Coronavirus موارد مجموعه رکورد روزانه پرش : که

تیوی جهان تو را دیدم یک رکورد 24 ساعته افزایش در تعداد از coronavirus موارد شنبه — 212,326 سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش شده است.

ایالات متحده و برزیل و هند led با بیشترین افزایش می یابد که روزانه گزارش گفت:. رکورد قبلی اعلام شده بود که 189,077 در ژوئن 28. مرگ همچنان در حدود 5000 نفر در روز است. در سراسر جهان وجود دارد که نزدیک به 11 میلیون و تایید موارد با توجه به این که.

در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گزارش افزایش پنج شنبه از 52,492 موارد در مجموع 2,785,023. مرگ و میر افزایش تقریبا 750 به 129,397. ایالات متحده مجموعه ای از آن در مجموع روزانه ثبت بیش از 55 ، 000 در روز پنج شنبه.

دنبال کنید با ما در توییتر به روز شده در اخبار!!

برزیل گزارش 48,105 جدید موارد شنبه در مجموع حدود 1.5 میلیون مورد تأیید و تقریبا 62,000 مرگ و میر. هند به دنبال با حدود 23,000 نفر روز شنبه در مجموع حدود 650,000 و تعداد مرگ و میر بیش از 18,600.

در ایالات متحده آمریکا فلوریدا گزارش شده تعداد رکورد جدید کروناویروس تایید موارد تقریبا 11,500 شنبه دولت در بخش بهداشت و درمان گفت. جنوبی کشور ایالات متحده آمریکا دیده می شود آن موارد جدید افزایش بیش از 10 ، 000 بار در سه روز.

Coronavirus cases reach a new high
افسران پلیس اجرای یک مستند در مسکن برج در پاسخ به شیوع بیماری کروناویروس در ملبورن. فردا

تگزاس نیز گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در موارد شنبه با بیش از 8,200 موارد و بستری شدن در بیمارستان رز به بالا جدید. به عنوان جمعه کل کشور تحت سفارشات از فرماندار به پوشیدن چهره-پوشش در عمومی و یا چهره 250 دلار خوب است.

در حالی که تعدادی از coronavirus عفونت افزایش یافته است به شدت به تازگی این کشور روزانه به طور متوسط مرگ و میر به تدریج کاهش یافته است چرا که بیشتر از مثبت اخیر موارد در افرادی که کمتر احتمال دارد به شدید نتایج.

اما درصد مثبت آزمون در حال افزایش است — یک شاخص کلیدی جامعه گسترش در حداقل 18 متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. این که می گوید: به میزان بیش از 5 درصد است در مورد. بیست و هفت متحده در 5 درصد و یا بالاتر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

یازده نفر از کسانی متحده به طور متوسط دو رقمی نرخ بیش از هفت روز گذشته: آریزونا (26 درصد) فلوریدا (18 درصد) نوادا (16 درصد) کارولینای جنوبی (15 درصد) آلاباما (15 درصد) تگزاس (14.5 درصد) می سی سی پی (14 درصد) گرجستان (13 درصد) آیداهو (11 درصد) کانزاس (10 درصد) و یوتا (10 درصد). که از چهار متحده با دو رقمی نرخ دو هفته پیش.

همچنین بخوانید: Black Lives Matter: A یادآوری است که جهان نیاز دارد

در جای دیگر در سراسر جهان انگلستان در زمان خود بزرگترین گام به سوی بازگشت به حالت عادی شنبه هنگامی که آن را مجاز بارها آرایشگران و سینما برای بازگشایی شده است.

“اجازه دهید آن را در حال حاضر” نخست وزیر بوریس جانسون خواست همکار استرالیایی به عنوان آنها رهبری را برای یک پاینت یا کوتاه کردن مو.

به عنوان دیگر کشورها پدید آمده از مستند مقامات کار کرده اند برای سرکوب ویروس خوشه به عنوان آنها ظهور کرده اند.

برخی از نمونه:

استرالیا ویکتوریا دولت قفل شده است و نه مسکن عمومی برج و سه ملبورن حومه پس از 108 مورد جدید. برتر Daniel Andrews گفت: 3000 نفر در برج ها و “وجود خواهد داشت هیچ کس اجازه … و هیچ کس مجاز است.”

Coronavirus cases reach a new high
در حالی که تعدادی از coronavirus عفونت افزایش یافته است به شدت به تازگی این کشور روزانه به طور متوسط مرگ و میر به تدریج کاهش یافته است. Pixabay

مقامات در شمال شرق اسپانیا دستور داد یک مستند از ال Segriá شهرستان در اطراف شهر لریدا خانه را به بیش از 200 ، 000 نفر پس از مقامات بهداشت ثبت شده پرش در 60 موارد در 24 ساعت. شیوع مرتبط به کارگران کشاورزی در منطقه روستایی.

و توکیو تایید 131 جدید موارد بیش از 100 برای سومین روز متوالی و طی دو ماه اخیر باعث فرماندار Yuriko Koike به درخواست شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری خارج از شهر بازدیدکننده داشته است.

نگرانی های رو به افزایش در مورد ظهور مجدد عفونت به عنوان ژاپن در حال حاضر نزدیک به بازگشت به کسب و کار به طور معمول پس از آن وضعیت اضطراری برداشته شد در ماه مه.

فرانسه گفت که فرستادن پزشکان به آن آمریکای جنوبی قلمرو گویان فرانسه که در آن عفونت باید رسید به عنوان ویروس جاروب همسایه برزیل.

همچنین بخوانید: اینجا چرا برخی از Covid-19 بيمار تنفس می تواند به خوبی با سطح اکسیژن پایین

در طول هفته گذشته 1,400 جدید کروناویروس موارد تایید شده در گویان فرانسه با جمعیت فقط 300,000 با توجه به مقامات بهداشت. نظامی در پرواز است بیماران از اشباع امکانات به فرانسه کارائیب جزیره مارتینیک برای درمان.

بالاخره در آفریقای جنوبی در حال رشد نقطه داغ به عنوان همه گیر میدارد تا سرعت در بخش هایی از آفریقا و تایید موارد باید با صعود به بیش از 177,000, با سابقه 9,063 در گزارش اخیر دوره 24 ساعته.

اگر آفریقا توسعه یافته ترین کشور در تلاش برای مدیریت این بیماری همه گیر که شوم برای کمتر-آمادگی کشورهای آفریقایی. موارد تایید شده در سراسر 54 کشور قاره در حال حاضر بالاتر از 433,000. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im