مرحله نهایی مسابقات است دم بر پول و قدرت و شفافیت در فلوریدا تسهیلات مراقبت دراز مدت فقط به عنوان coronavirus موارد در حال انفجار.

خانه های پرستاری خواستار حمایت بیشتر از دولت برای جمعیت های آسیب پذیر. قدرتمند پرستاری صفحه اصلی انجمن تجارت به دنبال حفاظت از اعضای خود را از ضرر و زیان مالی آنها می تواند متحمل به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

و مقامات بهداشتی دولت حاضر به افشای آن خانه های پرستاری کارکنان و ساکنان که آلوده شده اند و یا کشته شده توسط coronavirus نقشه کشی خشم طرفداران برای سالمندان در دولت است.

بیشتر: “ما می دانیم که آنها در اینجا امن’: خانه سالمندان رهبران در مبارزه خود را برای حفاظت از ساکنان از coronavirus

از صبح روز جمعه وجود دارد 1,515 coronavirus موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات در 53 از فلوریدا 67 شهرستانهای استان است. که بیش از دو برابر تعداد موارد گزارش جمعه گذشته هنگامی که وجود دارد 731. در تاریخ 1 آوریل وجود دارد 73 موارد است.

از 686 مرگ و میر گزارش شده توسط وزارت بهداشت در صبح روز جمعه 141 و یا 20 درصد بودند در ارتباط با تسهیلات مراقبت دراز مدت.

دولت آغاز شده است ارائه تست داوطلبانه در برخی تسهیلات مراقبت دراز مدت اما مارتین Goetz, مدیر عامل شرکت از رودخانه باغ ارشد خدمات در جکسون ویل معتقد است که آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. او می خواهد دولت برای شروع آزمایش در هر خانه سالمندان مقیم و کارکنان در حال حاضر نه در یک یا دو هفته.

“شما نیاز به تمرکز بر روی این افراد مشخص در خطر است. و این که سالمندان به خصوص سالمندان تجمع با هم” گوتز گفت. “اگر COVID می آید در اینجا من 140 مردم مرده.”

ادامه مطلب: حداقل 2,300 خانه های پرستاری coronavirus موارد – واقعیت این است که به احتمال زیاد خیلی بدتر

ساکنان خانه سالمندان در معرض خطر

وجود حدود 700 خانه های پرستاری و بیش از 3000 به کمک امکانات زندگی (ALFs) در فلوریدا. اکثریت قریب به اتفاق 155,000 ساکنان این مراقبت دراز مدت امکانات در سن 60 سالگی و بالاتر.

COVID-19 ثابت کرده است کشنده به سالمندان است. اگر چه کسانی که به سن 65 سال و بالاتر نشان دهنده تنها 25 درصد از 23,443 ساکنان فلوریدا آلوده با COVID-19 آنها نشان دهنده 82 درصد از 633 که فوت کرده اند با توجه به دوشنبه صبح دولت گزارش. کمتر از 100 خانه های پرستاری و ALFs تا به حال ساکنان و یا اعضای هیات تست مثبت برای coronavirus با توجه به فلوریدا مراقبت های بهداشتی ارتباط دولت بزرگترین انجمن تجارت برای دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

این کشور برای اولین بار شیوع کروناویروس در ایالت واشنگتن زندگی مرکز مراقبت از کرکلند یک امتیاز بسیار پرستاری صفحه اصلی که در آن ده ها تن از مردم کشته شدند.

در نیوجرسی 18 بدن برداشته شد از مراقبت دراز مدت مرکز بین یکشنبه عید پاک و روز بعد.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: نیوجرسی خانه سالمندان که در آن بدن موجود در ‘موقت مرکز’ سابقه استنادهای

بسیاری از عفونت ها در دراز مدت مراقبت از امکانات در فلوریدا بوده است Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان دولت کانون برای COVID-19. اما وجود دارد نیز نقاط مهم در جوامع روستایی مانند Suwannee شهرستان در شمال فلوریدا که در آن حداقل 51 نفر آلوده شده اند در یک خانه سالمندان با توجه به گزارش های رسانه ها.

به عنوان ویروس همچنان به گسترش رژیم صهیونیستی. ران DeSantis که بیش از یک ماه پیش ممنوع بازدید کنندگان به خانه های سالمندان به شدت تست در خانه های سالمندان. او گفت: چهار نفر تیم پزشکی کمک فلوریدا گارد ملی را صادر COVID-19 آزمون برای “همه افراد حاضر در هر یک از تسهیلات هر دو کارکنان و ساکنان است.”

اما این افزایش مشکلات دیگر گفت: کریستن نزدیک سخنگوی فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط است. هیچ کس می تواند در مورد نیاز به آزمون; آن داوطلبانه است.

مدیران و کارکنان تمایلی به نیاز به آزمایش از کارگران که اصلا علائم.

“کارکنان که یک تست نمی تواند بازگشت به کار تا زمانی که آنها دریافت یک نتیجه” نپ گفت. به دلیل انباشت پرونده ها در تست, این می تواند به عنوان طولانی به عنوان یک هفته. حتی قبل از همه گیر و خانه های پرستاری مواجه چالش های نیروی انسانی. در حال حاضر آنها در حال بدتر.

فلوریدا خانه های پرستاری را دریافت $2.2 میلیارد دلار از دولت فدرال برای کمک به پوشش هزینه های مربوط به این بیماری همه گیر ناپ گفت: از جمله پرداخت اضافی برای کارکنان و لوازم اضافی.

خانه های سالمندان هستند و بیمارستان نزدیک گفت: به طوری که آنها لازم نیست که ذخایر از ماسک و دستکش و یا لباسهای در حال حاضر مورد نیاز در هنگام کار با بیماران. برخی از امکانات در حال دادن کارکنان “قهرمان پرداخت” پاداش و پرداخت اضافی برای پوشش هزینه های مراقبت روزانه در حال حاضر که مدارس بسته اند.

“ما در خط مقدم از ویروس و ما نیاز سرپرستان را به مراقبت از ما ساکنان. ما نیاز به راه هایی برای تشویق کارکنان به کار می آیند” نپ گفت.

ادامه مطلب: فلوریدا بدترین خانه های پرستاری در سمت چپ باز با وجود سابقه فقیر مراقبت, مرگ و میر,

با امکانات COVID-19

لایحه دین سابق میامی-Dade دادستان که دارای تخصص در پرستاری صفحه اصلی غفلت موارد مشکوک وجود دارد یکی دیگر از عامل بازدارنده برای تست در خانه های پرستاری: این اجازه می دهد تا آنها را به ادعا می کنند که آنها لازم نیست که هر گونه موارد شناخته شده.

“در پایان این, شما در حال رفتن برای دیدن وجود ندارد تعداد زیادی از مرگ و میر ناشی از COVID-19 در خانه های سالمندان از آنجا که آنها در حال رفتن به طبقه بندی مرگ و میر به عنوان چیز دیگری” دین گفت.

برخی از خانه های پرستاری با COVID-19 موارد شناسایی شده اند و به صورت پراکنده در اخبار گزارش.

یک جکسون ایستگاه های تلویزیون برای اولین بار بود به گزارش شیوع در Suwannee بهداشت و درمان و توانبخشی در لایو اوک در نزدیکی فلوریدا-گرجستان مرز. حداقل 51 نفر در خانه سالمندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله حداقل 30 اعضای هیات با توجه به گزارش های رسانه ها.

محلی و رسانه های خبری نیز شناسایی COVID-19 موارد از جمله در: نارنجی پارک مرکزی مرکز مراقبت در جکسون ویل دهلیز بید چوب ارشد مرکز در Broward شهرستان هایلند لیک مرکز مراقبت در Lakeland برادن رودخانه مرکز توانبخشی در گاو دریایی شهرستان Opis Coquina مرکز در اورموند بیچ بیچ و سنبه از ساراسوتا توانبخشی & مراقبت ارشد جامعه است.

مقامات دولتی تا کنون حاضر به نام این امکانات است که تا به حال مثبت coronavirus موارد با استناد به نگرانی های حریم خصوصی. آژانس بهداشت و درمان دولت است و نه ارائه اسناد و مدارک درخواست شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا شناسایی خانه های پرستاری با COVID-19 موارد است.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا پدر و مادر شرکت گانت, Inc., حمایت از یک چالش قانونی توسط میامی هرالد و دیگر رسانه های خبری برای وادار کردن دولت به انتشار اسناد و مدارک.

PruittHealth گرجستان پرستاری مبتنی بر صفحه اصلی اپراتور با سه فلوریدا امکانات روز سه شنبه شروع به ارسال نتایج تست برای تمام آن خانه های پرستاری در وب سایت خود را.

“ما به شدت احساس که این دقیقا همان نوع از اطلاعات خانواده ها و جوامع ما می خواهم به دانستن” نیل Pruitt رئیس شرکت و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت: در PruittHealth وب سایت.

بیشتر: Coronavirus: یکی در پنج COVID-19 مرگ و میر وابسته به مراقبت دراز مدت

کنسولگری مراقبت های بهداشتی دولت بزرگترین خانه سالمندان ارائه دهنده پاسخ نمی دهند به ایمیل فرستاده سوال از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا در مورد موارد مثبت در خود و امکانات و مراحل این شرکت به حفاظت از ساکنان coronavirus.

لایحه Sauers رئیس جمهور از فلوریدا داد برای بازنشسته آمریکایی گفت: coronavirus بحران نشان داده است که “دولت آماده است به مراقبت از آن تشکیل شده است.” او گفت که او نگرانی های دولت را به عدم شفافیت در اطراف تسهیلات مراقبت دراز مدت با COVID-19 موارد را فلوریدا بی اعتقاد ارسال و عزیزان خود را به خانه سالمندان یا مرکز کمک زندگی می کنند.

“این همه پنهان کاری که فرماندار در تلاش است به جلو و در اینجا آن را نمی کند و قرض خود را به یک اعتماد به سیستم” Sauers گفت.

نزدیک از فلوریدا مراقبت های بهداشتی ارتباط گفت: این تصمیم به نام با امکانات مثبت COVID-19 کارکنان و یا ساکنان است تا به مقامات وزارت امور خارجه ، “تمرکز ما بر روی تشویق امکانات آن است که بهترین عمل برای برقراری ارتباط با خانواده ها زمانی که آنها یک مورد مثبت — و زمانی که آنها نمی,” او گفت:.

جنیفر Iavarone مدیر سولاریس زندگی ارشد شمال ناپل گفت: او را حمایت مقامات دولتی با انتشار نامهای از امکانات که در آن COVID-19 شناسایی شده است, حتی اگر آن را می تواند “به برخی از منفی موشکافی” اگر او خانه سالمندان تا به حال یک مورد. او گفت: خانه سالمندان کارکنان اغلب در چندین امکانات بنابراین این امر می تواند خوب به می دانم که اگر آنها کار کرده ام در امکانات با COVID-19 بيمار.

“در پایان, هدف ما این است که برای محافظت از ساکنان ما,” او گفت:.

خانه سالمندان شرکت درخواست حمایت های حقوقی

به عنوان خط مقدم خانه سالمندان کارکنان مشغول به کار شده اند برای محافظت از ساکنان و همکاران خود را از ویروس رهبران فلوریدا دو کشور در دراز مدت مراقبت از گروه های حامی کار کرده اند برای محافظت از اعضای خود را از پرونده های حقوقی متصل به مراقبت از آنها در طول بحران.

در اوایل ماه آوریل فلوریدا مراقبت های بهداشتی ارتباط و پیشرو سن فلوریدا با ارسال نامه به DeSantis درخواست او را به صدور یک فرمان اجرایی افزایش مصونیت قانونی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. بدون آن می تواند وجود داشته باشد “فلج کننده اثرات به سیستم مراقبت های بهداشتی یک بار اضطراری می گذرد” پیشرو سن جمهور استیو Bahmer نوشت.

J. امت نی فلوریدا مراقبت های بهداشتی را مدیر اجرایی گفت: در سازمان نامه ای که توانایی درمان بیماران در طول COVID-19 بحران است “حیاتی نگرانی های دولت است.”

Brian Lee رئیس سابق فلوریدا مراقبت دراز مدت بازرس برنامه و مکرر منتقد مراقبت دراز مدت صنعت به نام درخواست “کوته بینانه” و “منفور شیرین کاری.” این نشان می دهد که خانه سالمندان صنعت بیشتر نگران آن بهره مالی از بیماران, سلامت, او گفت:.

“آنچه مورد نیاز است در حال حاضر شفافیت است و نه عبا و خنجر دادخواست به فرماندار به تلاش برای تضمین absolution در پیشبرد برای تخلف” گفت: Lee که سران غیر انتفاعی خانواده ها برای مراقبت بهتر.

“ما نه فقط درخواست برای خانه های سالمندان درخواست شد برای همه متخصصان مراقبت های,” فلوریدا مراقبت های بهداشتی سخنگوی نزدیک گفت. “ما باید قادر به نگه داشتن ما ساکنان امن و ارائه مراقبت. و ما باید قادر به انجام این کار بدون خطر بودن شکایت کرد.”

در صورتی که شما آن را از دست رفته: ‘من جوش خون’: فلوریدا, خانه های پرستاری درخواست فرماندار برای ایمنی از coronavirus پرونده های حقوقی

رئیس گفت: او معتقد است منظور اعطای پرستاری صفحه اصلی شرکت های ایمنی از پرونده های حقوقی خواهد بود خلاف قانون اساسی است. قانونی در این کشور سیستم عدالت است که بر اساس توانایی به شکایت خسارت, او گفت:.

“اگر کسی کاری اشتباه است و شما می توانید به دادگاه بروید و برای بازیابی آن. و به کمک مالی کسی مصونیت از دعاوی است که فقط نامناسب و سازمان ملل متحد-آمریکا,” او گفت:.

او گفت: او اخذ شده است پنج یا شش تماس هر روز از اعضای خانواده از ساکنان خانه سالمندان که آسیب دیده اند و coronavirus. او گفت که او را از شنیدن داستان از مشتریان بالقوه در مورد خانه های سالمندان که انجام نمی دهد و مناسب کنترل عفونت و در مورد امکانات بیمار شدن بیماران به بیمارستان در زمان.

باربارا DeVane از فلوریدا داد برای بازنشسته آمریکایی گفت: دولت خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی باید آماده برای موارد اضطراری و مردم باید قادر به آنها را نگه دارید اگر پاسخگو نیستند.

“من عصبانی هستم در این ایده است که خانه سالمندان صنعت است که آنها باید با توجه به حمایت ویژه از مسئولیت و پاسخگویی در خانه های خود گفت:” DeVane, که, خواهر, درگذشت, پس از کاهش در فلوریدا خانه سالمندان است. “آنها دریافت پول در مقدار زیادی از پول برای مراقبت از نه تنها سالمندان بلکه معلول است.”

“من دوست دارم برای مردم برای جلوگیری از تحت پیگرد متحده” رودخانه باغ Goetz گفت. “اما من باور نمی کرد که قدرت را اساسا لغو این قانون است.”

دولت ایالت Gary Farmer, D-فورت Lauderdale ورودی رهبر فلوریدا دموکراتیک پارلمانی توافق کردند. تنها قوه مقننه دارای قدرت تغییر قوانین در فلوریدا از جمله قوانین مربوط به حق حاکمیت از پرونده های حقوقی, او گفت:. حتی اگر قانونگذاران برای تصویب یک لایحه ارائه ایمنی در طول جلسه قانونی این امر عطف به ماسبق نمی شود, او گفت:.

بیشتر بخوانید: حتی زمانی که کارکنان باعث بیمار مرگ و میر در, فلوریدا, خانه های پرستاری صورت چند مجازات

کشاورز گفت: خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک جبران شده است “کاملا سخاوتمندانه” برای مراقبت از ساکنان خود را.

“آنها باید باید مسئولیت حفاظت اگر آنها در حال انجام شغل خود و ارائه خدمات که برای آنها بوده است قرارداد” کشاورز گفت.

کشاورز همچنین نگرانی در مورد اثر مراقبت اگر در دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نمی تواند شکایت کرد.

“بدون ترس از مسئولیت نگرانی بزرگ وجود دارد که سطح مراقبت را کاهش خواهد بود و حتی بیشتر از آن شده است کاهش یافته که از اواخر سال” کشاورز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو