Coronavirus ضد اسلام شایعات جرقه خشونت در هند

Squatting در وسط او به شدت سوخته اتاق آن سفال بام دمیده خاموش, Hena تبسم توضیح داد که چگونه در مارس 12 هندو اوباش راه اندازی یک حمله آتشین بر او آجر و کاشی زیستن.

“ما از روزه گرفتن در ماه رمضان. آن را در اطراف 12:30 بعد از ظهر به طور ناگهانی اوباش حمله کردند. آنها پرتاب بمب, بمب بنزین و نیز کاهش یافته است یک سیلندر گاز به اتاق قبل از تنظیم آن را ور. من داخل اتاق. من نجات توسط برخی از همسایگان قبل از من سوخته” گفت: تبسم, 20.

“همه چیز در اتاق تبدیل به خاکستر” او گفت: فردا.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

در حالی که همه از هند شد و تحت سخت coronavirus مستند یک گسترش شایعه در شهر Telinipara و 45 کیلومتری شمال کلکته که “صدها نفر از مسلمانان” بوده است شما با COVID-19 و آلوده کردن اعضای شهر هندو اکثریت.

Coronavirus Rumors Spark Communal Violence in India
سوخته اتاق از یک مسلمان گونی آسیاب کارگر در Telinipara دو روز پس از آن راه اندازی شد شعله ور توسط یک هندو اراذل و اوباش در جامعه خشونت در مارس 12. در طول سه روز خشونت تظاهر کنندگان تخریب ده ها تن از خانه ها و مغازه ها. (شیخ Azizur رحمان/VOA)

این شایعه باعث خشونت بین هندو و مسلمان در جوامع است. بیش از سه روز آغاز on May 10, هندو, اوباش آتش به 45 مسلمان خانوار. در اقدامی تلافی جویانه مسلمانان تخریب نه هندو خانه ها و مغازه ها.

در حال حاضر اعضای یک حقیقت یاب تیم فرستاده شده به این روستا توسط حزب کمونیست هند (مارکسیست-لنینیست) در حال شارژ است که هند حاکم Bharatiya Janata Party کمک به نزاع.

“BJP رهبران گسترش یک شایعه است که صدها نفر از مسلمانان شده است شما با COVID-19 در شهر و آنها را گسترش عفونت در میان مسلمانان گفت:” فعال حقوق مالایی Tewari عضو واقعیت-پیدا کردن تیم است. “جعلی اخبار شلاق تا قوی ضد اسلام تمایلات و موجب خشونت.”

BJP نظر نیست در اتهام با وجود درخواست های متعدد از فردا.

اختلاف در Telinipara آغاز شد و در هفته دوم ممکن است به عنوان به زودی به عنوان آن شناخته شده است که پنج مسلمانان وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. در ساعت محاصره رفت و در بسیاری از هندو-اکثر محله برای جلوگیری از مسلمانان با استفاده از جاده های محلی.

Coronavirus Rumors Spark Communal Violence in India
دو زن مسلمان بررسی اتاق خود را که مجموعه ای ور توسط یک هندو اراذل و اوباش در طول خشونت در Telinipara, West Bengal در مه 12. حمله ریختند اتاق با بنزین قبل از تنظیم آن را بسوزاند. (شیخ Azizur رحمان/VOA)

“هندوها متوقف مسلمانان از استفاده از توالت عمومی و حمام. مغازه داران هندو گفته شد و نه فروش کالا به مسلمانان است. در برخی از هندو-مناطق با اکثریت مسیحیان را تهدید به ضرب و شتم مسلمانان اگر آنها خال خال وجود دارد گفت:” گلشن آرا ساکن Telinipara.

ضد اسلام و شوق به سرعت گسترش پس از آرجون سینگ BJP مجلس ارسال شده یک عکس از یک خون آلود مرد مسلمان در Facebook و ادعا کرد که او یک هندو بود که مورد ضرب و شتم توسط مسلمانان است.

“چه مدت طول خواهد خون مسلمانان حفظ جریان در بنگال? مسلمانان در حال حمله به مسلمانان … ما نمی توانیم آرام باقی می ماند. بنگال خواهد سوخت” سینگ نوشت: در این پست.

دیگر محلی بی جی پی MP, Locket Chatterjee گفت: در تلویزیون ملی که مسلمانان در Telinipara شد موازین coronavirus قرنطينه. “هندو خانواده ها در حال تنظیم شعله ور توسط مسلمانان است. تاج مثبت مسلمانان در حال حمله به مسلمانان. آنها حاضر به رفتن در قرنطینه” Chatterjee گفت.

Coronavirus Rumors Spark Communal Violence in India
Manzoor علم یک مسلمان کارگر را نشان می دهد BJP MP آرجون سینگ Facebook post. علم بود مورد ضرب و شتم توسط یک هندو اراذل و اوباش در Telinipara. سینگ ارسال شده عکس خون آلود علم در Facebook و گفت: او یک هندو که شده بود مورد ضرب و شتم توسط مسلمانان است. (شیخ Azizur رحمان/VOA)

“آنها می خواهند به آلوده هندوها در منطقه” او گفت:.

روز بعد 300 هندو جوانان مسلح با اسلحه و بمب و کوکتل مولوتف cleavers crowbars گاز, سیلندر و سایر موقت سلاح حمله ده ها تن از مسلمان خانوار در این شهر است.

پلیس مورد مناقشه اتهامات Chatterjee.

“این درست نیست که Coronavirus مثبت مسلمانان حاضر به دنبال قرنطینه قوانین. ما از ارسال همه آنها را به جرم قرنطینه مراکز” پلیس محلی کمیسر گفت: فردا.

همچنین بخوانید: جدید گوگل ویژگی به ارائه حقایق سریع در مورد تصاویر شما جستجو

Coronavirus Rumors Spark Communal Violence in India
بخشی از ان محل در Telinipara با سوخته وسایل نقلیه متعلق به مسلمانان است. هندو اوباش آتش به کل مسلمان در محل on May 12 در خشونت. (شیخ Azizur رحمان/VOA)

“ما cybercrime همراه فرستاده است توجه کنید [برای سینگ] و ما به دنبال به اینکه پس از انتشار خبر جعلی و تحریک مردم است. بر این اساس از شکایت دو مورد در حال حاضر شده است در برابر آرجون سینگ گفت:” کمیسر همایون کبیر.

Tewari حزب کمونیست فعال شارژ که سینگ Facebook posts — که شامل یک ادعا می کنند که مسلمانان حمله کرده اند معابد هندو در Telinipara — “بودند بدون شک با هدف تحریک مسلمانان علیه مسلمانان است.”

شلاق تا ضد اسلام احساسات اطمینان بیشتر هندو رای برای بی جی پی در سال آینده را بسیار مهم دولت در انتخابات در غرب بنگال در سال آینده Tewari گفت. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im