برنامه ریزی شهرستان آنلاین رویدادهای سالانه ماراتن یاد یکی بوستون روز

شهردار والش گفت: امروز که یکشنبه - سالانه یک بوستون روز بزرگداشت 2013 بمب گذاری ماراتن - را ببینید یک سری از ح

توسط ABDOOSNEWS در 25 فروردین 1399

شهردار والش گفت: امروز که یکشنبه - سالانه یک بوستون روز بزرگداشت 2013 بمب گذاری ماراتن - را ببینید یک سری از حوادث آنلاین برای کمک به Bostonians گرد هم می آیند و عملا از آنجا که آنها می توانید آن را انجام نمی جسمی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در تالار شهر والش گذشته مراسم بزرگداشت متمرکز بوده و نه فقط در افکار و اذکار اما "اعمال محبت هر دو بزرگ و کوچک" و او گفت: یک عمل محبت این سال - فیزیکی, فاصله - را بزرگتر از همیشه, به خصوص در حال حاضر که بوستون و ماساچوست به نظر می رسد که وارد موج از موارد. او گفت که 52 درصد از بوستون Covid-19 موارد آمده اند بین آوریل 5 و 12. او افزود که بحث از واشنگتن به طور کامل دوباره باز اقتصاد در مارس 1 است "کاملا غیر مسئولانه است."

والش گفت: ما یک روز دیدن نور در انتهای تونل, اما تا زمانی که ما "من نیاز به هر یک از شما برای کمک به ما وجود دارد" - اقامت در خانه احزاب هیچ بازديد با خانواده های غیر فوری شستن دست های خود اجتماعی فاصله زمانی که خارج از پوشش دهان هنگام سرفه یا عطسه ،

همچنین والش گفت: به اندازه کافی با پرتاب از دستکش و ماسک بر روی زمین که در آن شهر و یا فروشگاه های کارگران را به آنها را انتخاب کنید. اگر شما نمی بینید یک سطل زباله می تواند نزدیکی و رول آنها را قرار داده و آنها را در جیب خود و دور از آنها را در صفحه اصلی و سپس شستن دست های خود را, او گفت:.

والش گفت که بوستون امید مرکز پزشکی در جنوب بوستون مرکز کنوانسیون تا به حال در مجموع 45 نفر شب گذشته به بیمارستان و پناهگاه بی خانمان شروع به ارسال بیش از Covid-19 بيمار که هنوز هم نیاز به برخی از مراقبت.

او افزود که در دور اول از مستاجر امداد کمک های مالی برای مستاجران که به هیچ وجه دیگر کمک به ساخت اجاره بسته شده است. شهر 5,500 متقاضیان برای به اشتراک گذاری از $3 میلیون صندوق قرعه کشی برای تعیین این که چه کسی می شود که توزیع خواهد شد تا پایان ماه. دور دوم این است که برنامه ریزی شده است. او افزود که بوستون تابآوری صندوق $24.4 میلیون دلار که 10.4 میلیون اتحاد s کنون توزیع شده به گروه های محلی کمک به مردم آسیب دیده توسط Covid-19.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب