وکلا هنوز مبارزه با بیش از یک کت و شلوار ظ توسط گروه های زیست محیطی بر مدیریت دریاچه اوکیچوبی اما یک تصمیم می تواند به عنوان به زودی به عنوان این تابستان.

چندین گروه های زیست محیطی در زمینه یک دست کت و شلوار در تابستان 2019 در برابر لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده در پی یک جلبک سمی بلوم که فلج فورت مایرز-کیپ کرال مناطق برای ماه می باشد.

این گروه می خواستند ارتش سپاه به انتشار آب بیشتری در طول فصل خشک به عنوان به نه بود مجبور به انتشار آب از دریاچه اوکیچوبی در طول تابستان مرطوب هنگامی که جلبک سطوح به طور معمول بالاترین. آنها ادعا مدیریت دریاچه اوکیچوبی شد مخل به گونه های محافظت شده مانند گوسفند آبی و لاک پشت های دریایی.

این گروه های زیست محیطی در طرح دعوی در دادگاه عبارتند از: مرکز تنوع زیستی Calusa Waterkeeper و Waterkeeper داد.

“من درک نمی کنم که چگونه سازمان ها در حال دور شدن با آن را هنوز هم” گفت: Jacklyn لوپز, وکیل مرکز تنوع زیستی. “از یک طرف آنها گفت: این یک معامله بزرگ است و ما در حال رفتن به انجام کاری اما برای قاضی و داخلی آنها گفت: این واقعا تاثیر نمی کند این گونه است.”

بیشتر: مخزن پروژه شیفت تمرکز تصفيه آب و فاضلاب جزء

لوپز گفت: یکی چلیپا در طرح دعوی در دادگاه است یا نه دریاچه انتشار برنامه باعث آسیب به گونه های محافظت شده مانند لاک پشت های دریایی گوسفند آبی و smalltooth sawfish.

این خدمات شیلات و حیات وحش است گفت: در گذشته که دریاچه مدیریت صدمه نمی زند آن گونه اما این سازمان را مجبور به تصمیم گیری در این مسئله دوباره قبل از یک قاضی باعث می شود هر گونه عزم لوپز گفت.

در حالی که ارتش سپاه مدیریت دریاچه گونه های در معرض خطر عمل مدیریت و دستورالعمل آمده از ماهی و حیات وحش.

شکوفه تشکیل شده در این دریاچه در اوایل بهار سال 2018 و به زودی آن را فلج ساحلی ماهیگیری, گردشگری و املاک و مستغلات صنایع.

این گروه های زیست محیطی در زمینه کت و شلوار.

به امید جلوگیری از تکرار این سناریو ارتش سپاه انجام شده اوایل منتشر شده در سال 2019 که کمک به سهولت برخی از نگرانی های زیست محیطی جامعه اما نگران برخی عملیات کشاورزی در اطراف دریاچه.

ایالات متحده شکر واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه اوت سال 2019 بیش از ارتش سپاه با استفاده از آنچه به نام “انحراف” اجازه می دهد تا دریاچه به رها کردن بیش از آن است در سال های اخیر است.

“به نظر می رسد مانند سپاه رفت ‘در’ و شرط فلوریدای جنوبی تامین آب با انحراف و بی فایده ترشحات در سال گذشته گفت:” ایالات متحده شکر سخنگوی جودی سانچز. “دریاچه اوکیچوبی است که قوانین و مقررات برنامه ریزی که قرار است به تعادل همه نیازهای آب در منطقه است.”

بیشتر: دریاچه اوکیچوبی سطوح ادامه به افت سپاه کاهش می یابد و جریان به Caloosahatchee رودخانه

از سال 2008 ارتش سپاه استفاده کرده است آنچه را به نام دریاچه اوکیچوبی تنظیم برنامه یا لر, به مدیریت سطح دریاچه.

سانچز گفت: مدیریت دریاچه با انحراف از لر روند می تواند مخاطره آمیز باشد.

“در حال حاضر ما در حال دعا برای باران” سانچز گفت.

کشاورزی غول گفت: انتشار آب از دریاچه های اولیه می تواند به خطر اندازد عرضه به کشاورزان و مناطق شهرنشین که بسیاری از آنها در امتداد ساحل شرقی بستگی دریاچه برای آب.

یک قاضی فدرال در اوایل سال جاری را رد کرد و طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط ایالات متحده شکر در برابر ارتش سپاه برای اجازه دادن دریاچه اوکیچوبی سطح به کمتر از 12.5 فوت بالاتر از سطح دریا.

وجود دارد بسیار کمی آب به انتشار به Caloosahatchee رودخانه به دلیل دریاچه اوکیچوبی سطح سطح در 11.4 فوت بالاتر از سطح دریا با توجه به فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه.

فلوریدا است که در حال حاضر در حد متوسط خشکسالی با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره یا NOAA و انتشار به Caloosahatchee رودخانه قطع شده است در هفته های اخیر.

این Caloosahatchee رودخانه مصنوعی متصل به دریاچه اوکیچوبی به منظور تخلیه باتلاقی برای کشاورزی و توسعه اما در حال حاضر نیاز به آب از این دریاچه در طول دوره خشک.

لر اساسا می گوید سطح سطح دریاچه باید نگه داشته شود بین 12.5 و 15.5 به تامین آب برای آب و برق, کشاورزی و سیستم های طبیعی مانند Caloosahatchee رودخانه و خلیج فلوریدا.

پس از فشار از گروه های زیست محیطی در سال گذشته ارتش سپاه منتشر شد آب از دریاچه اوکیچوبی در طول فصل خشک در سال گذشته به اتاق را برای آمدن باران سقوط کرد که در تابستان گذشته.

سمی جلبک های سبز-آبی شکوفه انجامید در دریاچه در اوایل تابستان 2018 و توسط آن سال Caloosahatchee رودخانه و مجاور کانال خفه شد با فرش از جلبک.

بیشتر: ‘خشک ترین بهار ما دیده ایم در 50 سال یا بیشتر’: فلوریدا در حد متوسط خشکسالی به عنوان فصل خشک همچنان ادامه دارد

سطح آب بالا در سیستم مجبور سپاه برای انجام نسخه به هر دو Caloosahatchee و سنت لوسی رودخانه ها ارسال جلبک دریایی مملو از آب به هر دو بشکست.

جلبک ها به معنای واقعی کلمه بود چند اینچ ضخامت دارد و در برخی مکان ها و شبیه نقاشی با مداد رنگی آبی و سبز فرش.

جدید مدیریت برنامه برای دریاچه در حال توسعه در همان زمان.

به نام دریاچه اوکیچوبی سیستم عامل, دستی یا LOSOM برنامه را دیکته کند که چگونه منتشر شده از این دریاچه انجام شده در آینده است.

این است که انتظار به پایان خواهد رسید در ماه دسامبر 2022.

ارتش سپاه نیست اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه اما گفت: داشتن انعطاف بیشتری در عملیات های آینده می تواند کمک به جلوگیری از جلبک های مضر شکوفه مانند آنهایی که دیده می شود در امتداد سواحل در سال های اخیر است.

Chauncey Goss, صندلی از فلوریدای جنوبی مدیریت آب منطقه حاکم بر هیئت مدیره گفت که او می خواهم برای دیدن برنامه های آینده در نظر گرفتن اثرات به گونه های در معرض خطر.

“من امیدوارم و انتظار است که آن را به حساب سلامت کلی ما مصب و گیاهان و جانوران است که ساکن آنها” Goss گفت: در یک ایمیل.

اتصال با این خبرنگار: @ChadGillisNP در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو