Covid-19 می تواند آلوده سلول های مغز می گوید: تحقیقات

محققان دریافته اند که organoids (کوچک کشت بافت ساخته شده از سلول های انسان است که شبیه سازی کل اندام) شناخته شده به عنوان “مینی مغز” می تواند آلوده رمان کروناویروس که باعث Covid-19.

نتایج منتشر شده در ALTEX: جایگزین های آزمایش روی حیوانات نشان می دهد که این ویروس می تواند آلوده مغز انسان سلول است.

Follow us on Instagram برای دریافت به روز رسانی های جدید را از ما هر روز!!

“این مطالعه یکی دیگر از گام های مهم در درک ما از چگونگی عفونت منجر به علائم و که در آن ما ممکن است مقابله با Covid-19 بیماری با درمان مواد مخدر” گفت: مطالعه منجر نویسنده ویلیام Bishai از دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی در ایالات متحده است.

گزارش های اولیه از ووهان چین منشاء Covid-19 گیر پیشنهاد کرده اند که 36 درصد از بیماران مبتلا به این بیماری نشان می دهد علائم عصبی اما از آن شده است معلوم نیست که آیا یا نه این ویروس مغز انسان سلول است.

در مطالعه محققان دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده است که انسان برخی از سلول های عصبی بیان گیرنده ACE2 که یکی همان است که رمان coronavirus با استفاده از ورود به ریه ها.

آنها گمان ACE2 همچنین ممکن است دسترسی به مغز است.

زمانی که محققان معرفی coronavirus ذرات به یک انسان مینی-مدل مغز این تیم شواهدی از عفونت و تکثیر پاتوژن.

Covid-19 can now also infect brain cells
مینی مغز — که مدل رشد مغز انسان — شامل ACE2 گیرنده خود را از اولین مراحل توسعه است. Pixabay

به گفته محققان مغز انسان است که به خوبی محافظت در برابر بسیاری از ویروس ها و باکتری ها و عوامل شیمیایی توسط سد خونی مغزی است که به نوبه خود اغلب مانع از عفونت مغز است.

“یا SARS-CoV-2 ویروس عبور از این سد هنوز به نشان داده شده است. اما آن شناخته شده است که شدید التهاب مانند کسانی که در مشاهده Covid-19 بيمار را مانع متلاشی گفت:” مطالعه ارشد نویسنده توماس Hartung از بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی.

نفوذ ناپذیری از سد خونی مغزی نیز می تواند یک مشکل در حال حاضر برای توسعه دهندگان مواد مخدر با هدف قرار دادن مغز مطالعه گفت.

“مینی مغز — که مدل رشد مغز انسان — شامل ACE2 گیرنده خود را از اولین مراحل توسعه” نویسندگان این مطالعه نوشت.

همچنین بخوانید: آرتروز مشکل در نسل جوان

این یافته ها نشان می دهد که احتیاط بیشتری باید گرفته شود در طول بارداری است.

از صبح روز چهارشنبه تعداد کلی جهانی COVID-19 مورد افزایش یافته است و به بیش از 10.4 میلیون در حالی که مرگ و میر را افزایش یافت و به بیش از 509,000.

به ما اختصاص جهان بالاترین تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر با 2,629,372 و 127,322 ترتيب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im