COVID-19 تسریع در سراسر جهان : که

سازمان بهداشت جهانی می گوید 60 درصد از جهان را 10 میلیون COVID-19 مورد از دسامبر آمد و در ماه ژوئن -- نشانه آن

توسط ABDOOSNEWS در 12 تیر 1399

سازمان بهداشت جهانی می گوید 60 درصد از جهان را 10 میلیون COVID-19 مورد از دسامبر آمد و در ماه ژوئن -- نشانه آن است که این بیماری همه گیر در حال بدتر شدن است و نه کاهش.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: بیش از 160000 مورد جدید گزارش شده در هر روز است.

ما را دنبال کنید توییتر برای بیشتر زمان به روز رسانی!!

او گفت: کشورها باید به آنچه که او خواستار یک "رویکرد جامع" در مبارزه با ویروس.

"پیدا کردن جدا تست و مراقبت برای هر مورد; ردیابی و قرنطینه هر تماس; تجهیز و آموزش کارکنان بهداشت و آموزش و توانمند سازی جوامع برای محافظت از خود و دیگران" Tedros گفت.

The COVID-!9 situation is accelerating warns the WHO Chief
که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: بیش از 160000 مورد جدید گزارش شده در هر روز است. Pixabay

او افزود که این کشورها در نظر گرفتن یک "تکه تکه رویکرد" یک "طولانی و سختی راه پیش رو است."

"تست نکنید به تنهایی. نه فاصله فیزیکی به تنهایی. نه تماس ردیابی به تنهایی. نه ماسک به تنهایی. آیا آن همه" Tedros گفت. او گفت: یکی از درس های آموخته شده در شش ماه گذشته است که "آن را هرگز خیلی دیر شده ... مهم نیست که چه وضعیت یک کشور است که در آن می تواند تبدیل به اطراف."

Tedros اشاره کرد که با پوشیدن ماسک موجب صرفه جویی در زندگی می کند. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال دیده می شود پوشیدن یک ، اما پس از چند ماه از پیف-poohing ایده ماسک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال حاضر "هیچ مشکلی" با قرار دادن یک در.

"اگر من در یک وضعیت با مردم من کاملا" رئیس جمهور گفت: فاکس اخبار کسب و کار.

"من برای همه ماسک. من فکر می کنم ماسک خوب هستند. در واقع من تا به حال یک ماسک. من مرتب از دوست game, این راه من نگاه کرد. خوب بود. این یک تاریک, سیاه, ماسک, و من فکر کردم آن را نگاه خوب است. ... اگر مردم احساس خوبی در مورد آن آنها باید آن را انجام دهد."

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او شک و تردید پوشیدن آنها باید اجباری و تکرار باور است که COVID-19 خواهد فقط "ناپدید" در برخی از نقطه.

اما کارشناسان پزشکی می گویند آنها بر این باورند که ویروس است که در اینجا به ماندن درست مثل ویروس است که باعث سرماخوردگی.

تنظیم پرونده برای موارد جدید

جدید نظرسنجی رویترز نشان می دهد آمریکایی ها نگرانی در مورد کوروناویروس در تمام زمان بالا.

هشتاد و یک درصد از افراد مورد بررسی در اوایل این هفته می گویند که آنها بسیار نگران هستند و یا حداقل تا حدودی نگران COVID-19 در حالی که تنها 40 درصد از تصویب راه مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته شده شیوع.

تعداد موارد همچنان به رشد در بسیاری از ایالات آمریکا با برخی از تنظیم پرونده برای تعداد موارد جدید هر روز بیشتر در جنوب و غرب است.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی قرار است بازگشایی کافه ها و رستوران ها در دولت خود را در مکث سرزنش آنچه او را توصیف به عنوان "knucklehead رفتار" توسط مردم با پوشیدن ماسک و نه تمرین های اجتماعی فاصله.

کالیفرنیا دوباره تعطیل, کافه تئاتر و داخلی رستوران ناهار خوری. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio قرار داده است برنامه ای برای بازگشایی داخلی اتاق ناهار خوری در انتظار به دلیل احتمال آلوده مردم از جاهای دیگر هجوم آوردند به شهر.

کارولینای جنوبی, اپیدمیولوژی دولت دکتر لیندا بل گفت: تعداد موارد جدید طاقت فرسا است توانایی مقامات بهداشت برای پیگیری کردن قربانیان است. او گفت: اگر مردم نمی پوشیدن ماسک و حفظ فاصله مناسب دوستان و عزیزان خواهد مرد.

مک دونالد خواهد دوباره آن اتاق ناهار خوری برای یکی دیگر از سه هفته محدود کردن خدمات به درایو در ویندوز و پارکینگ تحویل. داخل سالن و صندلی تحت نمادین قوس طلایی آغاز شده بود به سر در برخی از کشورها.

The COVID-!9 situation is accelerating warns the WHO Chief
مک دونالد خواهد دوباره آن اتاق ناهار خوری برای یکی دیگر از سه هفته محدود کردن خدمات به درایو در ویندوز و پارکینگ تحویل. Pixabay

اما کارشناسان بهداشت عمومی گفت: شواهد کمی وجود دارد, در سراسر کشور, تظاهرات علیه خشونت پلیس که فوران در ماه مه پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس شده اند بخشی از سنبله در COVID-19 موارد است.

در صورتی که تا به حال شده است در این مورد کارشناسان گفت: پرش در COVID-19 اعداد آمده اند دو هفته پس از شروع راهپیمایی به جای هفته بعد. چهارده روز است دوره کمون ویروس.

در جای دیگر

رسمی کانادا جشن تولد, کانادا, روز, شد, مجازی یک شنبه برای اولین بار. سرگرمی, سخنرانی ها و آتش بازی تمام شد آنلاین انجام می شود حتی اگر بخش هایی از این کشور را آغاز کرده اند به بازگشایی شده است.

صدها نفر از شهروندان نشستم به شام چهارشنبه در 500 متری جدول پوشا پل چارلز در پراگ به جشن می گیرند که کشور را بازگشایی پس از بیش از سه ماه.

همچنین بخوانید: اتحادیه اروپا آسانسور محدودیت های مسافرتی در 14 کشور به استثنای ما

تنها در حدود 12,000 موارد و 349 مرگ و میر گزارش شده در جمهوری چک. مقامات اعتباری دشوار محدودیت و مستندات به صورت نسبتا کم تعداد.

صنعت دیگری که در زمان ضربه از COVID-19 شروع به بازگشت – آمستردام مشهور منطقه نور قرمز استقبال بازدید کنندگان و گردشگران چهارشنبه.

اما این شهر عجیب و غریب, رقصنده, روسپی و دیگر کارگران جنسی هستند توصیه می شود برای جلوگیری از بوسیدن و به اصطلاح فعالیت های غیر معمول برای جلوگیری از coronavirus عود. (VOA)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب