Covid-19: چگونه برای غلبه بر PCOS در مستند?

One در هر پنج زنان متاثر از سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) یک اختلال هورمونی است که باعث بزرگ شدن تخمدان ها با کیست در لبه های بیرونی.

آن است که مشترک در شیوه زندگی و اختلال در باروری زنان و شناخته شده است به علت ریشه بسیاری از اختلالات شیوه زندگی در مرحله بعد از زندگی اگر کنترل نمی شود در مرحله اولیه است. با توجه به مطالعه انجام شده توسط اداره غدد و متابولیسم (AIIMS) حدود 20-25 درصد از زنان در سن باروری هستند مبتلا به PCOS در حالی که 60 درصد از زنان مبتلا به PCOS چاق هستند 35-50 درصد دارای کبد چرب. حدود 70 درصد باید مقاومت به انسولین 60-70 درصد بالا سطح آندروژن و 40-60 درصد را عدم تحمل گلوکز.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

با بسیاری از ما در گیر مستند و قرنطینه آن آسان است برای مقابله با اضطراب ناشی از سندرم تخمدان پلی کيستيک و coronavirus. Dr Manisha Ranjan مشاور متخصص & متخصص زنان, مادری, بیمارستان, Noida در مورد برخی از راههای شما می توانید مدیریت خود را PCOS یک محصول بی تحرک عصر دیجیتال.

رژیم غذایی مدیریت

Dr Ranjan: پس از مواد غذایی آشغال است به راحتی در دسترس با توجه به مستند پزشکان نشان می دهد زنان باید در استفاده از این مستند به عنوان یک فرصت برای از دست دادن وزن توسط میداد غذاهای پر کالری و برای رفتن جو دالیا و poha به جای. مواد غذایی نقش مهمی در مدیریت این بیماری است. یک فرد مبتلا به PCOS است برای حفظ رژیم غذایی در بررسی که افزایش وزن می تواند عوارض جانبی آنها تاثیر می گذارد. آشغال غذاها از جمله غذاهای فرآوری شده و نوشیدنی های شیرین, پردازش, گوشت, گوشت قرمز باید اجتناب شود.

How to combat PCOS in the lockdown
از دست دادن وزن است یک راه موثر برای مدیریت PCOS. Pixabay

به طور منظم ورزش کلید

Ranjan: کاهش وزن, یک راه موثر برای مدیریت PCOS. پژوهش های مختلف نشان داده اند که زنانی که آیا 3 ساعت ورزش هوازی در هفته به حال بهبود حساسیت به انسولین و کلسترول و چربی احشایی (که چربی اطراف شکم خود را) حتی اگر آنها از دست دادن نیست هر وزن. بنابراین disheartened کنید زمانی که شما دستگاه توزین است نه نشان دادن هر گونه بهبود در مدیریت وزن. فقط ادامه انجام ورزش منظم خود را.

شما لازم نیست برای پیوستن به یک باشگاه ورزشی و یا خرید یک تن از گران قیمت تجهیزات ورزش. همه شما نیاز به برخی از اقلام اساسی است که شما احتمالا می تواند دریافت از اطراف خانه. وجود دارد سه اصل اساسی از ورزش است که زمانی که مورد استفاده هستند instrumental: سلامت قلب و عروق, آموزش وزن و انعطاف پذیری. چرخه های قاعدگی می تواند regularised با کمک ورزش منظم و قرص های هورمونی (بنا به توصیه دکتر خود, البته).

همچنین بخوانید: آمریکا رکورد بیشترین روزانه تعداد موارد جدید

ایجاد آگاهی در مورد سلامت روحی و روانی

Ranjan: PCOS زنان بیشتر مستعد ابتلا به نوسانات خلقی و افسردگی و دیگر مسائل روانی. آن است که محوری شامل روحی و روانی سلامتی در PCOS مدیریت PCOS یکی از شایع ترین وضعیت سلامت زنان نه تنها در هند بلکه در جهان است. اما این غم انگیز است که با وجود اینکه خیلی شایع غدد درون ریز (هورمونی) اختلال این بیماری است که درک ضعیف توسط بسیاری از.

از آنجا که هیچ دائمی “درمان” برای PCOS زنان مبارزه با علائم خود را به صورت روزانه. محض وزن مستمر نبرد اغلب تاثیر آن بر سلامت روان زن. پس دوستان و خانواده باید اضافی نوع towads آنها. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de