم می خواهید به سفر با حدود نیمی از مردم ( بیش از 50 درصد) در سراسر کشور در سراسر جهان می گویند که آنها به شما کتاب سفر در سال 2020 خود را انجام دهد بنابراین به عنوان به زودی به عنوان سفر از محدودیت ها برداشته و یا کاسته.

بررسی های انجام شده میان 3,695 از آن اعضای شرکت کننده از ایالات متحده 56 درصد بوده و در اروپا 14 درصد; کانادا 11 درصد; آسیا و اقیانوسیه 9 درصد; تمام مناطق دیگر از 10 درصد است.

این نشان داد که 75 درصد از پاسخ دهندگان برنامه ریزی برای سفر با خانواده و با صرف وقت بسیار از هم جدا; آنها آماده هستند تا دوباره با عزیزان. آن اضافه شده است که بیش از 50 درصد مردم قصد سفر منطقه ای یا در داخل کشور در حالی که 40 درصد هنوز هم می خواهید به سفر به قاره دیگر. با کمال تعجب بر خلاف آنچه ادراک است که بیش از 80 درصد از شرکت کنندگان آماده بودند به سفر از طریق هوا.

beach
یک بررسی انجام شد که نشان داد که 75 درصد از پاسخ دهندگان قصد سفر با خانواده است. Pixabay

“ما امیدوار هستیم که از ماه ژوئن به بعد گردشگری داخلی شروع خواهد شد شاهد برخی از بهبود علائم. هند تا کنون ایجاد شده یک مطالعه موردی در مدیریت اثر بیماری همه گیر با اجرای مستند. این توسعه داده است اعتماد به نفس زیادی در داخلی قابلیت رو جذب علاقه مندان به سفر به کاوش های محلی بیشتر تجربه. این اعتماد به نفس در توانایی های محدود است به تاثیر مثبت از طریق افزایش اعتماد به مسافرت داخلی-گردشگری بازیکنان” چودری اضافه شده است.

Akshita M Bhanj Deo که مدیر Belgadia, قصر احساس می کند که پست مستند سفر داخلی خواهد بود که در آینده برای صنعت مهمان نوازی است. “با توجه به همه گیر ایجاد کرده جسمی و اقتصادی فشار اول فکر مسافران در ذهن خواهد بود نزدیکی و کم هزینه سفر ایمن,” او گفت:.

با افزایش نیازهای ضروری کالا و خدمات در میان مردم خرید و رفتار مصرف کنندگان در حال تغییر است به طور مداوم به یک اندازه است. در حال حاضر آن را حتی مهم تر می شود برای صنعت مهمان نوازی جدید را بارور مدل های با فرصت های بیشتر برای توسعه کسب و کار.

“با افزایش نیازهای ضروری/لازم است کالا و خدمات در میان مردم خرید و رفتار مصرف کنندگان در حال تغییر به طور مداوم به یک اندازه است. در حال حاضر آن را حتی مهم تر می شود ما برای صنعت مهمان نوازی جدید را بارور مدل های با فرصت های بیشتر برای توسعه کسب و کار ما. با توجه به شیوع بیماری اقتصاد ما به طور مداوم در نوسان است اما ما هنوز هم می توانید استفاده بهتر از این مستند با سرمایه گذاری زمان ما در تعریف مفاهیم جدید از ارائه خدمات ما می توانید از طرح های جدید است که می تواند به شکل دادن به استراتژی قوی است که می تواند کمک در سیاست ساخت. ایمن ماندن در خانه و ساختمان بر ما مثبت و دریانوردی هر یک از کشتی های ما به سواحل سازنده بازار” پیشنهاد هری Sukumar VP-عملیات Jaypee Palace Hotel Agra.

برای این بخش به گزاف گویی پس از این عملیات از سر این صنعت آمده است تا با سیاست های جدید و مفهوم و راه اندازی مجدد آن خدمات اولویت دادن به سلامت و بهداشت است.

holidays
“بسیاری از مسافران در حال حاضر علاقه مند در مرور اینترنت سریع برای سفرهای گریز با تجربه میزبان که می تواند تضمین ایمنی و باید دقیق چک های بهداشتی.”, گفت: Deo. Pixabay

Deo شد qouted گفت:

“بسیاری از مسافران در حال حاضر علاقه مند در مرور اینترنت سریع برای سفرهای گریز با تجربه میزبان که می تواند تضمین ایمنی و باید دقیق چک های بهداشتی. فن آوری ماهر مکان با امکانات پزشکی در نزدیکی خواهد بود ، امنیت و غربالگری را تبدیل به هنجار با سلامتی در هسته تمام توابع. با پزشک در تماس خواهد بود به عنوان مهم به عنوان ارائه برنامه های سلامتی, یوگا, آبگرم, جنگل, حمام کردن, و غیره. سلامت و بهداشت خواهد بود یک واقعیت مهم با مهمانان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی در ساخت مطمئن شوید که اتاق خود را و تمام زمینه های مشترک نیست فقط تمیز اما همچنین به طور منظم مقادیر با خارجی احزاب است. آنچه که ما نیاز به درک این است که نظم جهانی دیگر وجود ندارد و فکر زندگی آگاهانه با هزینه مقرون به صرفه است که سرپرستی و سفارشی ساخته شده است هنجار جدید. رسانه های اجتماعی جدید تبدیل خواهد شد رفتن به تور agent و مردم بیشتر از همیشه خواهد بود کشیده شده در توسط معتبر سرایی و تجربه”

ادامه مطلب: خود را به من بدهید رنگ مو ضروری ترین مراقبت در طول مستند

Sukumar می افزاید: “در حالی که این تمرکز را ادامه خواهد داد و این مفاهیم برای رشد اقتصادی و سود شرکت ها باید منجر به یک تیز بازپرداخت در ارزش بازار در سراسر جهان. اپراتورها و سرمایه گذاران در حال تلاش برای کاهش پول و سرمایه به ماندن در تماس نزدیک با خود سهامداران است. که در آن تمرکز اصلی سیاست گذاران این است که ایمنی مردم ثانویه یکی به تعادل پارامترهای اقتصادی برای اطمینان از صاف در حال اجرا در بازار است. آن است که نیاز به ساعت برای تحریک جدید تصمیم گیری است که می تواند جلو ما مهمان نوازی شرکت بدون آن راکد.

Vivasvat پال معتقد است که دولت باید به شكايات و تشخیص نقش مهمان نوازی در رشد کشور اضافه میکند: “آن زمان که دولت متوجه سهم صنعت هتل به خصوص میراث هتل ها نه تنها به تولید ناخالص داخلی بلکه همچنین برای اشتغال و برای حفاظت از ساختمان های باستانی و سنت های فرهنگی. آن را ضروری است به شدت کاهش مالیات در صنعت مهمان نوازی و کاهش هزینه های نوار مجوز هزینه ویزا و سایر هزینه های مرتبط در صورتی که به هر امید بهبودی در عرض پنج سال آینده.” (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im