آسایش جدید در این مستند سال

در نیمه راه به 2020 با بخشی از آن را صرف در lockdown; در این سال رسما برچسب گذاشته شده توسط عنوان سال آزاد — مانتو جاگر, پیراهن, لباس خواب مهره های اصلی و غیره.

از خیابان شیک به athleisure های دنج couture روند است یک انتخاب ایده آل برای ایجاد یک بیانیه به سبک از راحتی از خانه خود را. با افزایش درجه حرارت هر روز تنفس مانند پارچه ویسکوز و معین هستند گزینه های زیادی. این مایع پارچه های سازگار با محیط زیست دوستانه و تنزل در عرض 4-6 هفته آنها را پایدار مد انتخاب می گوید: نلسون Jaffery سر از طراحی در Liva.

دنبال NEWSGRAM در INSTAGRAM به ماندن بگیرید به روز رسانی در اخبار از سراسر جهان !

Sonali عروس, استادیار, مد, گروه طراحی ITM موسسه طراحی و رسانه ها گفت: “در این تاج وضعیت همه گیر حرفه ای هستند و واقعا مایل به احساس آرامش در کار خود از خانه و مدرسه ساخته شده است که این دسته پوشاک مورد نظر گزینه ای برای لباس و لباس.

“ما صرف مقدار زیادی از زمان در داخل خانه اما صرف این زمان در سبک یک ایده عالی است. این دلیل بدون درز و راحت و حمایتی loungewear به عنوان انتخاب ارجح. به طوری که از صبح تا شب و از آشپزخانه به صفحه نمایش این موارد را به شما احساس خوب و نگاه خوب و آسان برای کار و برای آرامش” وی در ادامه می افزاید.

IANSlife صحبت به سبک کارشناسان Jaffery, عروس و آبیشک Yadav, طراحی, سر Spykar سبک زندگی به برخی از گزینه های به کار این روند را از طریق به پایان سال.

Sweatpants به پویا

Sweatpants ممکن است یک بار بهترین گزینه برای سالن پوشیدن و زمانی که حلق آویز کردن در اطراف خانه اما که دیگر مورد. عرق شلوار جدید تبدیل شده اند و خیابان ، آنها به راحتی می توان به همکاری با مخزن تاپس پیراهن و تی شرت در راه گردیده. پرتاب در یک جفت کفش ورزشی داغ برای 2 مایل پوشند.

comfort wear
ترکیبی به شکل شلوار لاغر – Jeggings. Pixabay

محصول تاپ و Jeggings

با مشخص شکل شلوار لاغر و راحتی بی همتا از ساق پوش, ترکیبی شناخته شده به عنوان Jeggings. Jeggings نه تنها راحت اما آنها شیک هست. آنها را می توان با هر محصول بالا همراه با چکمه یا قاطر بسته به نگاه خود را. برای بیشتر مدل دهید امر شما می توانید سعی کنید سیاه jeggings با sparkly محصول بالا و برخی از طلا و یا نقره جواهرات و اشیای قیمتی.

comfort summer wear
گرم و نرم و راحت, کوتاه, هستند, این فصل را باید داشته باشند. Pixabay

بمب افکن های کت و شلوارک

بمب افکن های کت ایده آل است اگر شما می خواهید به نگه داشتن خود را گرم و نرم و ذبح در همان زمان. این بمب افکن بی انتها و خوب به نظر می رسد هر دو در مردان و زنان; آن را در این فصل باید; تیم آن را با یک جفت شورت, برای, ورزشی و بدون سر و صدا نگاه کنید.

ورزشی مخزن تاپ با پسر, شلوار لی

مخازن تاپ شده است به یک جزء اصلی در هر مد دوستداران کمد لباس خود را برای محض تطبیق پذیری و راحتی. جفت جامد مخزن بالا با پسر, شلوار جین; متضاد مناسب از لباس دو باعث می شود آن را یک انتخاب عالی برای انواع بدن. این نگاه گاه به گاه بزرگ است در حالی که حلق آویز کردن با دوستان (اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای رعایت ) و برای یک تاریخ است.

اندازه قطره دم T-پیراهن

تحت تاثیر قرار از خیابان پوشیدن دنج couture تاکید این روند از اندازه پوشاک, علاوه بر این تی شرت. قطره دم T-shirts شده اند یکی از دوست داشتنی ترین روند که این از ویژگی های بالا را تضمین می کند تنفس و به نظر می رسد خوب در تمام شکل بدن شما نگاه و احساس اعتماد به نفس. آنها به دنبال بهترین و با زانو کاهش denims و برخی از خوش طعم, طلا, جواهرات و اشیای قیمتی.

یک قطعه لباس و دکمه پایین تاپ

T لباس یک تکه لباس یا یک jumpsuit باعث می شود برای راحتی سبک های پیچیده.

همچنین بخوانید : روند جدیدی از مد جهانی پست-همه گیر

Hipsters و پیراهن

Hipsters, پسر بچه, کوتاه, مخلوط مورد علاقه bralette مخزن تاپس و یا حتی مسابقه برگشت تاپ در سبک. پایه ژیمناستیک و یک hoodie یا هوشمند jumpsuit در چسبناک آجدار مواد می تواند یک لباس مناسب برای بعد. چاپ مانتو با جاگر نیز می تواند گزینه خوبی برای گرم ماندن در باران.

کل ایده آزاد است به نگاه کامل در کار از خانه و لباس. لباس بالا یا پایین یا رول از خواب در سبک با این هوشمند اضافه شده به کمد لباس خود را. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de