کروناویروس در فلوریدا آلوده یکی دیگر از 10,000 و ادعا 95 بیشتر زندگی

تعداد coronavirus عفونت و مرگ و میر نسبت به بیماری تنفسی آن را حمل در ادامه به افزایش در فلوریدا. شنبه دولت اضافه شده 10,328 موارد جدید – ششمین بار در هفت روز فلوریدا شمارش بیش از 10000 عفونت های جدید.

مقامات افزود: یکی دیگر از 95 مرگ و میر به کروناویروس مرگ و میر – که شکست یک خط از چهار روز متوالی زمانی که دولت شاهد بیش از 100 مرگ و میر.

با توجه به چگونه به دولت گزارش داده روزانه شماره های گرفته شده باید به معنی تمام کسانی که مرگ و میر و موارد رخ داده در 24 ساعت دوره گزارش.

همانطور که از شنبه, دولت تایید کرده است 337,569 عفونت در فلوریدا پس از اولین مورد گزارش شده در ماه مارس است. مقامات منجر به مرگ و میر ناشی از 4,895 ساکنان و 107 غیر-ساکنان در دولت به COVID-19.

مقامات گزارش شنبه صبح وجود دارد 9,091 بیماران در فلوریدا بيمارستان با تشخيص اوليه COVID – جمعه-شنبه افزایش 530. پس از همه گیر شروع شد و در مجموع 20,632 مردم باید در بیمارستان بستری است.

بیشتر: چه رفت در فلوریدا? زمان تست گردشگری و COVID-19 له

ایالت تقریبا 24 درصد از تخت های بیمارستانی در دسترس هستند – یک شبه افزایش نزدیک به 2 درصد با توجه به فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان. بیش از 19 درصد از واحد مراقبت های ویژه تخت در حال حاضر خالی – افزایش 3 درصد است.

در حالی که اعداد به صورت عفونت و مرگ و میر همچنان به روند صعودی در ظاهر عمومی جمعه و شنبه Gov. ران DeSantis با اشاره به روند مثبت در بیمارستان ظرفیت. او اشاره کرد که از صبح روز جمعه فلوریدا تا به حال بیشتر در بیمارستان ها و تخت های موجود از آن در ماه مارس زمانی که بحران بهداشت و درمان آغاز شد.

“به طور معمول بیمارستان اجرا در 88 -90% که چگونه از آنها در کسب و کار” گفت: DeSantis جمعه در اورلاندو است.

“بنابراین در حال حاضر ما کمتر از 80 درصد از تخت های در حال استفاده – بنابراین ظرفیت” گفت: DeSantis مشاوره فلوریدا به جاروب در ترس از این بیماری همه گیر.

یک روز پیش جیمز Fiorica ساراسوتا یادبود افسر ارشد پزشکی هشدار داد که له بيماران ابتدا به یک تلفن.

این بیمارستان که تا به حال 118 بیماران تحت درمان قبلا دیدم یک یا دو روزانه COVID-19 بستری شدن در بیمارستان. وجود دارد در حال حاضر 10 تا 15 بیمارستان پذیرش در روز است.

“من نگران هستم; ما نیاز به یک استراحت” گفت: Fiorica. “ما نمی توانیم حفظ حجم بالا و طولانی مدت است.”

DeSantis هم اذعان دارد که بسیاری از ترس خارج وجود دارد در مورد گسترش ویروس.

فلوریدا است که در میان 18 متحده قرار داده شده در یک به اصطلاح منطقه قرمز از coronavirus افزایش توسعه یافته است که در این ماه و شامل بیش از یک سوم از این کشور است.

بیشتر: تالاهاسی در میان بالا 12 COVID-19 ‘red مناطق’ در فلوریدا; گزارش می گوید بیشتر محدودیت های مورد نیاز

در هفته گذشته هفت روز به طور متوسط مرگ و میر در سطح ایالت آمار 95 – پس از تنظیم یک رکورد با 132 مرگ و میر سه شنبه و سپس فراتر از آن با 156 روز پنج شنبه. هفت روز نورد به طور متوسط بیش از دو برابر آنچه در آن بود هفته از ماه جولای 6.

در جنوب فلوریدا که در آن 42 درصد از دولت عفونت های ثبت شده, Broward County, اعمال مقررات منع رفت و آمد از ساعت 11 شب تا 5 صبح جمعه. حکومت نیز اعمال شده در شهرستان میامی-Dade.

در سراسر کشور نه بزرگترین آجر و ملات فروشگاه های خرده فروشی از جمله خارج شده و لاو و CVS باید با اتخاذ سیاست های به نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در داخل ایالات متحده فروشگاه.

کروناویروس در Leon County

· تعداد موارد در Leon County یک شبه به روز شنبه افزایش 67, وزارت بهداشت, به گزارش خبرنگار. با توجه به آخرین شماره 2,884 مردم باید آزمایش مثبت در شهرستان است.

· چهل COVID-19 بيمار در حال حاضر در بیمارستان بستری و در تالاهاسی یادبود بهداشت و درمان

· سی و سه نفر در بیمارستان بستری هستند و در پایتخت مرکز پزشکی منطقه ای.

· * * * ده و میر در لئون شهرستان نسبت داده شده به کوروناویروس.

· وجود دارد نه تخت ICU خالی در شهرستان با 42 تخت در TMH و 15 در CRMC اشغالی از صبح روز شنبه با توجه به آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید [email protected] به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net