شهر هوستون آماده برای شنبه شب پس از روز جمعه تظاهرات اعتراض آمیز به نوبه خود بد

به عنوان او نسبت به بسیاری از جمعه شب خرابکاری مشکلات به حدود 10-20 درصد از شرکت کنندگان در عدالت برای جورج فل

توسط ABDOOSNEWS در 11 خرداد 1399

به عنوان او نسبت به بسیاری از جمعه شب خرابکاری مشکلات به حدود 10-20 درصد از شرکت کنندگان در عدالت برای جورج فلین مارس در هوستون رئیس پلیس هنر اکودو در 3 p. m. در کنفرانس مطبوعاتی امروز گفت: ماموران را در نیروی امشب تلاش برای مطمئن شوید که غارت و حملات فیزیکی به حداقل نگه داشته شود.

جورج فلوید 46 ساله هوستون بومی که در بخش سوم و رفت به یاتس دبیرستان منتقل شده بود به مینیاپولیس. در 25 مه او متوقف شد توسط افسران پلیس وجود دارد بررسی یک گزارش که کسی تا به حال اقدام به تصویب 20 دلار تقلبی لایحه. یکی از افسران زانو زد روی دستبند فلوید گردن برای تقریبا ده دقیقه در حالی که هیچ یک از سه تن دیگر از افسران تلاش برای دخالت کند. فلوید که بارها و بارها به افسران گفت: او نمی تواند تنفس درگذشت بعد. تمام چهار افسران اخراج شدند اما آن را تا روز جمعه که درک چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ است.

شب زنده داری برنامه ریزی شده بود برای 6 بعد از ظهر امروز در رهایی پارک.

اگر چه در روز جمعه مارس از کشف سبز به سالن شهر شروع و در ساعت 2 بعد از ظهر جمعه بود و عمدتا صلح آمیز برخی از نقاط مشکل را شکست به عنوان جمعیت پراکنده حدود 4:30 p. m. بسیاری از مردم به خانه رفت اما برخی از متلاشی شدن گروه انجام شده از طریق شب در یک مورد فوق العاده از یک ماشین گشت و در یکی دیگر از مسدود کردن بزرگراه میان ایالتی 10 در نزدیکی مرکز شهر. برخی از کسب و کار تا به حال ویندوز خود را شکست وجود دارد و گزارشها از غارت.

رئیس پلیس نسبت به بسیاری از خشونت "در خارج از آشوبگران" و گفت: بسیاری از آنها نمی آفریقایی-آمریکایی است. او گفت: بخش نظارت و گزارش می دهد که یک سفید supremacist گروه ممکن است رهبری به هوستون برای دریافت در در عمل است.

"من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به افراد جوان که 80-90 درصد در آمد خود را به ورزش متمم اول قانون اساسی حقوق" اکودو گفت. "متاسفانه آنچه اتفاق می افتد وجود دارد در حال تحریک و یا آنارشیست یا کسانی که می خواهند به ربودن مشروع درد مشروع نارضایتی مشروع فعالیت های 80-90 درصد اگر نه بیشتر از آن جمعیت است.

"ما در حال دیدن مردم وجود دارد که افرادی هستند که از رنگ است که در حال آمدن به این شهر و شهرهای دیگر به واقع شروع مهیج و در واقع درگیر در خشونت است. ما نمی توانیم تحمل سوء جنایی. ما نمی تواند تحمل کند و تخریب اموال است."

شهردار سیلوستر ترنر که به نام کنفرانس مطبوعاتی تقدیر به افسران پلیس گفت: آنها نشان داد یک معامله بزرگ از خویشتن داری در حالی که بطری آب و دیگر اجسام سخت پرانی و پرتاب آنها را. او تشکر هوستون آتش نشانی نیز پس از آن رفت و در بسیاری از اورژانس تماس و آتش گزارش در رابطه با شب گذشته تظاهرات.

ترنر گفت: خشونت رخ داده است در درجه اول در شب به وقت ساعت. او با تشکر از افرادی که اعتراض مسالمت آمیز است. او گفت که او می خواهم به صحبت به رژیم صهیونیستی است. ابوت گفت که او می خواست برای تشکر از او را برای اضافی وزارت امنیت عمومی حمایت فرماندار مجاز است. او همچنین گفت که او فعال این شهرستان در دفتر مدیریت اضطراری خواهد بود در عملیات شبانه — فقط به عنوان انجام شده است با بلایای طبیعی است.

Tallying تا شب حوادث اکودو وجود دارد گفت: تا به حال شده است 137 بازداشت که 102 متهم شدند با انسداد جاده و 13 همراه با تداخل با وظایف و هفت روبرو هستند به اتهام فرار از دستگیری یک سرقت از ساختمان دستگیری یک شکست به شناسایی پنج جنایی فساد یکی تلافی سه حمله به افسران صلح یکی تشدید حمله با سلاح مرگبار سه مقاومت در برابر بازداشت. ما تا به حال هشت افسر مجروح و 16 گشت وسایل نقلیه آسیب دیده است." او بعدا گفت که چهار مورد از افسر پلیس آسیب دیدگی شد و برای آسیب به سر و تمام کسانی که از افسران تحت درمان قرار گرفته و منتشر شد.

"ما در حال انجام یک ارزیابی آسیب در سراسر منطقه مرکز شهر," او گفت:. او همچنین گفت: بعد از آن که گروه او از نزدیک بررسی تمامی فیلم های گرفته شده توسط خود گروه ایستگاه های تلویزیونی و دیگران و اگر آنها شناسایی غارتگران آنها خواهد ساخت اضافی بازداشت. او گفت: بخش خود را در "کامل بسیج یعنی 12 ساعت روز و 12 ساعت خاموش. تمام اعضای این گروه خواهد بود و مستقر خواهد شد در خیابان.

"اگر شما فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از پلیس وجود دارد دیروز هیچ چیز در مقایسه با آنچه که ما در حال رفتن به بیرون در حال حرکت رو به جلو است."

او تشکر کرد دیگر ادارات پلیس برای کمک به آنها تحویل داده شده و به خصوص که آنها به دنبال قوانین تعیین شده توسط اداره پلیس هوستون. "ما نمی خواهیم کسی به در آمده اینجا و تبدیل به بخشی از مشکل و نه بخشی از راه حل است زیرا در شهر ما ما نمی استقرار گاز است که ما نمی خواهیم نمی استقرار munitiions ما نمی استقرار گلوله های لاستیکی, ... خواهد بود که آخرین چاره."

"ما نمی خواهیم مردم رفتن در بزرگراه" اکودو گفت. "آخرین چیزی که ما می خواهیم ببینیم چه کسی در 18-ویلر و یا یک کامیون فقط شخم از طریق مردم است." او همچنین گفت که او را دیدم تصویری از کودکان در جمعیت شب گذشته پس از خرابکاری و او از مردم خواست تا فرزندان خود را به خانه بلافاصله اگر چیزی شبیه به آن reoccurs.

اکودو خواسته شده بود در مورد یک ویدیو نشان دادن یک زن زیر پا گذاشته شده توسط یک اسب سوار توسط یک نصب شده HPD افسر. او گفت که او فکر آن را یک حادثه بود اما این موضوع هنوز تحت بررسی — اضافه کردن که سوار یک اسب در اطراف جمعیت باید به آرامی انجام می شود (در این ویدئو این است که چنین نیست) درست مانند رانندگی یک ماشین در جمعیت.

ترنر گفت: خشونت بود و دور گرفتن تمرکز از جایی که باید باشد: در جورج فلوید و خانواده اش. "این همان شهر است که جورج فلوید رشد در بدن خود خواهد بود و از بازگشت به این شهر است. تمرکز نیاز به حمایت و نشاط بخشی ، آن را در مورد این افراد دیگر که می خواهند لحظه ای خود را. آن را در مورد جورج فلوید و عدالت برای جورج فلوید. "tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im